PMI فلش جهانی برای تعیین ریسک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
PMI فلش جهانی برای تعیین ریسک


هفته آینده با نوسانات بالقوه زیادی در بازارها، هفته شلوغی خواهد بود. با توجه به انتشار مجموعه ای از داده های اولیه PMI برای ماه ژوئیه، با یک انفجار آغاز خواهد شد. PMI ها اغلب بازار را به حرکت در می آورند زیرا آنها جدیدترین داده های موجود در مورد وضعیت اقتصاد برای معامله گران هستند.

این ممکن است به ویژه در محیط فعلی که بازارها توسط ریسک پذیری ناپایدار هدایت می شوند، مهم باشد. سیگنال‌های ریسک عمومی در بازارها وجود دارد، مانند فناوری نزدک، که اخیراً به بالاترین سطح خود رسیده است. دلار و طلا، دیگر دارایی امن سنتی، عملکرد خوبی ندارند. اما ریسک جویی بسیار محدود است و در چند حوزه خاص متمرکز است که وزن دارند. این بدان معنی است که ریسک می تواند به طور ناگهانی دکمه را خاموش کند و بسته به نوسانات کوچکتر در داده ها، به شدت تغییر کند.

عدم رشد گسترده

سهام فناوری عموماً به عنوان پیشرو در ریسک در نظر گرفته می شود زیرا ارزش گذاری بالایی دارند. به طور معمول، افزایش در سهام فناوری نشانه ای از وجود مثبت بودن قوی در بین سرمایه گذاران خواهد بود. مشکل این است که در حال حاضر، تقریباً فقط سهام فناوری در حال افزایش است. اکثر شوک ها واقعاً خوب عمل نمی کنند. دلیل بالا رفتن شاخص ها این است که سهام فناوری مقدار زیادی از ارزش گذاری های شاخص را به خود اختصاص می دهند.

پاورقی وبلاگ برنامه تلفن همراه EN

نزدک به دنبال اصلاح این مشکل است و از روز دوشنبه سهام‌های فناوری را وزن می‌کند تا تاثیری که بر شاخص دارند کاهش دهد. برای معامله گران ارز، این به طور مستقیم قابل اجرا نیست. اما این نشانه کم بودن خطر اشتها است. بنابراین، معامله گران ارز باید در این شرایط به ویژه مراقب باشند تا بیش از حد خوش بین نشوند و مراقب پتانسیل هایی باشند که پناهگاه های امن احیا می شود.

داده های آینده

تاثیر اصلی PMI بر بازار ارز، تغییر در ریسک پذیری است. اگر آنها انتظارات را برآورده نکنند، این معمولاً منجر به افزایش دارایی های امن می شود. اگر عملکرد بهتری داشته باشند، ریسک اشتها ممکن است تقویت شود. از آنجایی که سرمایه گذاران دست خود را روی دکمه فروش نگه می دارند، انتظارات این است که PMI ها به طور کلی نشان دهنده مشکل برای اقتصاد باشند. ممکن است برای از بین بردن این خطر کار زیادی لازم نباشد.

اولین موردی که گزارش می دهد این است استرالیاجایی که نه تنها هست انتظار می رود PIM تولید بیشتر کاهش یابد (47.6 در مقایسه با 48.2 قبلی)، اما انتظار می رود خدمات نیز با 49.2 در مقایسه با 50.3 قبلی کاهش یابد. به طور معمول، تمرکز اصلی برای بازارها PMI تولید است، اما با توجه به تورم کلیدی برای سیاست پولی، تقاضای مصرف کننده، همانطور که توسط خدمات اندازه گیری می شود، بار دیگر مورد توجه قرار گرفته است.

انتظار می رود ژاپن یک استثنا باشد، با PMI تولیدی که به تازگی به رشد 50.0 بازگشته است. از 49.8 قبل انتظار می‌رود PMI خدمات مسیر دیگری را طی کند و از 54.0 به 53.4 کاهش یابد، اما همچنان انبساطی باقی بماند.

انتظار می رود PMI آلمان بیشتر از 40.0 منقبض شود از 40.6 قبلی، که به کاهش PMI تولیدی منطقه یورو از 43.4 قبلی به 42.8 کمک می کند. انتظار می رود هر دو شاخص PMI خدمات آلمان و منطقه یورو در این توسعه ثابت باقی بمانند، اما به طور متوسط ​​کاهش پیدا کنند.

همچنین انتظار می‌رود که بریتانیا شاهد کاهش PMI تولیدی باشد، اما همچنان کاهش نسبتاً کمتری در 46.0 داشته باشد. در مقایسه با 46.5 قبلی. انتظار می رود PMI خدمات با 7 رقم اعشار کاهش یابد و به 53.0 برسد.

همچنین انتظار می‌رود که PMI تولیدی ایالات متحده به 46.0 کاهش یابد. اما با نرخ متوسط ​​تر فقط سه رقم اعشار پایین تر. انتظار می رود PMI خدمات در 54.0 ثابت بماند

اخبار معاملاتی مستلزم دسترسی به تحقیقات عمیق بازار است – و این همان کاری است که ما بهترین کار را انجام می دهیم.

باز کردن یک حساب زنده