• خانه
  • وبلاگ
  • کالاهای بادوام ایالات متحده و چشم انداز رکود

کالاهای بادوام ایالات متحده و چشم انداز رکود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کالاهای بادوام ایالات متحده و چشم انداز رکود


فردا آخرین بیت داده های بالقوه کلان برای حرکت بازار را دارد، زیرا معاملات برای تعطیلات کاهش می یابد. این بدان معناست که اعداد و ارقام می تواند پیامدهایی برای چگونگی شروع سال جدید داشته باشد، زیرا توجه به چشم انداز اقتصادی به ویژه ایالات متحده معطوف می شود.

هنوز اکثریت قدرتمندی از اقتصاددانان وجود دارند که انتظار دارند ایالات متحده در سال آینده وارد رکود شود. به نظر می رسد که این ارزیابی بسیاری از مدیران عامل است، زیرا موضوع درآمد سه ماهه گذشته کاهش راهنمایی و چشم انداز محتاطانه بود. اما جایی که اختلاف نظر اساسی وجود دارد این است که رکود چقدر بزرگ خواهد بود. بسیاری این انتظارات را در مورد نحوه واکنش فدرال رزرو به داده ها پس از انتشار جمع می کنند.

نمودار روند

اگر کسب‌وکارها انتظار رکود را داشته باشند، از سرمایه‌گذاری خودداری می‌کنند و سعی می‌کنند برای غلبه بر عدم اطمینان، پول نقد ذخیره کنند. این بدان معناست که آنها کمتر هزینه می کنند و به کندی اقتصاد کمک می کنند. رکود بازار می تواند چیزی شبیه به یک پیش بینی خود تحقق باشد. اظهارات فدرال رزرو مبنی بر ادامه افزایش نرخ بهره نیز بر روحیه تاریک کلی افزوده است.

در حالی که انتظارات از رشد آهسته‌تر می‌تواند منجر به رشد کندتر شود، این معمولاً به یک رکود کامل تبدیل نمی‌شود. به اصطلاح “فرد سخت” نشان می دهد که شرایط یک مشکل اساسی را آشکار می کند که بازار باید آن را اصلاح کند. رکود معمولاً به دلیل موجودی اضافی رخ می دهد. این ممکن است به این دلیل باشد که کسب‌وکارها بیش از حد اعتماد به نفس پیدا کرده‌اند و بیش از حد تولید شده‌اند یا تقاضا از بین رفته است (مثلاً با یک دوره طولانی تورم بالا).

چند شاخص مهم

داده‌های دیروز اعتماد مصرف‌کننده به تقویت خوش‌بینی کمک کرد زیرا در مسیر درست برای جلوگیری از فرود سخت حرکت کرد. آنها برای دوره مهم قبل از تعطیلات که هزینه ها افزایش می یابد، بودند. اعتماد مصرف کننده به بالاترین حد خود در هشت ماه گذشته رسید. علاوه بر این، چشم انداز تورم به پایین ترین سطح مشاهده شده در بیش از یک سال گذشته سقوط کرد. هر دو به عنوان نشانه ای از سلامت مصرف کننده آمریکایی در نظر گرفته می شوند.

طرف دیگر معادله این است که آمریکایی‌ها واقعاً چقدر پول می‌گیرند و چقدر خرج می‌کنند. فردا درآمد شخصی برای ماه نوامبر منتشر می شود که انتظار می رود همچنان به رشد خود ادامه دهد اما به 0.3 درصد کاهش یافته است، از 0.7 درصد قبلی. جای تعجب نیست که انتظار می رود هزینه های شخصی از الگوی مشابهی پیروی کند و از 0.8 درصد قبلی به 0.2 درصد کاهش یابد.

رشد آهسته بهتر از عدم رشد است

همچنین فردا سفارش‌های کالاهای بادوام منتشر می‌شود که نشان می‌دهد کسب‌وکارها تا چه اندازه در رشد میان‌مدت مطمئن هستند زیرا پول خود را در کالاهایی سرمایه‌گذاری می‌کنند که بازپرداخت آن زمان زیادی طول می‌کشد. در اینجا اوضاع کمی کمتر خوشبینانه است، زیرا انتظار می رود سفارشات کالاهای بادوام منفی 0.6٪ باشد. در مقایسه با 1.0 درصد افزایش در ماه قبل.

با این حال، انتظار می‌رود این امر تحت تأثیر عوامل خارج از اقتصاد باشد، زیرا انتظار می‌رود رقم اصلی، که هزینه‌های دفاعی را ندارد، مثبت باقی بماند، اگرچه رشد کندتر با 0.2 درصد در مقایسه با 0.8 درصد قبلی داشته باشد.

اخبار معاملاتی مستلزم دسترسی به تحقیقات بازار گسترده است – و این همان کاری است که ما بهترین کار را انجام می دهیم.

باز کردن یک حساب زنده