WTI در مسیر دومین افزایش هفتگی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
WTI در مسیر دومین افزایش هفتگی است


خام قیمت برای دومین هفته متوالی پس از کاهش شدید اما مختصر به پایین ترین سطح بیش از 15 ماه اخیر، که عمدتا توسط ترکیبی از عوامل مانند تقویت حمایت می شود، افزایش یافت. روابط تجاری عربستان سعودی و چینو اختلاف بین بوقلمون و کردی اندام ها که صادرات حدود 400000 بشکه ای را متوقف کرد بندر که در بوقلمون. چه چیزی سقفی در بالا قرار داده است کره قیمت ها در هفته گذشته اعلام ناامید کننده ای از سوی دولت ایالات متحده است که پر کردن از سهام SPR تخلیه شده است سالها طول خواهد کشید تا با هم کامل شوند کاستی های تولید روسیه از نظر تولید از ابتدای اسفند. در این گزارش، هدف ما روشن کردن کاتالیزورهای محرک قیمت WTI، ارزیابی چشم‌انداز آینده آن و نتیجه‌گیری با تحلیل فنی است.

در پایان هفته گذشته، وزیر انرژی آمریکا گرانهولم اعلام کرد وزارت انرژی آمریکا خواهد شد من از خام اجتناب می کنم خریدها با هدف پر کردن ذخایر استراتژیک نفت کشور و نشان داد که تکمیل فرآیند تکمیل سال ها طول خواهد کشید. بایدن مقامات دولت در اوایل ژانویه گفتند که ایالات متحده آن را دوباره پر خواهد کرد سهام خام یک بار WTI قیمت به محدوده 72 تا 67 دلار در هر بشکه نزدیک تر می شود و زمانی که شرایط قیمت در محدوده مطلوب یا کمتر از آن باشد، مرحله خرید محاسبه شده انجام می شود. آمریکا از خود بهره برد ذخایر استراتژیک نفت در اوایل سال 2021، به عنوان رئیس جمهور بایدن دستور آزادسازی 50 میلیون بشکه در بحبوحه افزایش سریع قیمت نفت و انتشار عظیم دیگر 180 میلیون بشکه ای در حدود سپتامبر 2022 را صادر کرد. تهاجم کامل به روسیه که در اوکراینبرای نگه داشتن درب گازوئیل قیمت ها و حفاظت عمومی در پمپ. برداشت های عظیم ذخایر استراتژیک را به شدت کاهش داده و در حال حاضر به همان میزان رسیده است پایین ترین سطوح از جانب 1983 مطابق با EIA. اگرچه مقامات دولتی در گذشته گفته اند که دولت عجله ای برای تکمیل ذخایر ندارد، اما بازرگانان انرژی همچنان انتظار خرید بزرگی داشتند و وقتی این اتفاق نیفتاد، آنها پایین آورد آنها خوش بینانه شرط بندیبه طور لحظه ای قیمت WTI را پایین می آورد.

ذخایر نفت خام آمریکا در هفته گذشته به بالاترین حد خود رسید جذب زیاد غیر منتظره، ایجاد یک رگه چند هفته ای انباشته. سه شنبه های هفته API Crude Oil Stocks این رقم حاکی از کاهش 6 میلیون بشکه ای در ذخایر نفت بود که بالاتر از انتظار برای ساخت نزدیک به 200 هزار بشکه بود، در حالی که دیروز موجودی نفت هفتگی EIA غیر منتظره ضبط شد جذب عالی 7.5 میلیون بشکه نفت خام، فراتر از انتظار انباشت تنها 100 هزار بشکه برای مدت مشابه. نتایج نشان می دهد که تقاضا برای نفت خام در هفته گذشته افزایش یافته است و اقتصاد ایالات متحده احساس بیشتری می کند خوش بینانه فعالیت های خود را گسترش دهد. نتایج حمایت جزئی برای WTI هر چند متفاوت چند جهتی عوامل به نظر می رسد در حال بازی است. در پایان یادآور می شویم که جمعه گذشته بیکر هیوز تعداد سکوهای نفتی گزارش نشان داد که تعداد عملیات سکوهای نفتی در ایالات متحده، با 4 افزایش، به مجموع 593 رسید، که ممکن است نشانه دیگری از افزایش تقاضا برای نفت خام.

تحلیل تکنیکال

نمودار WTICash 4H

WTI در مسیر دومین افزایش هفتگی است
  • پشتیبانی: 70.00 (S1)، 65.00 (S2)، 60.00 (S3)
  • مقاومت: 75.50 (R1)، 80.00 (R2)، 85.00 (R3)

دارم نگاه میکنم WTICash نمودار 4 ساعته را می بینیم گسترش سخت آب و هوای آنb در یک مکان بالاتر در طول هفته گذشته همانطور که توسط کانال صعودیو در حال حاضر برای چالش 75.50 (R1) آماده می شود مقاومت مانع یک را نگه می داریم چشم انداز صعودی برای کالا با توجه به سیر صعودی کوتاه مدت آن و حمایت از مورد ما می باشد نشانگر RSI زیر نمودار 4 ساعته ما که مقدار 62 را ثبت کرده است احساسات صعودی محیط اطراف WTI. باید گاو نر تسلط خود را گسترش دهند، ممکن است شاهد شکستی بالاتر از سطح مقاومت 75.50 (R1) و حرکت به سمت 80.00 (R2) باشیم. سد مقاومت. از سوی دیگر، اگر خرس ها کنترل را به دست گیرند، ممکن است شاهد شکستن زیر حد پایین تر باشیم کانال صعودیشکست 70.00 (S1) پشتیبانی می کند سطح و اصلاح به زمین پایین، بسته شدن در 65.00 (S2) پایه پشتیبانی.

اگر سؤال یا نظری کلی در مورد این مقاله دارید، لطفاً مستقیماً به تیم تحقیقاتی ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.