PMI های جهانی آگوست: پایان خوش بینی؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
PMI های جهانی آگوست: پایان خوش بینی؟


انتظار می‌رود پنجشنبه یکی از فعال‌ترین روزهای هفته باشد که انتظار می‌رود اطلاعات اقتصادی زیادی در طول روز ارائه شود. آنچه که ممکن است گسترده ترین در بازار فارکس باشد، آخرین ارقام PMI از سراسر جهان است. از آنجایی که جهان بین تورم و رکود در نوسان است، میزان پرداخت مدیران خرید و افزایش یا کاهش خرید عامل مهمی است.

آگوست معمولاً ماه رشد است، به خصوص این بار با خوش بینی کلی تا جکسون هول. بنابراین، اگر ارقام PMI کمتر از حد انتظار باشد، می تواند تأثیر بیشتری بر بازار داشته باشد. اغراق‌آمیز اعداد می‌تواند به بازگرداندن خوش‌بینی به بازارها کمک کند، زیرا معامله‌گران پیش‌بینی می‌کنند دور دیگری از انقباضات بانک مرکزی تا سپتامبر رخ دهد.

مراقب چه چیزی باشیم:

چین:

غول آسیایی رژه PMI را آغاز کرد و روز چهارشنبه طبق معمول یک روز قبل از سایرین گزارش داد. انتظار می رود PMI رسمی تولید NBS بهبود جزئی را نشان دهد اما همچنان در 49.2 کاهش می یابد. در مقایسه با 49.0 قبلی. شرایط خشکسالی در چین و منابع انرژی محدود، فعالیت های اقتصادی را محدود می کند. این از انتظارات برای انتظار می رود PMI غیر تولیدی NBS به 52.0 کاهش یابد از 53.8 قبل

خصوصی PMI تولید کایکسین انتظار می رود اوایل پنجشنبه، که انتظار می رود فقط در محدوده مثبت با یک باقی بماند حرکت جزئی تا 50.2 از 50.4 در ماه جولای.

استرالیا:

انتظار می رود که غول کالایی به روند نزولی بپیوندد اما همچنان راحت است در پسوند 54.5 در مقایسه با 55.7 قبلی. به دنبال آن صادرات سنگ آهن از بندر هدلند 9 درصد کاهش یافت.

اسپانیا:

اولین مورد از کشورهای بزرگ منطقه یورو که گزارش می دهد انتظار می رود PMI تولید 48.5 باشد در مقایسه با 48.7 قبلی. کاهش جزئی در حالی که در انقباض باقی می‌ماند، اتفاق نظر اکثر کشورهای اتحادیه اروپا است، بنابراین اگر انحرافی در اینجا وجود داشته باشد، می‌تواند انتظارات را برای بقیه داده‌ها ایجاد کند.

ایتالیا:

پس از خشکسالی های گسترده در شمال و افزایش شدید قیمت گاز، افت جزئی شاخص PMI چندان غافلگیر کننده نیست. انتظارات برای PMI تولید به 48.0 کاهش می یابد از 48.5 در ماه جولای.

آلمان:

انتظار می‌رود که بزرگترین اقتصاد اروپا مطابق با داده‌های اولیه دو هفته پیش، بهبود جزئی را گزارش کند. مقامات آلمانی اعلام کردند که در ذخیره سازی گاز طبیعی برای زمستان از برنامه قبلی جلوتر هستند. انتظار می رود که PMI تولید بهبود یابد و به 49.8 کاهش یابد از 48.5 قبل

بریتانیای کبیر:

انتظار می رود PMI تولیدی بریتانیا به 46.0 کاهش یابد، به طور قابل توجهی کمتر از 52.1 قبلی است. این با داده های اولیه مطابقت دارد و به دلیل تعدیل قیمت های انرژی است.

ایالات متحده:

منانتظار می رود که PMI تولید SM ایالات متحده به راحتی در سطح 52.0 افزایش یابد، اما کمتر از 52.8 قبلی است. با این حال، این قبل از اعلام پاول بود که به سخت گیری ادامه دهد.

اخبار معاملاتی مستلزم دسترسی به تحقیقات بازار گسترده است – و این همان کاری است که ما بهترین کار را انجام می دهیم. اکنون حساب Orbex خود را باز کنید.