• خانه
  • وبلاگ
  • WTI از پایین‌ترین سطح خود با محو شدن نگرانی‌های مربوط به مسری برگشت

WTI از پایین‌ترین سطح خود با محو شدن نگرانی‌های مربوط به مسری برگشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
WTI از پایین‌ترین سطح خود با محو شدن نگرانی‌های مربوط به مسری برگشت


اوایل این هفته، خام قیمت در نتیجه پس لرزه های اخیر به پایین ترین سطح خود در بیش از 15 ماه گذشته رسیده است بحران اعتماد که در صنعت بانکداریاین کاملا سایه معامله گران انرژی خوش بینی از جانب چشم انداز بازگشایی چین. پسندیدن سرایت نگرانی ها ساکت شد با این حال، خوش بینی به آرامی دوباره وارد تصویر شد و بالا رفت WTI نزدیک به 70 دلار در هر بشکه که در حال حاضر معامله می شود. در این گزارش قصد داریم پیشرانه کاتالیزورها را روشن کنیم WTI قیمت، چشم انداز آینده آن را ارزیابی کرده و با یک تحلیل فنی نتیجه گیری کنید.

آژانس بین المللی انرژی پیش بینی می کند که تقاضای نفت در سال 2023 به بالاترین حد خود برسد

هفته گذشته آژانس بین المللی انرژی به سمت بالا بازنگری شد تقاضای جهانی نفت پیش بینی ها برای سال 2023 با استناد به این که الف قوی ریباند در دنیا با هم سفر کنید از چین بازگشت به حالت عادی مصرف را به بالاترین حد خود سوق می دهد. این سازمان در گزارش ماهانه خود پیش‌بینی می‌کند که اقتصاد جهانی امسال در مقایسه با تقاضای انرژی در سال 2022 به 2 میلیون بشکه در روز اضافی نیاز خواهد داشت و به جرأت می‌گوید: «رشد تقاضای جهانی نفت در سال 2023 با ناله آغاز شد، اما انتظار می‌رود این سال به پایان برسد. با صدای بلند». آژانس بین‌المللی انرژی همچنین توجه قابل‌توجهی به حرکت قوی اقتصادی چین دارد، که سطح تقاضای انرژی را افزایش می‌دهد، زیرا بزرگترین مصرف‌کننده نفت جهان قبلاً پدال را به حداکثر رسانده و برنامه بازگشایی کامل خود را پس از کنارگذاشتن ناگهانی آن دنبال کرده است. سیاست سختگیرانه صفر کووید. او همچنین اضافه کرد که «ترافیک هوایی داخلی چین در حال حاضر بسیار بالاتر از سطح قبل از همه‌گیری است» که دلیل محکم دیگری برای قوی‌تر شدن آن است. بهبود تقاضا.

با تسلط UBS در Credit Suisse، هراس سرایت کاهش می یابد

پس از رویدادهای دراماتیک سقوط احتمالی کردیت سوئیس در هفته گذشته، اعصاب بازار آرام شد زیرا SNB UBS را مجبور کرد تا در تلاش برای بازگرداندن اعتماد به بازار و تضمین ثبات مالی، رقیب خود را در دست بگیرد. در حالی که هنوز خیلی زود است که بگوییم آیا آشفتگی اخیر بالاخره پایان یافته است، بازار این خبر را مثبت ارزیابی کرد. بنابراین، هنگامی که چشم انداز یک سناریوی سرریز سیستمی از بین رفت، گاوهای انرژی وارد صحنه شدند و به پایین آمدن قیمت WTI کمک کردند. اظهارات جانت یلن، وزیر خزانه داری ایالات متحده، اظهارات جانت یلن، وزیر خزانه داری ایالات متحده بود که گفت که دولت آماده است تا اقدامات بیشتری را برای حفاظت از سپرده ها انجام دهد، اما دیروز او گفت که دولت سیاست «بیمه کامل» را در نظر نمی گیرد. بنابراین نظرات و پیشرفت‌های بیشتر با پیش‌روی به‌عنوان یک به‌دقت رصد خواهند شد احتراق مجدد بر سرایت نگرانی ها می تواند یک بار دیگر قرار دهد گسترده فشار بر WTI قیمت.

ذخایر نفت خام همچنان در حال افزایش است

سه شنبه های هفته API Crude Oil Stocks این رقم به افزایش ذخایر 3.2 میلیون بشکه ای اشاره دارد که بالاتر از انتظارات برای تساوی 1.4 میلیون بشکه است، در حالی که دیروز ذخایر هفتگی نفت خام EIA افزایش 1.1 میلیون بشکه ای نفت خام را گزارش کرد که پیش بینی ها برای 1.6- میلیون بشکه افزایش یافت. جذب برای همان دوره نتایج حاکی از تضعیف تقاضا برای نفت خام است، اما قدرت WTI از ابتدای هفته نشان می‌دهد که انباشته‌های فوق‌الذکر تأثیر قابل‌توجهی بر قیمت‌گذاری ندارند. ذکر این نکته ضروری است که ذخایر نفت خام API از ابتدای سال افزایش ثابتی داشته است و تنها دو هفته پس از آن کاهش یافته است. به طور مشابه، ذخایر نفت خام EIA انباشت بیش از حد را در مدت مشابه ثبت کرد و تنها یک هفته خلاف آن گزارش شد. به طور کلی، ادامه آشکار ذخایر بزرگ نفت خام از دیدگاه تاریخی سه ماهه نشان دهنده تقاضای مختل شده برای کره که با انتظار الف قابل توضیح است کاهش سرعت فعالیت های اقتصادی توسط معامله گران انرژی و بازار به عنوان یک کل. در نهایت به این نکته توجه می کنیم که جمعه گذشته دکل نفتی بیکر هیوز شمارش حاکی از آن است که تعداد دکل های نفتی فعال در ایالات متحده با 1 کاهش به 589 سکو رسیده است که می تواند نشانه دیگری از کاهش تقاضا باشد.

تحلیل فنی

نمودار WTICash 4H

WTI از پایین‌ترین سطح خود با محو شدن نگرانی‌های مربوط به مسری برگشت
  • پشتیبانی: 65.80 (S1)، 62.30 (S2)، 58.50 (S3)
  • مقاومت: 71.60 (R1)، 75.50 (R2)، 80.00 (R3)

دارم نگاه میکنم WTICash نمودار 4 ساعته ما یک یافته تقریبی را مشاهده می کنیم پشتیبانی می کند حدود 65 دلار در اوایل این هفته، که یک یک طبقه زیر قیمتش و آن را آسان تر کنید جهنده به 70 دلار در هر بشکه که در حال حاضر معامله می شود. یک را نگه می داریم هزینه جانبی عمل جانبداری برای WTI با توجه به استراحت بالا خط روند نزولی و حمایت از پرونده ما است نشانگر RSI زیر نمودار 4 ساعته ما، که در حال حاضر ارزش 55 را ثبت می کند، که نشان دهنده عدم تصمیم گیری در مورد کالا است. اگر گاوها پیشتاز باشند، ممکن است شاهد شکستی بالاتر از سطح مقاومت 71.60 دلاری (R1) و حرکت نزدیک به سد مقاومتی 75.50 دلاری (R2) باشیم. از سوی دیگر، اگر خرس‌ها قدرت را در دست بگیرند، ممکن است شاهد شکست به زیر سطح حمایت 65.80 (S1) و نزدیک شدن به 62.30 دلار (S2) باشیم. پشتیبانی می کند پایه.

اگر سؤال یا نظری کلی در مورد این مقاله دارید، لطفاً مستقیماً به تیم تحقیقاتی ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.