• خانه
  • وبلاگ
  • PMI های فلش ماه مارس جهانی و احتمال سرایت بانکی

PMI های فلش ماه مارس جهانی و احتمال سرایت بانکی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
PMI های فلش ماه مارس جهانی و احتمال سرایت بانکی


معامله گران احتمالاً علاقه زیادی به PMI های فلش آینده از سراسر جهان دارند زیرا این اولین داده ها از زمان شروع هرج و مرج بانکی است. چیزهای زیادی در بازارها برای ایجاد احساسات در حال رخ دادن است و ارزها و سهام نوسانات بزرگی را تجربه می کنند.

این که آیا این آشفتگی احتمالاً ادامه خواهد داشت یا نه، ارتباط زیادی با اقتصاد زیربنایی دارد و اینکه آیا مشکلات در بخش بانکی باعث شده است شرکت‌ها تصمیم بگیرند از مخارج خودداری کنند. اگر PMI ها کاهش قابل توجهی در انقباض نشان دهند، این می تواند باعث ناراحتی بیشتر در بازارها شود زیرا تأثیر گسترده تر سقوط بانکی باید ارزیابی شود. از سوی دیگر، اگر PMI ثابت بماند، می تواند به بازگرداندن اعتماد سرمایه گذاران کمک کند. در حالی که سقوط چند بانک می تواند چشمگیر باشد، در نهایت سلامت زیربنایی اقتصاد مسیر بازار را تعیین می کند.

آینده ای نامعلوم

باید به خاطر داشته باشیم که در ماه گذشته اتفاقات زیادی افتاد که می‌توانست باعث ایجاد عدم اطمینان در مورد انتظارات PMI شود. این نظرسنجی در حال انجام است و اکثر پاسخ ها احتمالاً در هفته گذشته یا بیشتر آمده است. این همزمان با خرید Credit Suisse و تغییر انتظارات در مورد اقدامات بانک‌های مرکزی برای مقابله با بحران خواهد بود.

این نه تنها می‌تواند باعث ایجاد ابهام در تخمین‌های داده‌های فلش شود، بلکه ممکن است بعداً زمانی که عدد نهایی در اوایل ماه آینده منتشر شود، بازبینی بزرگ‌تری نیز انجام شود. به خصوص اگر وضعیت بازار در هفته های آتی آرام شود و تعداد بیشتری از پاسخ دهندگان با لحنی خوش بینانه برگردند. این می تواند به بازار کمک کند تا بر نتیجه کمی بدتر از حد انتظار غلبه کند. اما با همه حساب‌ها، به نظر می‌رسد که بازار در مورد هر جبهه ریسک جدید عصبی است، بنابراین PMI می‌تواند تاثیر بیشتری بر احساسات بازار در آخر هفته داشته باشد.

مراقب چه چیزی باشیم

استرالیایی انتظار می رود که PMI های فلش برای تمام اهداف عملی پایدار باشند. انتظار می رود PMI تولید به 50.5 برسد از 50.4، در حالی که انتظار می رود خدمات از 50.5 به 50.7 ارتقا یابد. استرالیا از بهبودی خود از مشکلات اخیر بانکی و از گرم شدن روابط با چین که باعث شد این غول آسیایی بار دیگر اجازه واردات زغال سنگ از داون آندر را بدهد، سود برده است.

فرانسوی انتظار می رود که PMI های فلش، طبق معمول، لحن را برای منطقه یورو تعیین کنند، زیرا این اولین کشوری است که گزارش می دهد. تحلیلگران نتایج متفاوتی را پیش‌بینی می‌کنند و بخش خدمات از هوای غیرعادی گرم برای این فصل سود می‌برد. اما به نظر می رسد که صنایع تحت تأثیر اعتصابات جاری قرار گرفته اند. انتظار می رود PMI تولید اندکی کاهش یابد و به 47.4 برسد از 48.0، در حالی که انتظار می رود PMI خدمات از 52.5 قبلی به 53.1 ارتقا یابد.

آلمانی انتظار می رود فلش PMI خدمات را در آلمان تقریباً بدون تغییر در 50.9 در مقایسه با 51.0 قبلی نشان دهد. با این حال، انتظار می رود که خروجی نشان دهد که آلمان به طور کامل از تأثیرات زمستان در امان نمانده است، زیرا پیش بینی می شود 46.3 در مقایسه با 47.0 قبلی باشد.

بریتانیای کبیر همچنین انتظار می‌رود که PMIهای فلش با هم متفاوت باشند و صنعت از اعتصابات آسیب ببیند، اما خدمات از هزینه‌های انرژی کمتر بهره‌مند شوند. در همین حال، صدراعظم بودجه بهار را اعلام کرد و پیش بینی کرد که امسال رکودی وجود نخواهد داشت. پیش بینی می شود PMI تولید در 49.3 باشد در مقایسه با 49.8 قبلی، در حالی که انتظار می رود PMI خدمات از 53.0 قبلی به 53.5 ارتقا یابد.

اخبار معاملاتی مستلزم دسترسی به تحقیقات بازار گسترده است – و این همان کاری است که ما بهترین کار را انجام می دهیم.

باز کردن یک حساب زنده