• خانه
  • وبلاگ
  • WTI با تشدید نگرانی های رکود، روند کاهشی را افزایش می دهد

WTI با تشدید نگرانی های رکود، روند کاهشی را افزایش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
WTI با تشدید نگرانی های رکود، روند کاهشی را افزایش می دهد


قیمت WTI در این ماه به پایین‌ترین سطح خود سقوط کرد و به زیر سطح 75 دلار در هر بشکه که پس از اعلام غیرمنتظره کاهش تولید اوپک پلاس از آن جهش کرد، سقوط کرد. قیمت نفت خام در اوایل این ماه به بالاترین حد خود در پنج ماه گذشته رسید، اما با شروع نگرانی‌های رشد دوباره بازار و تحت فشار قرار گرفتن دلار، WTI بیش از 10 درصد از ارزش خود و 6 درصد را در دو جلسه گذشته از دست داد. در این گزارش، هدف ما روشن کردن کاتالیزورهای محرک قیمت WTI، ارزیابی چشم‌انداز آینده آن و نتیجه‌گیری با تحلیل فنی است.

تولید ناخالص داخلی ایالات متحده کمتر از پیش بینی ها است

اوایل امروز، داده های اولیه رشد ایالات متحده برای سه ماهه اول سال 2023 کمتر از حد انتظار بود، که نشان می دهد بزرگترین اقتصاد جهان با استرس قابل توجهی مواجه است و ممکن است به خوبی در مسیر ورود به رکود در سه ماهه دوم سال جاری باشد. به طور خاص، نرخ تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه اول 1.1 درصد گزارش شده است، که بسیار کمتر از انتظارات برای کاهش سرعت به سطوح 2 درصد و 2.6 درصد سه ماهه قبل است. نتایج می‌تواند نگرانی‌های بیشتر بازار را تقویت کند که پس از یک رشته انتشارات اقتصادی ناامیدکننده، همراه با احیای مجدد نگرانی‌های بانکی ناشی از کسری‌های اخیر جمهوری اول، دوباره ظاهر شده‌اند. با افزودن سوخت به آتش، چشم انداز شرایط مالی سخت تر به دلیل نرخ های بهره بالاتر از سوی بانک های مرکزی مانند فدرال رزرو، بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی اروپا، که سناریوی افزایش 25 واحدی سناریوی اصلی در نشست های آتی آنهاست، می تواند به طور جدی تأثیر بگذارد. سطح تقاضای انرژی در جهان غرب

کاهش بزرگ موجودی از قیمت WTI پشتیبانی نمی کند

ذخایر نفت خام ایالات متحده برای دومین هفته متوالی کاهش قابل توجهی را ثبت کرد که نسبتاً نشان می دهد. قوی خانگی جستجو کردن سطوح، با این حال، خام قیمت خود را حفظ کردند پایین خط سیر به ظاهر بی حوصله سه شنبه های هفته API Crude Oil Stocks این رقم حاکی از کاهش 6 میلیون بشکه ای ذخایر نفتی است که بالاتر از انتظار برای کاهش 1.6 میلیون بشکه ای است. به همین ترتیب، موجودی نفت هفتگی EIA استخراج بیش از 5 میلیون بشکه را ثبت کرد که بالاتر از برآورد 1.5 میلیون بشکه برای مدت مشابه بود. نتایج نشان می دهد که تقاضا در هفته گذشته افزایش یافته است تولیدکنندگان داخلی مشتاق هستند به گسترش یا در کمترین من حفظ می کنم سطح خروجی فعلی فعالیت های آنها. با توجه به نتایج، به طور منطقی انتظار داریم که a فشار دادن که در خام قیمتتامل درباره در حال رشد است که در جستجو کردناما احتمالاً به دلیل نگرانی در مورد a رکود اقتصادی تاثیر منفی یک جانبه بر WTI. در پایان یادآور می شویم که جمعه گذشته تعداد سکوهای نفتی بیکر هیوز گزارش نشان داد که تعداد عملیات سکوهای نفتی در ایالات متحده، با 3 افزایش، در مجموع به 591 رسید، که ممکن است نشانه دیگری از افزایش باشد. تقاضا برای نفت خام.

تحلیل تکنیکال

  • پشتیبانی: 72.00 (S1)، 67.00 (S2)، 62.00 (S3)
  • مقاومت: 77.00 (R1)، 83.00 (R2)، 88.00 (R3)

با نگاهی به نمودار 4 ساعته WTICash، شاهد مشاهده ای هستیم خام ادامه روند زیان خود، کاهش به زیر سطح 75 دلار در هر بشکه، جایی که قیمت ها در اوایل ماه پس از آن افزایش یافت. سورپرایز اوپک اطلاعیه کاهش تولید. یک را نگه می داریم پیش بینی های نزولی برای کالا با توجه به اینکه قیمت ها زیر باقی می مانند خط روند نزولیایجاد شده در 13هفتم آوریل و برجسته خرس ها تصمیم به کاهش قیمت گرفت. این مورد ما را پشتیبانی می کند نشانگر RSI زیر نمودار 4 ساعته ما که در حال حاضر مقدار 29 را ثبت می کند احساسات نزولی شدید که اطراف را احاطه کرده است WTI علاوه بر شکستن حد پایین از باند بولینگر. باید خرس ها به سلطنت ادامه می دهندممکن است شاهد شکست به زیر سطح حمایت 72.00 (S1) و حرکت نزدیک به 67.00 (S2) باشیم. پشتیبانی می کند پایه. با این حال، باید توجه داشته باشیم که قیمت ها در حال حاضر نمایش داده می شوند بیش از حد کشیده شده و ممکن است تصحیح بالاتر ممکن است به دلیل از گاو نر ممکن است فریب بخورد تا برخی را ارضا کند خرید شیب فعالیت. از سوی دیگر، شما باید گاو نر مداخله، ممکن است شاهد افزایش قیمت و شکستن 77.00 (R1) باشیم. مقاومت سطح همراه با خط روند نزولی و باید حرکت صعودی با تقویت، ممکن است شاهد افزایش قیمت نفت خام در نزدیکی 83.00 (R2) باشیم. مقاومت مانع

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

مشترک شدن در خبرنامه ما