• خانه
  • وبلاگ
  • Orbex درآمد مضاعف را برای معامله گران جدید معرفی می کند

Orbex درآمد مضاعف را برای معامله گران جدید معرفی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Orbex درآمد مضاعف را برای معامله گران جدید معرفی می کند


در Orbex، ما هیجان زده هستیم که راه اندازی خود را اعلام کنیم مدت زمان محدود پیشنهاد سود مضاعف برای همه مشتریان جدید ثبت شده تحت شرکت تحت نظارت FSC ما – Orbex Global Limited.

فقط برای مدت محدودی، به معامله‌گران جدید و مشتریان ثبت‌شده‌ای که قبلاً هرگز با Orbex معامله نکرده‌اند، این فرصت را ارائه می‌دهیم که در ده معامله اول خود با ما سود مضاعف داشته باشند. برای ادعای 100% سود یا حداکثر 2000 دلار سود اضافی، باید از طریق کمپین سود مضاعف ما ثبت نام کنید و تجارت جفت ارز و CFD های کالا را با اهرم تا 1:500 شروع کنید.

به عنوان یک معامله گر جدید، می توانید با انتخاب یک حساب معاملاتی پایه یا پریمیوم و واریز حداقل 100 دلار به عنوان سرمایه برای شروع معامله، در این تبلیغات شرکت کنید. تامین مالی حسابتان به طور خودکار به شما امکان دسترسی به مجموعه کامل ابزارهای تجاری انحصاری و منابع آموزشی ما، از جمله تجزیه و تحلیل معاملات، هشدارهای روند قیمت و ابزارهای پیشرفته اسکن بازار از Trading Central را می دهد. انتخاب حساب Premium ما همچنین به شما امکان می دهد از کاهش هزینه های معاملاتی با اسپرد خام 0.0 پیپ در همه جفت ارزهای اصلی بهره مند شوید.

همراه با شرایط تجاری برنده جوایز، آموزش و پشتیبانی، پیشنهاد Double Win ما می تواند به شما مزیت بیشتری در سفر تجاری خود با ما بدهد. نه تنها این فرصت را خواهید داشت که سفر معاملاتی خود را با 100% سود بیشتر آغاز کنید، بلکه می توانید سود پاداش خود را تا 2000 دلار به موجودی کاملاً برداشت شده با رعایت حداقل شرایط معاملاتی تبدیل کنید. همچنین لازم به ذکر است که Orbex یکی از رقابتی ترین محیط های معاملاتی را با کارمزد 0% برای تمام سپرده ها، نقل و انتقالات و برداشت ها به معامله گران ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لینک زیر را دنبال کنید Orbex Double Earn Offer و بررسی کنید که آیا واجد شرایط پیوستن هستید یا خیر.

درخواست سود x2