• خانه
  • وبلاگ
  • WTI بر اساس داده های مطلوب چین افزایش یافت

WTI بر اساس داده های مطلوب چین افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
WTI بر اساس داده های مطلوب چین افزایش یافت


این هفته، خوش بینی بازگشت بازارهای انرژی به عنوان نگرانی های عرضه تحت الشعاع احساسات مثبت ناشی از چین در حال بازگشایی است. داده‌های تولیدی کلیدی از چین شواهد بیشتری را ارائه کرد که نشان می‌دهد دومین اقتصاد بزرگ جهان در مسیر بازگشت به سطوح رشد قبل از همه‌گیری قرار دارد و شایستگی بیشتری را برای بهبود قوی در این کشور ایجاد کرد. تقاضا برای نفت خام. ایالات متحده ذخایر نفت خام از طرف دیگر آنها یک درب نگه می دارند WTI قیمت ها همانطور که گزارش های API و EIA به یک هفته دیگر مازاد اشاره می کنند انباشته ها. در این گزارش قصد داریم پیشرانه کاتالیزورها را روشن کنیم WTI قیمت، چشم انداز آینده آن را ارزیابی کرده و با یک تحلیل فنی نتیجه گیری کنید.

داده های تولید چین از افزایش تقاضا برای نفت خام حمایت می کند

اوایل این هفته خوش بینی احیا شد در بازارهای انرژی مانند آخرین در چین داده های تولید برای فوریه نشان داد a بازیابی پایدار فعالیت. چشم انداز برای تقاضای بالاتر سطوح از بالا مصرف روغن از این پس، ملت در زیر قیمت نفت جایگاه ثابتی قرار داد و به افزایش آنها کمک کرد. بر اساس آخرین تولیدات، نتایج PMI از هر دو آژانس Caixin و NBS نشان دهنده افزایش فعالیت، به ویژه PMI تولید NBS تولید بهتر از حد انتظار افزایش یافت و به 52.6 رسید که از تخمین 50.5 بالاتر بود اما همچنین بالاتر از 50.1 ماه قبل بود. به طور مشابه، در کایکسین تولید PMI هم برتری داشتن پیش بینی کرد و به سطح 51.5 رسید که بالاتر از انتظارات برای صعود به سطح 50.2 بود، اما مهمتر از آن بهبودی از سطح انقباض ماه قبل 49.2 بود. فراتر از بخش تولید، فعالیت ناشی از صنعت خدمات چین نیز از انتظارات بازار پیشی گرفت و به 56.3 رسید که بالاتر از پیش بینی ها برای افزایش ساده به 55.0 بود. بهبود کلی در صنایع در سرزمین اصلی چین نیز با افزایش تایید شد PMI ترکیبی متریک، دامن زدن به خوش‌بینی برای بازگشت قوی‌تر از سال‌ها رکود و افزودن اعتماد به‌نفس بیشتر به این مورد برای بالاتر سطح تقاضای نفت از بزرگترین کشور مصرف کننده نفت

پیش‌بینی‌های رشد قوی‌تر از چین به احساسات مثبت می‌افزاید

با نزدیک شدن به جلسه قانونگذاری سالانه کنگره ملی خلق چین، که قرار است این یکشنبه برگزار شود، طیف گسترده ای از درخواست های جسورانه به ملت رشد مسیر 2023 به طور فزاینده ای جاه طلبانه می شود. به گزارش اختصاصی رویترز، مقامات چینی پیش بینی های رشد بین 5 تا 6 درصد بود که بیش از نیمی از منابع برآوردهای خود را در نزدیکی مرز بالای 6 درصد قرار دادند، در حالی که بقیه بین 5 تا 5.5 درصد بود. در نوامبر، انتظارات اجماع برای رشد در سال 2023 به طور متوسط ​​در محدوده 4.5٪ تا 5.5٪ قرار داشت، اما راهنمایی قبل از آن وجود داشت. پیام ناگهانی از جانب کنار گذاشتن سیاست سختگیرانه صفر کووید توسط دولت چین در ماه دسامبر. بنابراین، منطق پشت بازنگری خوش بینانه پیش بینی های رشد توسط مقامات به احتمال زیاد منجر به چشم انداز یک رشد تمام عیار می شود. بازگشایی انتقال که انتظار می رود اقتصاد چین را از عملکرد ضعیف اخیر خود خارج کند. تحلیلگران و معامله گران انرژی بنابراین ما با احتیاط منتظر بیانیه ها هستیم NPC ها نشست هفتگی در مورد اهداف رشد اقتصادی، مصرف و اشتغال، همراه با هرگونه اصلاحات عمده احتمالی دیگری که تصویر واضح تری از مسیر حرکت چین ارائه می دهد.

تحلیل فنی

نمودار WTICash 4H

WTI بر اساس داده های مطلوب چین افزایش یافت
  • پشتیبانی: 77.50 (S1)، 73.50 (S2)، 70.50 (S3)
  • مقاومت: 80.00 (R1)، 82.60 (R2)، 85.00 (R3)

دارم نگاه میکنم WTICash نمودار 4 ساعته ما در حال تماشای آن هستیم خام معامله در کانال صعودی 23rd فوریه، اوج های بالاتر و پایین ترین سطح را تشکیل می دهد و به کلید 80 دلار نزدیک تر می شود مقاومت روانی مرحله. یک را نگه می داریم چشم انداز صعودی برای خام با توجه به سیر صعودی آن و در حمایت از مورد ما این است نشانگر RSI زیر نمودار 4 ساعته ما که در حال حاضر 65 را نشان می دهد روندهای صعودی دور و بر کالا. علاوه بر این، مایلیم توجه داشته باشیم که قیمت امروز از دوره 100 و 200 عبور کرد. میانگین های متحرک که ممکن است متفاوت باشد علامت برای گسترش به بالا به طور مشابه، اکشن قیمت در حال معاشقه با کران بالایی است باند بولینگر برای چند روز گذشته، نشان دهنده تمایل به گاو نر رانندگی کردن مواد خام قیمت بلندتر باید گاو نر من سلطنت می کنمممکن است ببینیم WTI شکست بالای 80.00 (R1) مقاومت سطح و نزدیک تر به کلید 82.60 (R2) مقاومت مانع. از سوی دیگر، اگر خرس ها کنترل را در دست بگیرند، ممکن است شاهد معکوس شدن قیمت ها باشیم قطع کردن زیر 77.50 (S1) پشتیبانی می کند سطح و هد به طور قطعی نزدیک به 73.50 (S2) کاهش یافت پشتیبانی می کند پایه.

اگر سؤال یا نظری کلی در مورد این مقاله دارید، لطفاً مستقیماً به تیم تحقیقاتی ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه در عوض یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.