PMI جهانی برای ماه اکتبر و کندی اقتصاد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
PMI جهانی برای ماه اکتبر و کندی اقتصاد


در پایان سال، موضوع رایج کاهش رشد اقتصادی است. حتی زمانی که برخی نقاط داده روی سطح مثبت به نظر می رسند، نگاهی به زیر کاپوت مشکلات بیشتری را نشان می دهد. به عنوان مثال، آخرین داده های تولید ناخالص داخلی ایالات متحده رشد را نشان می دهد. اما این تا حد زیادی به دلیل کاهش واردات بود که حاکی از تخریب تقاضا در بزرگترین اقتصاد مصرف کننده جهان است. اگر آمریکایی‌ها واردات کمتری داشته باشند، کشورهایی که صادرات بالایی دارند احتمالاً کمتر می‌فروشند.

تمرکز در روزهای آینده روی مدیران خرید برای دیدن اینکه آیا کسب و کار کند می شود یا خیر. به دلیل تعطیلات عمومی فردا در بیشتر اروپا، داده ها بین سه شنبه و چهارشنبه تقسیم شده است. توجه داشته باشید که به همین دلیل انتظار می رود حجم معاملات امروز و فردا کمتر باشد.

استرالیا:

انتظار می‌رود استرالیا به کاهش روند عمومی ادامه دهد و به لطف بازگشتی که در چین گزارش شده، همچنان در حال گسترش باشد. حجم صادرات استرالیا با وجود نگرانی ها در مورد صنعت ساخت و ساز چین ثابت است. انتظار می رود PMI استرالیا به 52.8 کاهش یابد از 53.5

چین:

شاخص PMI رسمی چین کمتر از حد انتظار در 49.2 بود که عمیق‌تر از انقباض بود. اتفاق مشابهی ممکن است در مورد خصوصی فردا رخ دهد PMI تولید اکتبر Caixin که در 49.0 پیش بینی شده استاز 48.1 در ماه گذشته.

انگلستان:

پس از آشفتگی‌های سیاسی و افزایش نرخ‌های وام، انتظار می‌رود که تجارت بریتانیا در ماه گذشته چندان خوش‌بین نبوده باشد. پیش بینی می شود شاخص PMI تولیدی بریتانیا در ماه اکتبر به شدت کاهش یابد و به 45.8 برسد در مقایسه با 48.4 قبلی.

سوئیس

انتظار می‌رود که کشور آلپ، با تورم نسبتاً پایین و اشتغال بالا، همچنان از بین مردم متمایز باشد، اما با توجه به اینکه تحت فشار شرکای تجاری اصلی خود قرار می‌گیرد، شاهد کاهش برخی از رشد خواهیم بود. انتظار می رود PMI تولید سوئیس به 56.0 کاهش یابد از 57.1 قبل

ایالات متحده:

انتظار می رود هر دو شاخص PMI از بزرگترین اقتصاد جهان وارد یک انقباض فنی شوند. حرکت دراماتیک تری از آن انتظار می رود پیش بینی می شود PMI تولیدی S&P در 49.9 باشد در مقایسه با 52.0 قبلی. هر چه نزدیکتر دنبال می شود پیش بینی می شود که PMI تولید ISM در 49.9 باشد در مقایسه با 50.9 قبلی.

فرانسه:

انتظار می رود که داده های فرانسه بیشتر کاهش یابد و این روند را برای ماه ها در این نقطه حفظ کند. به عنوان اولین مورد از کشورهای عمده اتحادیه اروپا که گزارش می دهد، احتمالاً موضوع قاره را تعیین می کند مگر اینکه انحراف عمده ای وجود داشته باشد. پیش بینی PMI تولید برای اکتبر 47.4 است در مقایسه با 47.7 قبلی

آلمان:

بزرگترین اقتصاد اروپا ممکن است به دلیل روش غیرمعمولی که دولت برای مقابله با بحران انرژی از طریق تحمیل هزینه ها به مصرف کنندگان صنعتی تلاش می کند، وضعیت متفاوتی داشته باشد. انتظار می رود آلمان با 45.7 بدترین PMI تولیدی را در منطقه یورو داشته باشد در مقایسه با 47.8 قبلی.

اخبار معاملاتی مستلزم دسترسی به تحقیقات بازار گسترده است – و این همان کاری است که ما بهترین کار را انجام می دهیم. اکنون حساب Orbex خود را باز کنید.