19 سایت برتر اخبار مالی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
19 سایت برتر اخبار مالی


اگر بازاریاب هستید، احتمالا استفاده کرده اید اخبار مالی وب سایت های قبل از بلومبرگ تا جستجوی آلفا، فایننشال تایمز و وال استریت ژورنال، وب سایت های خبری مالی منبع خوبی برای آخرین اخبار و تحلیل های بازار هستند.

اگر هرگز وب سایت های مالی را دنبال نکرده اید، راه اندازی یک ایده عالی است. از سوی دیگر، اگر از منابع آنلاین استفاده کرده‌اید، اما می‌خواهید در بهترین حالت بازی خود باقی بمانید، ادامه مطلب را بخوانید.

19 سایت برتر اخبار مالی

چرا وب سایت های خبری مالی مفید هستند؟

در حالی که بسیاری از ما ممکن است معامله گر باشیم، لزوماً سابقه ای در زمینه امور مالی نداریم. با این حال، با افزایش تعداد وب سایت های مالی و منابع معاملات آنلاین، هر یک از ما این توانایی را داریم که به تمام دانش معاملاتی لازم دسترسی داشته باشیم و به دست آوریم. در این مقاله، لیستی از بهترین وب سایت های مالی را که می توانید پیدا کنید، ارائه می دهیم اطلاعات آموزشی و تجزیه و تحلیل متخصص برای کمک به استراتژی تجاری شخصی شما و تجارت با اطمینان.

1. فایننشال تایمز

چه کسی نام فایننشال تایمز را نشنیده است؟ این یکی از آگاه ترین، به روزترین و پیشروترین وب سایت های مالی در جهان است. فایننشال تایمز که یک مرجع جهانی در همه امور مالی است، اخبار بازار، تجزیه و تحلیل، تحقیقات و موارد دیگر را ارائه می دهد. به عنوان یکی از معتبرترین و دقیق ترین منابع شناخته شده است.

2. رویترز

رویترز آژانس خبری متعلق به تامسون رویترز است و اخبار برتر در مورد امور مالی شخصی، تجارت، سرمایه گذاری، بازار سهام و فناوری را ارائه می دهد. رویترز متعهد به شفافیت و ارائه اطلاعات قابل اعتماد است. از سال 1941، زمانی که اصول اعتماد با توافق بین The Newspaper Proprietors Association Limited و Press Association Limited (که در آن زمان سهامداران رویترز بودند) ایجاد شد، رویترز و کارکنان آن وظیفه دارند همیشه با صداقت، استقلال و بی طرفی عمل کنند.

3. CNNMoney

CNNMoney یکی دیگر از منابع مالی قابل اعتماد است و اخباری را ارائه می دهد که می تواند بر امور مالی شخصی تأثیر بگذارد.

4. CNBC

CNBC یک صدای پیشرو جهانی در تجارت بین المللی است که اخبار و اطلاعات تجاری را در زمان واقعی ارائه می دهد بازار مالی تحلیل و بررسی.

5. احمق خالدار

The Motley Fool تجزیه و تحلیل ارزشمندی را در مورد الف ارائه می دهد طیف گسترده ای از سهام و مکانی عالی برای دریافت اطلاعات متخصص بازار سهام است.

6. اکونومیست

یک هفته نامه بریتانیایی که به صورت دیجیتال منتشر می شود، اکونومیست به دلیل تمرکز بر روزنامه نگاری داده و تجزیه و تحلیل تفسیری در موضوعات مختلف، از جمله امور جاری، تجارت بین المللی، سیاست، فناوری و فرهنگ متمایز است. در سال 1843 تاسیس شد.

7. وال استریت ژورنال

یکی از معروف ترین مجلات وال استریت ژورنال است. این یکی از قابل اعتمادترین منابع برای به روز رسانی های تجاری، مالی و بورس است.

وال استریت ژورنال در سال 1889 تاسیس شد.

8. فوربس

رهبران تجارت جهانی، کارآفرینان و روسای امور مالی مقالات اصلی را به فوربس ارائه کرده اند. این وب سایت دارای مقالات روشنگری در مورد طیف گسترده ای از موضوعات از جمله امور مالی شخصی، سرمایه گذاری، بازار سهام و بازاریابی است.

9. بلومبرگ بیزینس ویک

بلومبرگ بیزینس ویک یک مجله بین المللی شناخته شده است که بینشی از دنیای تجارت و امور مالی ارائه می دهد.

19 سایت برتر اخبار مالی

10. نظارت بر بازار

MarketWatch یکی دیگر از وب‌سایت‌های مالی قابل اعتماد است که در آن نظرات، اخبار تجاری، اطلاعات مالی شخصی و داده‌ها در زمان واقعی ارائه می‌شود. مارکت واچ توسط افراد با نفوذ در سیاست و تجارت دنبال می شود.

11. خیابان

خیابان یک وب سایت مالی است که ایده های مالی، سرمایه گذاری و تجاری قابل اجرا را ارائه می دهد. این اطلاعات ارزشمندی را برای کمک به افراد و سازمان ها برای افزایش ثروت خود ارائه می دهد.

12. این پول است

این وب سایت مالی آخرین روندهای مالی، مشاوره مالی شخصی و اخبار را در اختیار شما قرار می دهد.

13. بنزینگا

بنزینگا محتوای مالی روزانه اصلی و دقیق را ارائه می دهد. این سرویس شامل بینش های متخصص از رهبران صنعت، کارشناسان و تحلیلگران برای حمایت از معامله گران است. طیف گسترده ای از موضوعات، از اخبار تجاری و مالی گرفته تا اخبار بازار سهام و ایده های معاملاتی را پوشش می دهد.

14. سرمایه گذاری

از اخبار مالی، داده های بازار سهام و نمودارهای جریان، سرمایه گذاری منبع عالی برای معامله گران ارائه می دهد. با قیمت‌ها و هشدارها، تقویم‌ها، ماشین‌حساب‌ها و بینش‌های مالی بی‌درنگ، می‌توانید با بازارها همگام شوید و تصمیمات معاملاتی درستی بگیرید.

15. یاهو فاینانس

Yahoo Finance منبع قابل اعتماد دیگری برای دسترسی سریع و آسان به اخبار فوری، منابع مدیریت پورتفولیو، داده های بازار بین المللی، قیمت سهام و موارد دیگر است.

16. نزدک

نزدک دسترسی به آخرین اخبار بازار سهام، قیمت سهام، گزارش های تحلیل داده های اقتصادی و چشم اندازی جامع از بازارهای مالی را فراهم می کند.

17. کیپلینگر

ناشر آمریکایی پیش‌بینی‌های تجاری و مشاوره‌های مالی شخصی، کیپلینگر در سال 1920 تأسیس شد. تا به امروز یک منبع قابل اعتماد برای امور مالی شخصی باقی مانده است. معامله گران می توانند اطلاعاتی در مورد سرمایه گذاری، مالیات، پس انداز، بازنشستگی، املاک و مستغلات و بیمه و غیره پیدا کنند. این شرکت برای بیش از نه دهه توسط سه نسل از خانواده کیپلینگر اداره می شد تا اینکه به شرکت رسانه ای مستقر در بریتانیا Dennis Publishing فروخته شد.

18. Investopedia

اگر تازه شروع به کار کرده اید، بسیاری از سرمایه گذاران و معامله گران به Investopedia به عنوان یک کتابخانه قابل اعتماد برای شرایط و اطلاعات مالی متکی هستند.

همچنین آموزش هایی در مورد محاسبه مالیات بر درآمد، خواندن صورت های جریان نقدی و طراحی استراتژی های معاملاتی ارائه می دهد.

19 سایت برتر اخبار مالی

19. آیرون اف ایکس

برای اخبار مالی بیشتر و تجزیه و تحلیل کارشناسان، وبلاگ IronFX مکانی عالی برای شروع و دنبال کردن است تا از همه چیزهایی که برای اتخاذ تصمیمات مالی هوشمند نیاز دارید جلوتر باشید. مدرسه تجارت IronFX با وبینارها، پادکست ها، تقویم اقتصادی و موارد دیگر، همگی به صورت رایگان، منبع عالی دیگری برای معامله گرانی است که به دنبال افزایش آموزش و مهارت های خود هستند.

IronFX بر توانمندسازی معامله‌گران برای گرفتن بهترین تصمیم‌ها با کمک به آنها برای درک بهتر بازارها و موفقیت تمرکز دارد. وبینارها، ویدئوها، و پادکست ها، و بسیاری مقالات آموزشی، با هدف توضیح اخبار کلیدی تجارت و بازار به شیوه ای جذاب، سرگرم کننده و آسان برای درک. تجزیه و تحلیل تخصصی توسط یک تیم داخلی متشکل از محققان حرفه ای، تحلیلگران و علاقه مندان به تجارت ارائه می شود. این محتوا طیف متنوعی از موضوعات مرتبط با تجارت CFD، بازارهای مالی، پلتفرم های معاملاتی و اصطلاحات مالی

سلب مسئولیت:

این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.