WTI به پایین ترین سطح خود در سال رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
WTI به پایین ترین سطح خود در سال رسید


این هفته قیمت نفت کاهش یافت به پایین ترین سطح خود در سال کاهش یافت ترس های رو به رشد در آینده رکود اقتصادی بر بزرگترین اقتصاد جهان مدیران عامل تاپ بانکداری موسسات از وال استریت تصویری تلخ برای اقتصاد آمریکا ورود به سال 2023، که منادی این اثر تجمعی است فدرال رزرو خشونت آمیز تشدید سیاست پولی همراه با به طور مداوم بالا فشار تورمی احتمالا اضافه خواهد شد فشار بر جلوی کاربر و می تواند اقتصاد را به سمت الف سوق دهد رکود اقتصادی. این به نوبه خود تکان دادن بر بازارها اعتماد به نفس و قیمت نفت را کاهش داد در مورد نگرانی در مورد کاهش تقاضا در این گزارش قصد داریم پیشرانه کاتالیزورها را روشن کنیم WTI قیمت، چشم انداز آینده آن را ارزیابی کرده و با یک تحلیل فنی نتیجه گیری کنید.

مقامات چینی بازگشایی این گذرگاه را تایید می کنند

مقامات چینی در اعلام این موضوع کند بوده اند بازگشایی انتقال، شل کردن دستگیره محکم از ترسناک بودن آنها اقدامات صفر برای سیاست کوویدبه دنبال گسترده اعتراضات که هفته گذشته اتفاق افتاد به گفته تحلیلگران، این اعلامیه به عنوان یک حرکت غافلگیرکننده تلقی شد. به نظر می رسد دولت در حال نشان دادن الف نرمش با شهروندان مضطرب که هفته گذشته علیرغم افزایش تعداد، نگرانی های خود را در مورد تسهیل اقدامات اعلام کردند موارد عفونت کووید روزانه ثبت می شوند. این اعلامیه با استقبال مثبت بازارها مواجه شد قرنطینه های سخت آنها دارند قرار دادم فشار بیش از حد بر اقتصاد چین طی چند ماه گذشته که از وخامت آن مشهود بود فعالیت تولیدی ارقام Caixin و NBS PMI در ماه نوامبر گزارش شدند. نه تنها این، بلکه در ماه نوامبر تراز تجاری ثبت شده a کاهش می یابد از مال او مازاد تجاری به 69.8 میلیارد، منعکس کننده کاهش وزن جهانی و جستجوی داخلی، زیرا هم نرخ واردات و هم صادرات بیش از انتظارات بازار کاهش یافته است. به طور کلی، از نظر بنیادی، تصمیم باید برخی می آورد حمایت از قیمت نفتاز جانب بازگشایی سیگنال ها آ پتانسیل در حال رشد است که در جستجو کردن از جانب بزرگترین واردکننده نفت در جهاناما اینطور نبود. WTI قیمت ها به الف کاهش یافت کم تازه برای سالرسیدن به سطوحی که قبلا در دسامبر 2021نشان می دهد که عوامل دیگر ممکن است تأثیر مثبت پیام را کاهش داده باشند.

اوپک پلاس این جلسه هیچ تغییری در عرضه نشان نمی دهد

را کارتل نفت در آخرین جلسه خود تصمیم به حرکت به جلو با منبع منبع موجود برش می دهد 2 میلیون بشکه در روز در سراسر سال 2023، در اکتبر اعلام شد، اما در الحاق بیانیه به طور خاص نوشته شده بود که گروه “این اختیار را دارد که در صورت لزوم اقدامات بیشتری انجام دهد، به دستیابی به تعادل و ثبات در بازار“. اظهارات مشابهی در گذشته از سوی هیثم الغیس، رئیس قطری اوپک و همچنین عبدالعزیز بن سلمان آل سعود وزیر انرژی عربستان سعودی مطرح شده بود که به بازار این پیام را داد. مداخله می توان بعد از آن برگزار کرد قیمت منحرف می شود اساسا از جانب محدوده هدف کارتل ها. را اختلاف بر قیمت نفت و اصول بازار نقطه شروعی در ماه های اخیر از سوی گروهی بوده است که وعده داده بود بازگرداندن سفارش و به دست می‌آورم قیمت تعادل. در نکته ای دیگر، دیروز، چینی ها رئيس جمهور شی دینگ پینگ از عربستان سعودی در تلاش برای ایجاد تجارت روابط بین دو کشور در زمان حساسی، به امید بازگشت از مذاکرات شکست خورده گذشته به دلیل اختلاف نظر بر سر تعرفه های نفت. جالب است که تحولات بیشتر و گزارش های خبری از یک اتحاد بالقوه را با گذشت ماه ها دنبال کنیم رابطه طولانی مدت بین خلیج ملت و بر غرب او بود ناپایدار بر فراز انتقاد از نقض حقوق بشر و در هماهنگ سازی از 2 میلیون بشکه قطع عرضه یک هفته قبل پیام دهید انتخابات میان دوره ای آمریکا. سرانجام، تاجران نفت تاثیر آخرین دور تحریم ها بر روسیه را ارزیابی کرد 60 دلار به اتحادیه اروپا قیمت درپوش روسی کره که اوایل این هفته پخش شد.

WTI به پایین ترین سطح خود در سال رسید

تحلیل تکنیکال

WTI Cash H4

دارم نگاه میکنم WTICash نمودار 4 ساعته ما در حال تماشای آن هستیم سقوط قیمت نفت تا در نهایت از سطح مقاومت 82 (R3) عبور کند و به شدت سقوط کرد پایین تر از سطوحی است که قبلاً در دسامبر 2021 دیده شده بود چشم انداز نزولی جانبداری برای چشم انداز آینده نفت خامداده شده نزولی خط روند در 5 آغاز شدهفتم از دسامبر، که حرکت قیمت را به سمت پایین هدایت می کند. این مورد ما را پشتیبانی می کند RSI نشانگر زیر نمودار 4 ساعته ما، که در حال حاضر مقدار 33 را ثبت می کند، که نشان دهنده قوی بودن است روندهای نزولی دور و بر کالا. با این حال، باید تاکید کنیم که به نظر می رسد این شاخص در حال تثبیت است آستانه فروش بیش از حد که نشان می دهد گاو نر ممکن است باشد محدود کردن حرکت خرس ها. باید خرس ها در هر صورت غالب شدن پیروز شدن چیره شدن و من سلطنت می کنم بر فراز ما میتوانیم ببینیم قطع کردن زیر 70.00 (S1) از نظر روانی پشتیبانی می کند سطح و رفتن به 67.00 (S2) پشتیبانی می کند پایه. از سوی دیگر، شما باید گاو نر بعهده گرفتن ابتکار عمل بر فراز WTI جهت، ممکن است شاهد افزایش قیمت و نهایی باشیم شکستگی 73.80 قبلی (R1). کلید پشتیبانی می کند پایه تبدیل شده است مقاومت و به 77.00 (R2) حرکت کنید مقاومت مانع.

اگر سؤال یا نظری کلی در مورد این مقاله دارید، لطفاً مستقیماً به تیم تحقیقاتی ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

سلب مسئولیت:

این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.