• خانه
  • وبلاگ
  • WTI در مورد چشم انداز بازگشایی چین افزایش یافت

WTI در مورد چشم انداز بازگشایی چین افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
WTI در مورد چشم انداز بازگشایی چین افزایش یافت


این هفته، قیمت مواد اولیه آغاز شده در حال بهبودی از سقوط شدید خود در دو جلسه اول سال 2023 متحمل شدند و هم راستا اکثر آنها ضررهای هفتگیپسندیدن خلق و خوی بهبود یافته باشه چشم انداز بهبود مصرف انرژی پس از بازگشایی چین نگهداری WTI در حال افزایش است. به طرز متناقضی، تاریک پیش بینی ها توسط بانک جهانی برای اقتصاد جهانی و انباشت غیر منتظره در هر دو EIA و API خام کره موجودی ها به نظر می رسد حداقل تاثیر بر WTI قیمت. با این وجود، معامله گران انرژی به آن توجه خواهند کرد گزارش تورم آمریکا بعداً باید اواخر امروز منتشر شود که انتظار می رود سرد و می تواند ارزیابی خود را از افزایش صعودی قیمت نفت خام. در این گزارش، هدف ما روشن کردن کاتالیزورهای محرک قیمت WTI، ارزیابی چشم‌انداز آینده آن و نتیجه‌گیری با تحلیل فنی است.

چشم انداز بهبود مصرف انرژی WTI را تقویت می کند

WTI قیمت یافت پشتیبانی می کند امیدهای تجدید نظر شده برای الف بازگشت قوی از چینکه به نظر می رسد درگیر جداسازی خود است سیاست سختگیرانه صفر کووید و به حالت عادی بازگردد. چشم انداز برای افزایش تقاضا برای خام عامل اصلی افزایش اخیر قیمت نفت است، اما تحلیلگران هشدار می دهند قصد دارد بازگشایی کند می تواند مانع شود افزایش کووید موارد در شهرهای بزرگ چین انباشته شده است. به تازگی، سازمان بهداشت جهانی نسبت به شیوه های جمع آوری داده های مقامات چینی در مورد عفونت ها ابراز نگرانی کرد و آنها را به سادگی “غیر قابل اعتماد” دانست. علاوه بر این، تاجران نفت نگران به نظر نمی رسند از نظرات اخیر از صندوق بین المللی پول و در بانک جهانی، که کم و بیش پیام مشابهی را ارائه کرد. هر دو سازمان پیش بینی که اقتصاد جهانی در سال 2023 با بادهای مخالف جدی روبرو خواهد شد پسندیدن فعالیت اقتصادی نشات گرفته از قوی ترین قدرت های جهان، آمریکا، اروپا و چین است تاخیر پیش بینی می شود به طور قابل ملاحظه. این صندوق بین المللی پول تاکید ویژه بر پیش بینی های رشد چین داشت و هشدار داد که “چند ماه آینده برای چین سخت خواهد بود و تاثیر آن بر رشد چین منفی خواهد بود” و تاکید کرد که انتظار می رود افزایش موارد عفونت در سراسر کشور به اقتصاد آسیب برساند. و در سطح بین المللی. با وجود نظرات، دیدگاه کوتاه مدت معامله گران برای خام ظاهر می شود برای پخش سایه های صعودی برای یک لحظه.

داده های ذخایر نفت خام انباشت عظیمی را ثبت کردند

ظاهرا در این هفته ما مشاهده کردیم انحراف از جانب دروغ گفتن اساسی کاتالیزورها بر WTI و خود قیمتهمانطور که در تئوری خواهیم داشت انتظار می رود کاهش قیمت نفتاز آنجایی که داده های هر دو API و EIA آژانس ها ناباورانه گزارش می دهد انباشته ها در آنها موجودی ها در طول هفته گذشته دقیق تر سه شنبه هفته نامه API Crude Oil Stocks شکل هدایت شده به یک تجمع بیش از حد 14.8 میلیون بشکه در ذخایر و به همین ترتیب دیروز موجودی نفت هفتگی EIA یک را ثبت می کند تجمع حتی بیشتر از حدود 19 میلیون بشکه نفت خام در مدت مشابه. نتایج نشان می دهد تضعیف تقاضا برای خام که باید به آن ترجمه می شد ضعف قیمت WTI. رقم گزارش شده توسط EIA 19 میلیون بشکه رتبه بندی شده است سومین انباشت هفتگی بزرگ که تاکنون ثبت شده است. توضیح احتمالی برای واکنش غیرمنتظره می تواند این باشد که فعالان بازار هستند قرار دادن وزن بیشتر در چشم انداز برای چین در حال بازگشایی است، لغو خارج از به نحوی واکنش منفی مورد انتظار از انباشت ذخایر خام

داده های کلیدی تورم ورودی ایالات متحده

فردا، معامله گران انرژی روی لبه صندلی های خود می نشینند و صبورانه منتظر انتشار نسخه چاپی CPI دسامبر هستند که انتظار می رود ارائه شود. به روز رسانی در مورد مشکل تورم در آمریکا. بر اساس پیش‌بینی‌ها، انتظار می‌رود شاخص قیمت مصرف‌کننده سالانه برای دسامبر از 7.1 درصد در ماه گذشته به 6.5 درصد کاهش یابد. همچنین، انتظار می‌رود نرخ سالانه CPI اصلی، که قیمت‌های متغیر مواد غذایی و انرژی را نیز شامل نمی‌شود، برای همان ماه از ۶.۰ درصد ثبت شده در ماه قبل به ۵.۷ درصد کاهش دهد. اگر نرخ های واقعی با انتظارات مطابقت داشته باشد، این بدان معناست فشارهای تورمی ادامه دارد و ممکن است در نهایت فدرال رزرو را به کاهش سرعت تشویق کنید از مال او افزایش نرخ بهره. این چشم انداز برای کوچکتر پیاده روی بنابراین آمدن می تواند حکومت کند دلار کمتر و ممکن است در نتیجه روغن تقویت کننده جستجو کردناز آنجایی که این کار را انجام می دهد نفت خام برای خریدارانی که ارزهای دیگر دارند ارزان تر است.

تحلیل تکنیکال

WTI Cash H4

WTI در مورد چشم انداز بازگشایی چین افزایش یافت

دارم نگاه میکنم WTICash نمودار 4 ساعته ما در حال تماشای آن هستیم قیمت نفت به پایین ترین سطح خود می رسد حدود 74 دلار در هر بشکه در هفته گذشته، که زمینه را برای صعود بعدی و شکست 76.60 قبلی فراهم کرد. مقاومت در حال حاضر سطح تبدیل شده است (S1) پشتیبانی می کند. یک را نگه می داریم چشم انداز صعودی برای خام قیمت ها و پشتیبانی از مورد ما است نشانگر RSI در زیر نمودار 4 ساعته ما، که در حال حاضر مقدار 67 را ثبت می کند، برجسته می شود احساسات مثبت در مورد محصول. آنچه به پرونده ما اضافه می شود، شکست بالا است حد بالا از جانب باند بولینگرسیگنال دادن به آن گاوها تحت کنترل هستند. با این حال، باید توجه داشته باشیم که نتایج مهر CPI ایالات متحده انتظار می رود اواخر امروز، می تواند به طور قابل توجهی بر عملکرد قیمت تاثیر بگذارد. باید گاو نر سلطنت می کندما میتوانیم ببینیم قطع کردن بیش از 80.00 (R1) مقاومت سطح و قیمت در حال حرکت است، نزدیک به 83.00 (R2) مقاومت مانع. از سوی دیگر، شما باید خرس ها بعهده گرفتن بر فرازممکن است شاهد شکست قیمت به زیر 76.60 (S1) باشیم. پشتیبانی می کند سطح و حرکت قاطعانه پایین تر به 73.50 (S2) پشتیبانی می کند پایه.

اگر سؤال یا نظری کلی در مورد این مقاله دارید، لطفاً مستقیماً به تیم تحقیقاتی ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

سلب مسئولیت:

این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.