• خانه
  • وبلاگ
  • WTI با ورود به یک دوره بحرانی زمستانی در حال افزایش است

WTI با ورود به یک دوره بحرانی زمستانی در حال افزایش است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
WTI با ورود به یک دوره بحرانی زمستانی در حال افزایش است


این هفته، WTI به روند پیروزی خود ادامه داد به 79 دلار در هر بشکه پس از کاهش اخیر به پایین ترین سطح در سال. مورد در حال حاضر در a برد چهار روزه و در آستانه رسیدن به بالاترین سطح سه هفته اخیر است. بزرگتر از حد انتظار برداشت ها که در ایالات متحده خام کره موجودی ها و همچنین پیش بینی ها برای زمستان سخت شرایط معامله گران نفت را بر آن داشت تا با پیش بینی تمدید، اهداف پیش بینی خود را بالاتر بازبینی کنند افزایش تقاضا برای کالا در همان زمان، چشم انداز برای الف بازگشایی تدریجی چین بیشتر از قیمت نفت در چشم انداز افزایش سطح تقاضا حمایت کرد دومین مصرف کننده نفتعلیرغم پیش بینی های تاریک برای موارد عفونت را ثبت کنید در مناطق پرجمعیت در این گزارش، هدف ما روشن کردن کاتالیزورهای محرک قیمت WTI، ارزیابی چشم‌انداز آینده آن و نتیجه‌گیری با تحلیل فنی است.

ذخایر نفت خام بیش از حد انتظار کاهش یافت

این هفته، ذخایر نفت خام آمریکا اشاره کرد افزایش تقاضا برای نفت در طول هفته گذشته، همانطور که EIA دیروز گزارش داد کاهش بیشتر از حد انتظار علیرغم انتظار برای کاهش تنها 1.65- میلیون بشکه ای، ذخایر آمریکا 5.9- میلیون بشکه است. علاوه بر این، API Weekly Crude Oil موجودی ها این رقم روز سه شنبه نیز گزارش شد جذب را نشان می دهدپیش بینی ها برای مدت مشابه 3.1 میلیون بشکه پیش بینی شده بود. انتظارات برای -0.17 میلیون بشکه بود. را کاهش غیر منتظره موجودی در هر دو قرائت به نظر می رسد مطابق با مسیر صعودی است قیمت کالا، در این هفته مشاهده شد. را تشدید ذخایر نفت خام آمریکا ممکن است منعکس کننده پیش بینی معامله گران باشد که به آینده نگاه می کنند سرد زمستان. طبق پیش بینی های هواشناسی، ایالات متحده وارونه به نظر می رسد شرایط سخت زمستانی به ویژه در فلوریدا و ایالت های جنوب شرقی، جایی که دمای پایین بی سابقه در هفته آینده پیش بینی می شود. مردم ساکن در این مناطق تمایل دارند با اختلالات اساسی مواجه استزیرا شرایط کولاک و بادهای یخبندان می تواند آنها را در طول کریسمس در خانه های خود به دام بیاندازد، قبل از پناه گرفتن سنگین طوفان های برفی. اگر شرایط خطرناک سرگرد را فلج کند زیرساخت های حیاتی در جنوب ما می توانیم ببینیم افزایش قیمت نفت به مکان بالاتر در نهایت به این نکته توجه می کنیم که جمعه گذشته تعداد سکوهای نفتی بیکر هیوز نشان داد که تعداد سکوهای فعال نفتی در ایالات متحده با 5 فقره کاهش به مجموع 620 سکو رسیده و تعداد دکل های فعال فعال در ایالات متحده به 776 سکو رسیده است.

پیش‌بینی آلودگی‌های بی‌سابقه می‌تواند برنامه‌های بازگشایی چین را از مسیر خارج کند

برنامه های چین برای بازگشایی به نظر می رسد همانطور که مقامات تصمیم گرفته اند پیشرفت خوبی داشته باشد انصراف از آزمایش اجباری کووید و اوایل امروز این تصمیم را اعلام کرد قرنطینه را قطع کن برای خارج از کشور مسافران ورود به کشور، در اوایل ماه آینده. پیش‌بینی‌های سازمان‌های بهداشت و درمان کشور خاطرنشان می‌کند که با وجود سست شدن چنگال قوی و کاهش تدریجی اقدامات سختگیرانه برای سیاست صفر کوویدکشور است مقید به سابقه یک شخص سطوح بر عفونت ها با ورود به فصل زمستان. به طور خاص، تحلیلگران این را پیش بینی می کنند شانگهای انتظار می رود با پیش بینی ها به آن ضربه سنگینی وارد شود نیمی از جمعیت خواهد بود مبتلا شده تا پایان ماه این رقم در حدود 12 میلیون مورد تخمین زده می شود. علاوه بر این، یک مقام ارشد از سازمان بهداشت جهانی دیروز نظر داد که داده های ردیابی عفونت میکند آنها تصویر کامل را منعکس نمی کنند، با در نظر گرفتن داده ها “قدیمی” یا به سادگی غیر قابل اعتماد. او بعداً اضافه کرد: «آنچه در چین گزارش می‌شود تعداد نسبتاً کمی از موارد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه است، اما اتفاقاً بخش‌های مراقبت‌های ویژه در حال پر شدن هستند،» که تناقض بین اطلاعات افشا شده و واقعیت را برجسته می‌کند. اگر سناریوی بالا اجرا شود، ممکن است ببینیم مقامات بیش از حد تحمیل می کنند مقداری معیارهای برای حفظ سلامت شهروندان خود، مانع از روند بازگشایی و در نتیجه پیش بینی های تعدیل شده برای افزایش تقاضا برای نفت. با این حال، در این مرحله به نظر می رسد که تجدید امیدها چنین است فراهم کند آ کف زیر کره قیمت و معامله‌گران به‌رغم دورنمای تیره‌آمیز، نسبت به افزایش احتمالی قیمت نفت خام در کوتاه‌مدت خوش‌بین هستند.

تحلیل فنی

WTI Cash H4

WTI با ورود به یک دوره بحرانی زمستانی در حال افزایش است

دارم نگاه میکنم WTICash نمودار 4 ساعته از بهبود قیمت نفت از پایین ترین سطح سالانه خود و افزایش بالاتر از سطح مقاومت قبلی 77.00 دلار (S1) اکنون به حمایت تبدیل شده است. یک را نگه می داریم چشم انداز صعودی داده شده خط روند صعودی و حمایت از پرونده ما است نشانگر RSI در زیر نمودار 4 ساعته ما که به قرائت 63 نشان می دهد احساسات صعودی دور و بر کالا. باید گاو نر همچنان به حاکمیت، ممکن است شاهد شکست قیمت بالای 79.50 (R1) باشیم. مقاومت به سطح مقاومت 82.00 (R2) نزدیک تر شوید. از سوی دیگر، شما باید خرس ها ابتکار عمل را بالاتر از جهت نفت خام بگیرید، ممکن است شاهد شکست به زیر 77.00 باشیم (S1) پشتیبانی می کند سطح و عملکرد قیمت در حال کاهش است، نزدیک به حمایت 73.70 (S2). پایه.

دارم نگاه میکنم WTICash نمودار 4 ساعته ما در حال تماشای آن هستیم افزایش 4 روزه نفت خام امروز به سمت سطح مقاومت 79.50 (R1) حرکت می کند. یک را نگه می داریم چشم انداز صعودی برای کالا که توسط خط روند صعودی. این مورد ما را پشتیبانی می کند نشانگر RSI زیر نمودار 4 ساعته ما که مقدار زیر خط 68 را ثبت کرده است روند صعودی در اطراف کالا ها. ما همچنین توجه می کنیم که اکشن قیمت در نزدیکی قیمت معامله می شود باند بولینگر بالاییو در حال حاضر در تلاش است قطع کردن بر فراز 200 روز کارشناسی ارشد، نشانه دیگری از یک نیروی گسترده تر باید گاو نر ادامه دهید من سلطنت می کنمممکن است فینال را ببینیم قطع کردن بیش از 79.50 (R1) مقاومت سطح و سپس به سمت بالا حرکت کنید تا سطح مقاومت 82.00 (R2) را به چالش بکشید. باید از سوی دیگر، در خرس ها بعهده گرفتن بر فرازما می توانیم عمل قیمت را ببینیم قطع کردن زیر صعودی خط روندمته 77.00 (S1) پشتیبانی می کند سطح کنید و قاطعانه به 73.70 (S2) پایین بروید پشتیبانی می کند پایه.

اگر سؤال یا نظری کلی در مورد این مقاله دارید، لطفاً مستقیماً به تیم تحقیقاتی ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

سلب مسئولیت:

این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.