• خانه
  • وبلاگ
  • AMZN آیا موج مورب پیشرو Ⓐ به پایان رسیده است؟

AMZN آیا موج مورب پیشرو Ⓐ به پایان رسیده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
AMZN آیا موج مورب پیشرو Ⓐ به پایان رسیده است؟


AMZN آیا موج مورب پیشرو Ⓐ به پایان رسیده است؟

ساختار قیمت AMZN توسعه یک روند اصلاحی را نشان می دهد. این یک زیگزاگ است که از امواج فرعی abc درجه چرخه تشکیل شده است. شاید در پایان سال گذشته، بازار شکل گیری اولین موج بزرگ a.

پس از پایان رشد ناگهانی، قیمت ها شروع به کاهش کردند. این ممکن است شروع یک موج اصلاحی رو به پایین را نشان دهد. می تواند شکل زیگزاگ Ⓐ-Ⓑ-Ⓒ درجه اولیه را به خود بگیرد.

به زودی می‌توانیم شاهد سقوط قیمت‌ها به آخرین موج میانی (5) مورب پیشرو Ⓐ تا 76.18 باشیم. در این سطح، موج (5) در 100% ضربه قبلی (3) خواهد بود.

پس از پایان موج، انتظار داریم که سهام در اصلاح اولیه Ⓑ افزایش یابد.

AMZN آیا موج مورب پیشرو Ⓐ به پایان رسیده است؟

یک سناریوی جایگزین ممکن است در جایی که بازار شکل گیری موج اولیه Ⓐ را تکمیل کرده باشد. مانند نوع اول، شکل یک مورب پیشرو (1)-(2)-(3)-(4)-(5) دارد.

در این حالت در قسمت آخر نمودار شاهد افزایش قیمت در یک اصلاح جانبی Ⓑ هستیم.

پیش بینی می شود که موج تصحیح Ⓑ به شکل یک سه گانه دوگانه میانی (W)-(X)-(Y) باشد. موج عملیاتی (W) نیز تا حدی یک WXY دو زیگزاگی است.

شاید دومین موج میانی (X) نیز به پایان رسیده باشد، بنابراین در آینده نزدیک حرکت صعودی در آخرین موج (Y) تا حداکثر 146.85 پیش بینی می شود.

بیش از 200 مورد از داغترین CFDهای سهام را با اسپردهای شروع از 0.0 پیپ معامله کنید – همین امروز حساب Orbex خود را باز کنید!