• خانه
  • وبلاگ
  • CPI مارس ایالات متحده و دقایق فدرال رزرو افزایش بعدی نرخ را تعیین کردند

CPI مارس ایالات متحده و دقایق فدرال رزرو افزایش بعدی نرخ را تعیین کردند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
CPI مارس ایالات متحده و دقایق فدرال رزرو افزایش بعدی نرخ را تعیین کردند


در حال حاضر، فقط کمتر از سه چهارم معامله گران انتظار دارند که فدرال رزرو در جلسه بعدی افزایش یابد، در حالی که بقیه انتظار توقف دارند. پس از تعداد مشاغل در ماه مارس، تغییر قابل توجهی در این انتظارات وجود داشت. پیش از این، انتظارات حتی بین یک استراحت یا استراحت بود. داده های فردا می تواند دوباره این انتظارات را به طور قابل توجهی تغییر دهد. قیمت گذاری بازار در این تغییر می تواند دلار و کالاهای قیمت گذاری شده در آن را به حرکت درآورد.

رمضان پاورقی EN

اعداد مشاغل گزارش شده در روز جمعه بهتر از آنچه انتظار می رفت تفسیر شد، اگرچه شماره عنوان تقریباً مطابق با پیش بینی ها بود. این به این دلیل است که مولفه‌های اصلی تعدیل منفی در تولد و مرگ نشان می‌دهند که نشان می‌دهد تعداد واقعی بیشتر خواهد بود. در مجموع، اعداد مشاغل نشان داد که هنوز تنش‌ها در بازار کار وجود دارد و آخرین قسمت از مشکلات بانکی فوراً بر اقتصاد تأثیری نداشته است.

داده های چهارشنبه می تواند همه اینها را تغییر دهد

اول از همه، داده های تورم است که باز هم در جهت های مختلف است. این ممکن است بازار را کمی نرم کند زیرا واکنش به شماره عنوان با نرخ پایه متفاوت است. عنوان CPI عاملی برای سرمایه گذاران در هنگام خرید اوراق قرضه است، در حالی که نرخ بهره کلیدی بر انتظارات برای سیاست پولی تأثیر می گذارد زیرا این همان چیزی است که فدرال رزرو دنبال می کند.

انتظار می رود تغییر CPI اصلی به 5.3٪ کاهش یابد به صورت سالانه از 6.0% قبل، با کاهش نرخ ماهانه به 0.3% از 0.4% قبل. از سوی دیگر، انتظار می رود نرخ اولیه در نرخ سالانه 5.5 درصد باقی بماند.نرخ ماهانه نیز با یک نقطه اعشار کاهش می یابد.

واکنش بازار

نرخ اولیه پایین تر به طور موثر بازده واقعی اوراق را افزایش می دهد و آنها را برای سرمایه گذاران جذاب تر می کند. زمانی که تصمیم می گیرید پول خود را در کجا قرار دهید، نه تنها باید نرخ بهره پرداخت شده را در نظر بگیرید، بلکه باید میزان ضرری که به دلیل تورم در همان دوره از دست خواهید داد را نیز در نظر بگیرید. اگر تورم کمتر از حد انتظار باشد، ممکن است به این معنی باشد که ممکن است با نرخ بالاتری به کاهش خود ادامه دهد و بازده واقعی اوراق قرضه را افزایش دهد و به نوبه خود از دلار حمایت کند.

از سوی دیگر، اگر نرخ اولیه بالا بماند، احتمال اینکه فدرال رزرو برای کاهش تورم نرخ‌ها را افزایش دهد، افزایش می‌یابد. اگر نرخ بهره کلیدی به طور غیرمنتظره ای کاهش یابد، می تواند اجماع را در مورد افزایش فدرال رزرو و متعاقباً تضعیف دلار تضعیف کند. این یکی از راه‌هایی است که نتیجه تورم می‌تواند دلار را تقویت کند یا نوسانات بیشتری ایجاد کند زیرا معامله‌گران تورم مورد انتظار را نسبت به سیاست نرخ بهره مورد انتظار ارزیابی می‌کنند.

صورتجلسه FOMC

در شب، فدرال رزرو صورتجلسه آخرین نشست FOMC را منتشر خواهد کرد که در آن 25 واحد در ثانیه افزایش یافت. عامل اصلی که معامله گران احتمالاً روی آن تمرکز می کنند این است که بحران بانکی آن زمان چقدر بر تصمیم تأثیر می گذارد. از آنجایی که نگرانی‌ها در مورد بانک‌ها در این دوره به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، اگر فدرال رزرو 50 واحد در ثانیه را دنبال می‌کرد اما برای موضوع SVB، معامله‌گران می‌توانستند در جلسه بعدی فدرال رزرو تهاجمی‌تر قیمت دهند.

از سوی دیگر، اگر فدرال رزرو تا حد زیادی نگران موضوع بانکی نبود و به دلیل چشم انداز تورم تصمیم به افزایش یک چهارم واحدی گرفت، احتمال افزایش نرخ بهره کاهش می یافت.

اخبار معاملاتی مستلزم دسترسی به تحقیقات بازار گسترده است – و این همان کاری است که ما بهترین کار را انجام می دهیم.

باز کردن یک حساب زنده