5 نکته برای انتخاب آنها

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 نکته برای انتخاب آنها


اگر به دنبال یک کارگزار فارکس هستید، یا مبتدی هستید یا تجربه زیادی در تجارت فارکس دارید، اما کارگزار فعلی شما دیگر برای شما کار نمی کند. تلاش برای پیدا کردن یک بهتر می تواند دشوارتر باشد زیرا از قبل می دانید به دنبال چه هستید. همچنین، کارگزاران بسیار زیادی وجود دارند و انتخاب مناسب دشوار است.

صنعت فارکس در حال رونق است و کارگزاران جدید زیادی به هر کجا که نگاه می کنید وجود دارد که بسیاری از آنها نظرات خوب و بد را به خود جلب می کنند. اگر گیج شده‌اید یا احساس خستگی می‌کنید، مطمئن باشید که تنها شما نیستید و بسیاری از معامله‌گران چنین احساسی دارند. گامی بلند در ایمان و سپردن اعتماد و پول خود در دستان مشاور املاک یک قدم بزرگ است، چه رسد به یافتن مسکنی که واقعاً نیازهای شما را برآورده کند و بتواند از شما حمایت کند.

کارگزار فارکس، موارد خوب را انتخاب کنید

چه شما یک معامله گر جدید هستید که آماده کشف تمام کارهای هیجان انگیزی هستید که می توانید با پشتیبانی یک کارگزار خوب فارکس انجام دهید، یا کسی که تجربه کافی دارد، هنگام انتخاب کارگزار خود چند ملاحظات کلیدی وجود دارد.

5 نکته برای انتخاب آنها

امنیت، مقررات، شفافیت

همه این سه عامل به هم مرتبط هستند و جنبه های مهمی هستند که قبل از انتخاب یک کارگزار فارکس باید در نظر گرفته شوند. از امنیت وجوهتان گرفته تا حریم خصوصی داده‌هایتان، به کارگزاری نیاز دارید که شفاف، تنظیم‌شده، قابل اعتماد و مورد اعتماد بسیاری از معامله‌گران باشد.

همیشه یک نام مورد اعتماد را انتخاب کنید که تنظیم شده باشد یا به وضوح در مورد روش ها و روش های کاری آنها شفاف باشد و اطلاعات کافی را در وب سایت آنها ارائه دهد تا بتوانید نکات و نکات کار آنها را درک کنید. اگر آنها مدارک قانونی خود را به شما نشان دهند، بتوانند به پیام های شما پاسخ دهند و در مورد رویه های خود پیشاپیش باشند، شما شروع به دریافت تصویری از یک کارگزار می کنید که از ابتدا باز و واضح است. این عوامل بسیار مهم هستند و تضمین می کنند که تجربه مثبتی با کارگزار فارکس خود داشته باشید.

اگر به دنبال یک کارگزار تنظیم شده هستید، می توانید بررسی کنید که در کدام اشخاص حقوقی ثبت شده است. به عنوان مثال، اگر آنها در بریتانیا فعالیت می کنند، FCA به آنها مجوز می دهد، در اتحادیه اروپا ممکن است CySEC، SEC در ایالات متحده و غیره داشته باشید.

سپرده ها و برداشت ها

این موضوع بزرگی است زیرا بسیاری از ما بررسی‌های کارگزاران یا معامله‌گرانی را که در برداشتن برنده‌های خود مشکل دارند، خوانده‌ایم. دیگران در مورد هزینه های برداشت یا سپرده یا روش های سپرده شکایت دارند. همه این موارد باید از ابتدا مشخص شود تا بدانید چه کاری می توانید انجام دهید و چه حقوقی دارید. برخی از کارگزاران از حساب‌های مجزا استفاده می‌کنند که در آن وجوه شما را جدا از وجوه تجاری نگه می‌دارند و اطمینان حاصل می‌کنند که همیشه امن و مطمئن هستند. سایر کارگزاران فارکس از تعادل منفی محافظت می کنند، به این معنی که مهم نیست در بازارها چه اتفاقی می افتد و شما متحمل ضرر می شوید، حساب شما هرگز منفی نمی شود و کارگزار تمام هزینه ها را پوشش می دهد تا همیشه به همان اندازه که در ابتدا سپرده گذاری کرده اید داشته باشید.

5 نکته برای انتخاب آنها

هزینه ها و هزینه های رقابتی

از کارمزد کم یا صفر گرفته تا اسپردهای محدود و کارمزدهای معاملاتی، اگر به هزینه‌های خود فکر نکنید، ممکن است در نهایت بیش از آنچه که چانه‌زنی کرده‌اید ضرر کنید. همیشه به دنبال کارگزاری باشید که نرخ های رقابتی را ارائه دهد تا بتوانید هزینه های خود را محدود کرده و سود بالقوه خود را افزایش دهید. به دنبال بهترین کارگزار ارزشی با کمترین کارمزد و کمترین اسپرد برای ابزارهایی باشید که می خواهید معامله کنید.

برای جلوگیری از هزینه های تبدیل بالا، باید تعداد ارزهای پایه را که ارائه می دهند بررسی کنید. همانطور که گفته شد، برخی از بانک ها ممکن است کارمزد سپرده یا برداشت را نیز دریافت کنند، بنابراین بررسی کنید که قانون کارگزار چیست و بانک شما چه چیزی ممکن است از شما دریافت کند.

ابزارهای معاملاتی ارائه شده است

یکی دیگر از عوامل کلیدی تعداد ابزارهای معاملاتی است که کارگزار ارائه می دهد. شما می خواهید کارگزاری پیدا کنید که طیف گسترده ای از ابزارهای معاملاتی یا حداقل آنهایی را که به معامله گری علاقه دارید ارائه دهد. اگر معامله گر ارز هستید، بررسی کنید که آنها چند ارز ارائه می دهند و آیا جفت هایی را که می خواهید معامله کنید دارند یا خیر.

همچنین، حساب هایی را که ارائه می دهند و شرایط آنها را بررسی کنید. برخی از کارگزاران ممکن است اسپردهای بسیار محدودی را روی جفت ارزهای اصلی ارائه دهند، در حالی که برخی دیگر ممکن است اسپردهای بسیار گرانی را روی جفت ارزهای کمتر محبوب مانند ارزهای عجیب و غریب ارائه دهند. فقط درباره آنچه که آنها ارائه می دهند تحقیق کنید و سپس تصمیم بگیرید که آیا دلال را دوست دارید یا نه.

معاملات CFD

کارگزاران تمایل دارند توانایی معامله ابزارهای مختلف را با CFD فراهم کنند، بنابراین می‌توانید با سرمایه کمتری معامله را شروع کنید و بدون داشتن دارایی پایه، هر دو راه را سفته‌بازی کنید. معاملات CFD همچنین با توانایی معامله همه این دارایی ها با اهرم (یا قدرت معاملاتی اضافی) همراه است.

این به شما این امکان را می دهد که مقدار کمتری از وجوه را سپرده گذاری کنید و بقیه را از کارگزار قرض بگیرید، به شما امکان می دهد تجارت بزرگ تری داشته باشید و به طور بالقوه سود بیشتری کسب کنید. مثل همیشه، این ریسک‌های بیشتری را به همراه دارد، بنابراین هوشمندانه و فقط با سرمایه‌هایی که می‌توانید از دست بدهید، معامله کنید.

برنامه های موبایل

تجارت موبایل در حال حاضر بسیار بزرگ است و بسیاری از کارگزاران می توانند این را ارائه دهند. می توانید با دانلود MT4 در تلفن خود یا با دانلود برنامه معاملاتی خود یک کارگزار معامله کنید. با توانایی تجارت از هر نقطه، نظارت بر معاملات خود و دسترسی به هر منبعی، تجارت هرگز آسان تر نبوده است. اگر فردی پرمشغله هستید و دوست دارید بتوانید با تلفن همراه خود معامله کنید، باید یک کارگزار با یک برنامه عالی پیدا کنید.

5 نکته برای انتخاب آنها

کپی کردن

تجارت اجتماعی و تجارت کپی روز به روز محبوب تر می شود و بسیاری از کارگزاران این نوع بستر را فراهم می کنند. ایده آل برای کسانی که می خواهند در تجارت آنلاین شرکت کنند اما وقت یا دانش ندارند، تجارت کپی به شما امکان می دهد معامله گران با تجربه را دنبال کنید و معاملات آنها را کپی کنید. می توانید معامله گران موفقی را پیدا کنید و سپس استراتژی های آنها را دنبال کنید.

تحصیلات

اگرچه وب‌سایت‌های آموزش معاملاتی همه جا هستند، اما گاهی اوقات پشت دیوار هستند و دسترسی به آنها دشوار است. سایرین رایگان و در دسترس معامله گرانی هستند که با یک کارگزار ثبت نام می کنند، یا به طور آنلاین برای همه در دسترس هستند. کارگزاران فارکس که مطالب آموزشی ارائه می دهند عالی هستند زیرا معمولاً طیف گسترده ای از منابع و پشتیبانی را برای معامله گران خود فراهم می کنند. از وبینارها گرفته تا ویدیوها، کتاب‌های الکترونیکی و مقالات، کارگزاران خوب تمایل دارند تا برای افزایش اعتماد به نفس و توانایی‌های معامله‌گران خود تلاش کنند.

از مطالب آموزشی گرفته تا حساب‌های آزمایشی، تحقیقات و تجزیه و تحلیل روزانه و طیف قابل توجهی از ابزارها و محصولات، عوامل زیادی در انتخاب کارگزار مناسب بر تصمیم شما تأثیر می‌گذارند. وقت بگذارید، تحقیق کنید و کارگزار مناسب را پیدا خواهید کرد. با گزینه های بسیار زیادی که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، در پیدا کردن گزینه مناسب خود شکست نخواهید خورد. و اگر دفعه اول جذابیت نداشته باشد، با وجود دلالان و رقابت زیاد در بازار، در نهایت موردی را که برای شما مناسب است پیدا خواهید کرد. به جستجو ادامه دهید و موفق باشید!

سلب مسئولیت:

این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

مشترک شدن در خبرنامه ما

لطفا توجه داشته باشید که ایمیل شما فقط برای اهداف بازاریابی استفاده خواهد شد. لطفا برای اطلاعات بعدی قوانین خصوصی ما را مطالعه کنید