• خانه
  • وبلاگ
  • PMI های اولیه تولید جهانی برای ماه جولای

PMI های اولیه تولید جهانی برای ماه جولای

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
PMI های اولیه تولید جهانی برای ماه جولای


برای معامله گرانی که به دنبال این هستند که ببینند بازارها در بقیه ماه به کجا می روند، داده های فردا می تواند کاتالیزوری برای احساسات باشد. PMI ها جدیدترین داده ها هستند و به ویژه در حال حاضر که سرمایه گذاران در حال ارزیابی تأثیر سیاست بانک مرکزی بر اقتصاد هستند، مرتبط هستند.

اگر مجموعه ای از داده های PMI خوب به دست آوریم، می تواند احساسات ریسک را افزایش دهد، دلار را کاهش دهد و از بازارهای نوظهور حمایت کند. اگر PMI های فلش ناامید کننده باشند، کاهش در بازارها که در پایان هفته گذشته مشاهده شد می تواند تسریع شود. توجه داشته باشید که این داده های اولیه است و ممکن است در اوایل ماه آینده تجدید نظر شود.

مراقب چه چیزی باشیم:

استرالیا:

اجماع بر این است که یک کیسه مختلط به سمت منفی باشد، اما به طور کلی گسترش یافته است. قیمت کالاها کاهش یافته است، اما به نظر می رسد صادرکننده اصلی به چین همچنان به عملکرد بهتر از رقبای جهانی خود ادامه می دهد. انتظار می رود PMI تولید استرالیا از 55.7 اندکی به 55.0 کاهش یابد، در حالی که انتظار می رود PMI خدمات از 50.9 قبلی به 51.0 برسد..

فرانسه:

طبق معمول، به عنوان اولین کسی که در مورد اقتصاد اشتراک گذاری گزارش می دهد، می تواند لحن اروپا را تنظیم کند. با افزایش سریع‌تر قیمت انرژی در فرانسه نسبت به آلمان، نگرانی‌ها در مورد عملکرد صنعتی در زمستان در حال افزایش است. پیش بینی می شود PMI تولید فرانسه از 49.5 قبلی به 48.9 کاهش یابد. انتظار می رود PMI خدمات مثبت باقی بماند، اما از 53.2 به 52.5 کاهش یابد.

آلمان:

اگر بزرگترین اقتصاد منطقه یورو نتیجه متفاوتی نسبت به فرانسه داشته باشد، می تواند احساسات بازار را تغییر دهد. با این حال، انتظار می رود نگرانی های فزاینده در مورد منابع انرژی، خوش بینی را تحت فشار نگه دارد. همین امروز صبح اعلام شد که نورد استریم 1 دوباره به مدت 3 روز پس از تایید مقامات آلمانی مبنی بر عدم تمدید نیروگاه های هسته ای، مجدداً تعطیل خواهد شد. آلمانی پیش بینی می شود PMI تولید کمتر از فرانسه به 48.3 برسد که از 49.3 قبلی کاهش یافته است. همچنین انتظار می‌رود که خدمات با کاهش بیشتر به 49.0 از 49.7 قبلی کاهش یابد.

منطقه یورو:

بعید است که بر بازارها تأثیر بگذارد مگر اینکه کشورهای دیگر موفق شوند به طور قابل توجهی از دو اقتصاد بزرگ فاصله بگیرند. انتظار می رود PMI تولیدی از 49.9 به 49.0 کاهش یابد، در حالی که انتظار می رود PMI خدمات در 50.5 در مقایسه با 51.2 انبساط باقی بماند.

انگلستان:

انتظار می‌رود که بریتانیا به کاهش روند اروپا ادامه دهد و علی‌رغم نگرانی‌های مقامات مبنی بر قریب‌الوقوع شدن رکود اقتصادی، به‌طور قابل‌توجهی در حال توسعه باقی بماند. اگرچه انتظار می‌رود بریتانیا به دلیل مشکلات تامین انرژی با فشارهای هزینه‌های زندگی مواجه شود، هنوز نیازی به برنامه‌ریزی تعطیلی‌های صنعتی مانند آنچه در این قاره وجود دارد، وجود ندارد. با این حال، انتظار می رود خوش بینی اندکی تعدیل شود. پیش بینی می شود PMI ساخت 51.3 در مقایسه با 52.1 قبلی باشد و انتظار می رود PMI خدمات از 52.6 قبلی به 52.0 کاهش یابد.

ایالات متحده:

انتظار می رود ایالات متحده این روند را کاهش دهد و تولید همچنان به رشد خود ادامه دهد در حالی که خدمات بهبود یافته اما همچنان کاهش یافته است. می توان انتظار داشت که صنعت ایالات متحده بخشی از تأثیرات احتمالی مشکلات انرژی اروپا را جذب کند. اما سیاست‌های سخت‌تر فدرال رزرو و اعلام رکود توسط یک مقام بالقوه NBER، می‌تواند بر احساسات مصرف‌کننده تأثیر بگذارد، حتی با ادامه کاهش فروش خرده‌فروشی. پیش‌بینی می‌شود که PMI تولید 51.9 در مقایسه با 52.2 قبلی باشد که اندکی کاهش خوش‌بینی را نشان می‌دهد. انتظار می رود PMI خدمات به شدت از 47.3 قبلی به 49.1 افزایش یابد.

اخبار معاملاتی مستلزم دسترسی به تحقیقات بازار گسترده است – و این همان کاری است که ما بهترین کار را انجام می دهیم. اکنون حساب Orbex خود را باز کنید.