• خانه
  • وبلاگ
  • WTI با کاهش تقاضای کلی زمین خود را از دست می دهد

WTI با کاهش تقاضای کلی زمین خود را از دست می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
WTI با کاهش تقاضای کلی زمین خود را از دست می دهد


WTI عقب نشینی کرد به بشکه ای 85 دلار این هفته به عنوان ایالات متحده داده های موجودی نفت خام بزرگتر از حد انتظار نشان داد انباشت ذخایر. بازرگانان نفت همچنان با آن دست و پنجه نرم می کنند مبانی متضاد بر اوپک پلاس کاهش عرضه، اتحادیه اروپا تحریم روی نفت روسیه و تقاضای مختل شده چشم انداز از چینکه به تحمیل ظالمانه خود ادامه می دهد سیاست کووید صفر برنامه ها همچنین، ترس فزاینده از پتانسیل رکود اقتصادی جهانی پشتیبانی شده توسط تشدید تهاجمی سیاست پولی شیوه های مختلف بانک های مرکزی، عدم قطعیت اضافی را به معادله وارد کنید. در این گزارش، هدف ما روشن کردن کاتالیزورهای محرک قیمت WTI، ارزیابی چشم‌انداز آینده آن و نتیجه‌گیری با تحلیل فنی است.

چاپ تورمی توجه بازار را به خود جلب می کند

امروز بازارها منتظرند CPI حیاتی ایالات متحده چاپ برای ماه اکتبر، که سرنخ های ارزشمندی را در مورد مکان ارائه می دهد مشکل تورم در اقتصاد آمریکا ایستاده است. نرخ پایه سالانه انتظار می رود کند کردن به 8.0 درصد از 8.2 درصد در ماه قبل رسیده است و اگر واقعاً چنین باشد، می تواند انتظارات بازار را که تورم به اوج خود رسیده است و کند می شود که به نوبه خود می تواند فدرال رزرو را تحریک کند به مسیر پیاده روی تهاجمی خود را کاهش دهید. از سوی دیگر، اما باید توجه داشته باشیم که نرخ ماهانه است انتظار می رود شتاب بگیرد به 0.6% در مقایسه با 0.4% در سپتامبر، و اگر واقعاً باشد، می تواند باشد نشان می دهد که فشارهای تورمی هنوز هم هستند زیر سطح جوشیدن. چنین سناریویی در رابطه با این واقعیت است که اگرچه نرخ اولیه ممکن است تا 8.0 کاهش یابد، اما همچنان غرش دور از جانب فدرال رزرو 2.0٪ هدف، بنابراین آن است ممکن است اجازه ندهد بر بانک مرکزی به سبکی خود موضع شاهین. هفته گذشته، فدرال رزرو نرخ وجوه فدرال را به 4 درصد افزایش داد زیرا بانک مرکزی برای چهارمین جلسه متوالی در تلاش برای مهار کلاهبرداران، 75 واحد پایه افزایش داد. فشار تورمی در اقتصاد آمریکا همچنین گزارش اشتغال مثبت با استثنا از جانب بالا آمدن از جانب بیکاری درصد به طور موثر به این دیدگاه اطمینان داد که هنوز جایی برای انتقال بیشتر وجود دارد. در نتیجه، چشم انداز حتی نرخ بهره بالاتر نرخ ها وزن می کند بر پیش بینی تقاضای نفتبه عنوان اثر سیاست های پولی تهاجمی فدرال رزرو به آن کمک می کند کاهش سرعت فعالیت های اقتصادی در اقتصاد آمریکا و شانس را افزایش می دهد برای رکود اقتصادی جهانی

ذخایر نفت خام افزایش بیش از حد انتظار را گزارش کردند

از سوی دیگر، ذخایر نفت خام آمریکا کاهش نشان داد تقاضای نفت در طول هفته گذشته، همانطور که EIA دیروز گزارش داد افزایش بیشتر از حد انتظار علیرغم وجود 3.9 میلیون بشکه در ذخایر آمریکا انتظارات برای ساخته شده تنها 1.360 میلیون بشکه همچنین، داده‌های مربوط به ذخایر هفتگی نفت خام API که در روز سه‌شنبه گزارش شد نیز اشاره کرد تجمع بیش از حد، فراتر از پیش بینی ها 5.6 میلیون بشکه در مدت مشابه. پیش بینی ها برای 1.1 میلیون بشکه بود. را ذخیره سازی در هر دو قرائت توضیح می دهد کاهش اخیر قیمت نفت این هفته مشاهده شد. همچنین یادآور می‌شویم که شمارش دکل‌های نفتی بیکر هیوز در روز جمعه گذشته نشان داد که تعداد دکل‌های نفتی فعال در ایالات متحده با 3 افزایش به 613 سکو رسیده است که می‌تواند نشانه‌ای از افزایش سطح تقاضا. از سوی دیگر، آخرین گزارش چشم انداز انرژی کوتاه مدت EIA این را بیان می کند عدم قطعیت در شرایط کلان اقتصادی ممکن است وجود داشته باشد تاثیر قابل توجهی بر بازار انرژی در سال 2023، زیرا مدل کلان اقتصاد جهانی S&P پیش بینی می کند که تولید ناخالص داخلی ایالات متحده در سال آینده اندکی کاهش خواهد یافت و به این امر کمک می کند. کاهش مصرف نفت خام

هند برای خرید نفت روسیه عجله کرد

پسندیدن وزرای دارایی از جانب گروه G7 آماده برای نهایی کردن خود هستند طرح های سقف قیمت نفت خام روسیه در 5 دسامبرهفتمگزارش شده است که روسیه به دنبال این است جریان های آن را منحرف کند از قاره اروپا، با در نظر گرفتن کشورهایی مانند هند، ترکیه و چین، سفری به شرق را آغاز کردند. را تحریم به یک معنا تلاش می کند جلوگیری از درآمد بیش از حد از فروش نفت خام روسیه به مسکو که برای تامین مالی تمدیدها استفاده می شود جنگ در اوکراین. تحلیلگران این انتظار را دارند روسیه آنها احتمالاً علاقه ای به معامله با این شرایط ندارند و ممکن است به نوبه خود دور زدن تحریم. گزارش های اخیر منتشر شده است که این را نشان می دهد هند تبدیل شدن به یکی از بزرگترین خریداران در روسیه با سرمایه گذاری بر عرضه مازاد باقی مانده در بازارهای جهانی است. این را داده های ماه های سپتامبر و اکتبر نشان می دهد هند از روسیه نفت خام وارد می کند شروع به در حال رشد استسرکوب جریان های ورودی گران تر از عربستان سعودی و عراق، که تامین کننده آن بودند سریعترین رشد اقتصادی در حال ظهور در جهان در سال های گذشته. وزیر امور خارجه هند اظهار داشت که این به نفع دولت است که اطمینان حاصل کند که مصرف کنندگان با بهترین شرایط ممکن به بازارهای بین المللی دسترسی دارند و “در این رابطه، صادقانه بگویم، ما شاهد بوده ایم که روابط بین هند و روسیه به نفع ما عمل می کند.” مزیت – فایده – سود – منفعت”.

سیاست کووید صفر ایمن

را دومین اقتصاد بزرگ جهان و ظرفیت تولید چین برچیده شد هر نوعی امیدها برای شل شدن از مال او سیاست سختگیرانه صفر کووید این هفته با ظهور مجدد شیوع کووید در شهرهای بزرگ. امید به الف بازگشایی تدریجی که می تواند باعث الف بازیابی تقاضای انرژی عملی بودند مطیع همانطور که مقامات تسلط محکم خود را حفظ می کنند. این به نوبه خود نگرانی های بازار را افزایش می دهد کاهش سرعت فعالیت تولید از اقتصاد چین همراه با انسداد میتوانست یک رکود قریب الوقوع را نشان می دهد کی میتونه سرریز که در صحنه بین المللیکه می تواند نگرانی های بازار را افزایش دهد سمت تقاضای نفت.

تحلیل فنی

WTI Cash H4

WTI با کاهش تقاضای کلی زمین خود را از دست می دهد

دارم نگاه میکنم WTICash نمودار 4 ساعته ما عمل قیمت را مشاهده می کنیم رها کردن این هفته به سطح حمایت 85.17 (S1) رسید و قیمت در حال حاضر در تلاش است به زیر آن برسد. یک را نگه می داریم خرس ها چشم انداز جانبداری برای اقدام آینده قیمت WTI پسندیدن نشان داده شده توسط خط روند نزولی و حمایت از پرونده ما است نشانگر RSI در حال حاضر مقدار 30 را ثبت می کند که برجسته می شود خرس ها احساسات پیرامون کالا. علاوه بر این، ما همچنین به لاس زدن قیمت با آن توجه می کنیم کوتاه مرز از بولینگر دسته نشان دادن آن خرس ها در حال حاضر هستند تحت کنترل. باید خرس ها ادامه دهید من سلطنت می کنم بر فرازما میتوانیم ببینیم نهایی قطع کردن زیر 85.17 (S1) پشتیبانی می کند سطح و شکست احتمالی زیر پایه پشتیبانی 81.17 (S2). از سوی دیگر، شما باید گاو نر تسلط پیدا می کندما میتوانیم ببینیم واژگونی و اقدام قیمت افزایش می یابد، شکستگی بر فراز نزولی خط روند و استخراج 88.88 (R1) مقاومت مانع.

اگر سؤال یا نظری کلی در مورد این مقاله دارید، لطفاً مستقیماً به تیم تحقیقاتی ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

سلب مسئولیت:

این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

اشتراک گذاری:

WTI با کاهش تقاضای کلی زمین خود را از دست می دهد WTI با کاهش تقاضای کلی زمین خود را از دست می دهد