• خانه
  • وبلاگ
  • WTI در بحبوحه نگرانی های عرضه به محدوده 79 دلار بازگشت

WTI در بحبوحه نگرانی های عرضه به محدوده 79 دلار بازگشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
WTI در بحبوحه نگرانی های عرضه به محدوده 79 دلار بازگشت


WTI این هفته موفق شد سه جلسه متوالی را در بازار سبز دور هم جمع کند و از پایین‌ترین سطح هفته گذشته خود بازگشت و قیمت نفت در حال حاضر نزدیک به 79 دلار در هر بشکه معامله می‌شود. کمک به صعود به زمین های بالاتر نگرانی ها را افزایش می دهد کمبود منابع باشه بازگرداندن خوش بینی برای بهبودی در جستجو کردن. علاوه بر این، تعلیق از ترکیه بندر جیهان این هفته پس از یک ویرانگر زمين لرزه حادثه در اوایل صبح دوشنبه، حمایت بیشتری برای خام قیمت ها به همراه عربستان سعودی اعلام کرد که در تلاش برای افزایش قیمت نفت خام برای بازارهای آسیایی است بزرگ می کنم بر جستجو کردن از جانب چین و هند. در این گزارش، هدف ما روشن کردن کاتالیزورهای محرک قیمت WTI، ارزیابی چشم‌انداز آینده آن و نتیجه‌گیری با تحلیل فنی است.

گلدمن ساکس نفت خام ۱۰۰ دلاری را در سال ۲۰۲۳ پیش بینی کرده است

در اوایل این هفته، رئیس تحقیقات کالا در گلدمن ساکسجف کوری، پیش بینی های بانک را برای نفت خام قیمت برای یک سال آینده کری پیش بینی می کند WTI قیمت ها به 100 دلار در هر بشکه افزایش می یابد، که همینطور است کالا یکی از دارایی های با بهترین عملکرد در سال 2023 از آن زمان تاکنون بدون ظرفیت عرضه کافی و سرمایه گذاری ها، خام به مدت طولانی ادامه خواهد داشت عدم که پس از آن منجر به افزایش قیمت می شود. اگرچه فراخوان او جسورانه تلقی می شد، اما کری به آن اشاره کرد خامو کالاها از یک طرف، در یک ابر چرخه چند ساله و تثبیت فعلی نزدیک به 75 دلار در هر بشکه به عنوان یک حد پایین عمل خواهد کرد WTI انتظار می رود از جمع آوری شود. انتظارات او نشان می دهد که تا ماه می سال جاری کره بازارها باید به الف مراجعه کرد کسری عرضه پسندیدن سرمایه گذاری کم، عدم بر مطالعه و کم انبار کردن تلاش های ملت غرب همراه با گرسنگی سیری ناپذیر چین برای نفت پس از بازگشایی کامل آن، یک “میکس گاو نر” برای ایجاد می کند WTI قیمت. اشتراک دیدگاه مشابه با گلدمن ساکس است مورگان استنلی که نیز فراهم می کند کاهش ظرفیت تولید مازاد در حدود نیمه دوم سال، که قیمت ها را به 100 دلار در هر بشکه می رساند.

جی پی مورگان با چشم انداز صعودی مخالف است و می بیند که کالا در تلاش برای شکستن از سطح 100 دلار است.

نشستن در اردوگاه مقابل گلدمن ساکس، است جی پی مورگان چیس ناتاشا کانوا، رئیس تحقیقات کالایی، که در انتظار است قیمت نفت اگر الف رویداد ژئوپلیتیکی. منطق پشت این پیش بینی مبتنی بر این انتظار است که بسیاری از اقتصادهای توسعه یافته و در حال توسعه در سال 2023 به میزان قابل توجهی کند خواهند شد. بدتر شدن رشد اقتصادی و فعالیت به طور ناخواسته کاهش تقاضا برای کرهبسته شدن از کالاها به سطوح بالاتر صعود کنید مقابله گلدمن ساکس چشم انداز آینده کمبود منابع به دلیل سرمایه گذاری کم و سطوح پایین ظرفیت اضافی، کانوا اظهار داشت: «واقعیت برای بازار نفت این است که به سادگی بیش از عرضه وجود دارد جستجو کردن امسال.” از طرف جی پی مورگانخرس هاOutlook، رئیس تحقیقات کالای سیتی گروپ، اد مورس، هشدار می دهد که جهانی تقاضای نفت امسال فقط رشد “ضعیف” را شاهد خواهد بود و آن را پیش بینی می کند خام در سال 2023 به حدود 80 دلار در هر بشکه خواهد رسید.

تحلیل فنی

WTI Cash H4

WTI در بحبوحه نگرانی های عرضه به محدوده 79 دلار بازگشت

دارم نگاه میکنم WTICash نمودار 4 ساعته یافته قیمت نفت را مشاهده می کنیم پشتیبانی می کند در حدود سطح 73.50 (S2) در اوایل این هفته، شکستن از حد بالایی کانال پایین و به سمت سطح مقاومت 79.00 (R1) صعود می کند. یک را نگه می داریم تعصب گاو نر به برای کالا با توجه به ناپیوستگی فوق الذکر و حمایت از مورد ما می باشد نشانگر RSI زیر نمودار 4 ساعته ما که مقدار 67 را ثبت کرده است احساسات صعودی محیط اطراف WTI. باید گاو نر با حفظ کنترل، ممکن است شاهد شکسته شدن قیمت به بالای سطح مقاومت 79.00 (R1) و نزدیک شدن به 82.60 (R2) باشیم. سد مقاومت. از سوی دیگر، اگر خرس ها کنترل را به دست گیرند، ممکن است در زیر شاهد یک شکست باشیم خط روند صعودیشکست سطح حمایت 76.60 (S1) و نزدیک شدن قیمت به 73.50 (S2) پایه پشتیبانی.

اگر سؤال یا نظری کلی در مورد این مقاله دارید، لطفاً مستقیماً به تیم تحقیقاتی ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

سلب مسئولیت:

این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.