• خانه
  • وبلاگ
  • PMAM چیست و چگونه می تواند به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند؟

PMAM چیست و چگونه می تواند به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
PMAM چیست و چگونه می تواند به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند؟


برای شروع، پلت فرم معاملاتی یک سیستم نرم افزاری است که به افراد اجازه می دهد تا دارایی های مالی مختلف را معامله کنند. این به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا با استفاده از یک واسطه مالی مانند یک کارگزار آنلاین، موقعیت های بازار را به صورت آنلاین باز، نقد و مدیریت کنند.

کارگزاران اغلب پلتفرم‌های معاملات آنلاین رایگان یا با تخفیف را در ازای حفظ یک حساب سرمایه‌گذاری شده و/یا انجام تعداد معینی تراکنش در ماه فراهم می‌کنند. بهترین سیستم های معاملاتی عملکرد قوی را با هزینه های کم ترکیب می کنند.

مدیر چند حساب شخصی (PMAM) یکی از منعطف ترین و پیشرفته ترین سیستم ها در این صنعت است که هم برای معامله گران با تجربه و هم برای مدیران پولی که می توانند چندین حساب MT4 را به طور همزمان معامله و مدیریت کنند، ایده آل است. این پلتفرم یک سیستم مدیریت پول با استفاده آسان را به مشتریان ارائه می دهد که شامل ابزارهای پیشرفته برای اجرای بهینه بازار است.

PMAM چیست و چگونه می تواند به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند؟

PMAM: مزایا و ویژگی ها

پلت فرم معاملاتی PMAM با حذف مدیریت خسته کننده چندین حساب، تجارت را ساده می کند. این به معامله گران اجازه می دهد تا روی تجارت با استفاده از آن تمرکز کنند متاتریدر 4 حساب اصلی در حالی که PMAM همه فعالیت‌های دیگر را مدیریت می‌کند.

  • مدیریت آنلاین سفارشات، موقعیت ها و سرمایه
  • ورود سفارش با یک کلیک
  • تعداد بی نهایت حساب را مدیریت کنید
  • پیگیری قیمت ابزارهای مالی و نرخ ارز
  • به روز رسانی فعالیت
  • مایکروسافت ویندوز 98 یا جدیدتر مورد نیاز است

PMAM: روش های تخصیص

PMAM از هشت روش تخصیص مبتنی بر حجم پشتیبانی می کند:

تخصیص دسته ای

این برای تخصیص حجم از حساب اصلی به حساب های فرعی بر اساس معیارهای از پیش تعیین شده آنها استفاده می شود. این به نسبت اندازه های لات اعلام شده برای هر حساب فرعی خواهد بود. تخصیص لات همچنین امکان تجارت حساب اصلی با اندازه لات متغیر را فراهم می کند.

توزیع بر اساس تعادل

این برای محاسبه حجم معاملات حساب اصلی بر اساس مانده حساب های فرعی استفاده می شود. این یک عملیات معمولی است.

توزیع درصدی سرمایه سهام

این نوع تخصیص زمانی استفاده می شود که کاربر نیاز به تخصیص به حساب های فرعی بر اساس درصد داشته باشد. ایده این است که تعریف ریسک برای هر حساب تا حد امکان آسان شود. گزینه % درصدی از حقوق صاحبان سهام را برای هر حساب فرعی رد و بدل می کند.

توزیع درصد P/l

هنگامی که موقعیت اصلی بسته می شود، برای تراکنش سپرده/برداشت استفاده می شود، نه برای شروع موقعیت در حساب های فرعی. این رویکرد، مانند روش قبلی، زمانی استفاده می‌شود که کاربر بخواهد به حساب‌های دیگر بر اساس درصد بر اساس پارامتر % از پیش تعیین‌شده توزیع کند.

توزیع بر حسب درصد

این روش برای تقسیم حجم معامله اصلی بین حساب های فرعی بسته به پارامتر درصدی که آنها تعریف کرده اند استفاده می شود. پرداخت به عنوان بخشی از حجم کل تجارت محاسبه می شود.

توزیع سهام به نسبت

درصد به طور خودکار به این روش محاسبه می شود، مانند روش توزیع تعادل متناسب. تمایز اصلی این است که از حقوق صاحبان سهام به جای ترازنامه استفاده می شود. در اینجا نیازی به تغییرات بیشتری نیست.

PMAM چیست و چگونه می تواند به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند؟

توزیع برابر ریسک

با استفاده از این استراتژی، موضوع تنظیم کمک هزینه حساب های فرعی در نظر گرفته شده است. حساب‌های فرعی گاهی اوقات به دلیل سطح حاشیه پایین بسته می‌شوند. این تنها روشی است که سطح حاشیه را در نظر می گیرد. با این حال، این رویکرد به شما امکان می دهد حداقل سطح درصد را برای هر حساب فرعی تعیین کنید.

توزیع متناسب P/l

هیچ موقعیت فعالی مانند توزیع % با استفاده از تکنیک p/l ​​وجود ندارد، اما تراکنش سپرده/برداشت پس از تکمیل تراکنش اصلی به حساب‌های فرعی انجام می‌شود. این زمانی استفاده می شود که کاربر بخواهد حساب های فرعی متناسب با موجودی آنها توزیع شود.

چرا از PMAM استفاده کنیم؟

با پیشرفت تکنولوژی، پلتفرم های معاملاتی بیشتری وارد بازارهای مالی می شوند. PMAM یا Personal Multi Account Manager بخشی از این پیشرفت است.

پس دقیقا PMAM چیست؟ این پلت فرم معاملاتی انعطاف پذیر و کارآمد برای معامله گران با تجربه و مدیران سبد سرمایه گذاری که مایلند چندین حساب، سفارشات و موقعیت های آنلاین را با یک کلیک مدیریت کنند، ایده آل است. این برنامه همچنین آمار فعالیت واضح و همچنین نظارت بر زمان واقعی قیمت ها و نرخ های بازار را ارائه می دهد.

PMAM به طور انحصاری برای معامله گران با تجربه طراحی شده است تا تمام ابزارهای نرم افزاری مورد نیاز برای تخصیص و توزیع سریع و کارآمد پول نقد تحت یک حساب اصلی در شرایط معاملاتی واقعی را به آنها ارائه دهد.

انتخاب یک پلتفرم معاملاتی

وقتی تو ابتدا تجارت آنلاین فارکس را شروع کنید، انتخاب پلت فرم عالی می تواند دشوار باشد زیرا تعداد زیادی از آنها وجود دارد. اینها برخی از جنبه‌هایی است که بازاریابان در یک پلتفرم به دنبال آن هستند، از آسانی پیمایش تا پیچیدگی ویژگی‌های آن، درک آسان آن و کیفیت خوب ابزارهای آن.

قابلیت اطمینان

پلتفرمی را انتخاب کنید که توسط یک کارگزار معتبر با سالها تجربه در این صنعت ارائه می شود.

بهره وری

انتخاب یک پلت فرم پایدار با عملکرد و عملیات ثابت نیز حیاتی است.

رابط کاربر پسند

یک پلتفرم با حداقل امکانات و یک رابط کاربری آسان برای استفاده انتخاب کنید.

پشتیبانی مشتری

اطمینان حاصل کنید که در تمام مراحل ماجراجویی تجاری خود راهنمایی دریافت می کنید.

مشخصات

از پلتفرمی استفاده کنید که بیشتر با خواسته ها و نیازهای تجاری شما مطابقت دارد. تعدادی ویژگی نیز باید در نظر گرفته شود.

PMAM چیست و چگونه می تواند به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند؟

با استفاده از PMAM با IronFX تجارت کنید

IronFX به خوبی شناخته شده است کارگزار CFD. PMAM منحصرا برای مشتریان این شرکت توسط توسعه دهندگان حرفه ای داخلی ساخته شده است. از دیگر پلتفرم های پیشرفته ارائه شده توسط IronFX می توان به پلتفرم معاملاتی MT4، پلتفرم TradeCopier و میزبانی VPS اشاره کرد. کارگزار از اخبار و روندهای بازار مطلع می شود و هدف آن ارائه خدماتی است که نیازهای همه معامله گران را برآورده می کند. صرف نظر از تجربه تجارت خود، می توانید به آن دسترسی داشته باشید مدرسه بازرگانی IronFX برای گوش دادن به پادکست ها، تماشای وبینارهای زنده در مورد موضوعات متعدد صنعتی، یافتن محتوایی برای مبتدیان و متخصصان، و موارد دیگر. در نهایت، IronFX تقریباً 500 محصول مالی را در شش طبقه دارایی ارائه می دهد: ارز، فلزات، شاخص ها، سهام، کالاها و معاملات آتی. مشتریان می توانند از اسپرد بسیار کم، اهرم متغیر، شرایط رقابتی و پشتیبانی 24 ساعته مشتری بهره مند شوند.

سلب مسئولیت:

این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.