WTI در مسیر دومین ضرر هفتگی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
WTI در مسیر دومین ضرر هفتگی است


WTI در مسیر پایان دادن به دومین هفته متوالی خود با کاهش قیمت قرار دارد و نزدیک به سطوحی است که در اوایل ماه مشاهده شده بود. خام قیمت ها عمدتا تحت فشار هستند تولید روسیه و صادرات برش می دهد پیام خوب تضعیف تقاضا برای نفت ایالات متحده، ظاهراً از یک افزایش عمده دیگر در این کشور موجودی های API در طول هفته گذشته قابلیت نگهداری خام سطح قیمت ها خوش بینی تجدید شده در اطراف است چین در حال بازگشایی است همراه با پیش بینی های بهبود یافته از آژانس و اوپک در رابطه با جستجو برای رشد جهانی تا سال 2023. در این گزارش، هدف ما روشن کردن کاتالیزورهای محرک قیمت WTI، ارزیابی چشم انداز آینده آن و نتیجه گیری با یک تحلیل فنی است.

روسیه کاهش تولید را افزایش می دهد

هفته گذشته، گزارش رویترز نشان داد که روسیه در واکنش به تحمیل غرب، تولید نفت خام خود را 500 هزار بشکه در روز در ماه مارس کاهش خواهد داد که تقریباً 5 درصد از تولید خود را نشان می دهد. سقف قیمت در مورد نفت روسیه و محصولات وابسته G7، اتحادیه اروپا و استرالیا موافقت کردند که استفاده از بیمه دریایی، تامین مالی و کارگزاری دریایی را که توسط غرب تامین می‌شود، ممنوع کنند. نفت روسیه با قیمت بالای 60 دلار در هر بشکه. اوایل امروز، گزارش دیگری از رویترز نشان داد که روسیه در نظر دارد کاهش صادرات نفت به بنادر غربی تا 25 درصد در ماه مارس رسید و اساساً در تلاش است تا بندر خود را اصلاح کند اختصارات خروجی در جمع کردن او قیمت مواد اولیه. روسیه تاکنون توانسته است صادرات خود را به شرق تغییر مسیر دهد تحریم های اتحادیه اروپا و در سقف قیمت G7عمدتاً هند و چین را هدف قرار می دهند که انتظار می رود بر آنها مسلط شوند انتظارات رشد جهانی امسال. هفته گذشته آژانس بین المللی انرژی انتظارات خود را برای این موضوع افزایش داد تقاضای جهانی نفت در سال 2023 به 2 میلیون بشکه در روز رسید که حدود 100 هزار بشکه در روز افزایش داشت. به نظر می رسد افزایش مربوط به بازگشایی چینو ویژگی آن این است که آژانس بین‌المللی انرژی گزارش می‌دهد که «اشتهای ریسک در ماه‌های اخیر با خوش‌بینی که بازگشایی چین رشد جهانی را تقویت می‌کند، تعدیل کرده است. بهبود قابل توجه چشم انداز اقتصادی اروپا، به دلیل کاهش چشمگیر قیمت گاز طبیعی، به روحیه خوش بینانه اضافه شد.

API دومین هفته متوالی ساخت، داده های ورودی EIA را ثبت می کند

دیروز، هفتگی نفت خام API موجودی ها این گزارش به ذخیره سازی تقریباً 10 میلیون بشکه ای اشاره کرد که بیش از انتظارات برای افزایش 1.2 میلیون بشکه ای بود. نتایج نشان دهنده دومین هفته متوالی است موجودی بزرگ انباشته ها و ممکن است یکی از دلایل طولانی شدن آن باشد WTI کاهش قیمت در جلسه دیروز بعداً امروز ورودی به روز شده از موجودی هفتگی EIA سررسید است و انتظار می رود دستگیر شود معامله گران انرژی توجه بر اساس پیش بینی ها، بازار انتظار آن را دارد سهام EIA پس از انفجار 16 میلیون بشکه ای هفته گذشته، 2 میلیون بشکه افزایش خواهد یافت. اگر اینطور باشد، ممکن است تا حدی از آن پشتیبانی کند WTIاما باید توجه داشته باشیم که اگر از دیروز نتیجه بگیریم، ممکن است ارزش سهام بسیار بالاتر از حد انتظار باشد. API معافیت. با این حال، باید توجه داشته باشیم که در حال حاضر موجودی های EIA او بود انباشت برای 8 هفته گذشته که سیگنال می دهد تضعیف مداوم تقاضا برای خام و احتمال طولانی شدن آن را افزایش می دهد قیمت WTI به طرف بد. در نهایت به این نکته توجه می کنیم که جمعه گذشته بیکر هیوز تعداد دکل های نفتی نشان داد که تعداد دکل های فعال سکوهای نفتی در ایالات متحده 2 کاهش داشت و به مجموع 607 رسید که می تواند نشانه واضح دیگری باشد تاخیر در تقاضا.

تحلیل فنی

BRENTCash Daily

WTI در مسیر دومین ضرر هفتگی است
  • پشتیبانی: 76.00 (S1)، 70.00 (S2)
  • مقاومت: 87.50 (R1)، 93.50 (R2)

دارم نگاه میکنم BRENTCash نمودار روزانه تشکیل احتمالی a را مشاهده می کنیم سر و شانه ها مدل و در حال حاضر قیمت برنت نزدیک به رخ. یک را نگه می داریم تعصبات را تحمل می کند در صورت شکستن یک کف نهایی، حرکت به سمت نزولی گسترش یابد رخ. از پرونده ما پشتیبانی می کند نشانگر RSI در زیر نمودار روزانه که 40 عدد را به ثبت رسانده، اندکی را نشان می دهد روندهای نزولی اطراف کالا باید خرس ها سلطنت می کنندممکن است شاهد شکست برنت به زیر 76.00 باشیم (S1) پشتیبانی می کند سطح و افزایش نزول آنها به سمت 70.00 (S2) پشتیبانی می کند پایه. از سوی دیگر، اگر گاو نر تسلط یابد، ممکن است ببینیم کالا پرش از رخسطح مقاومت 87.50 (R1) را بالا ببرید و بشکنید و به 93.50 (R2) نزدیک شوید مقاومت مانع.

اگر سؤال یا نظری کلی در رابطه با این مقاله دارید، لطفاً مستقیماً به تیم تحقیقاتی ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه در عوض یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.