• خانه
  • وبلاگ
  • کالاهای بادوام ایالات متحده و فرصتی برای بازپرداخت

کالاهای بادوام ایالات متحده و فرصتی برای بازپرداخت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کالاهای بادوام ایالات متحده و فرصتی برای بازپرداخت


همانطور که انتظار می رفت، سهام ایالات متحده از اواخر ماه اوت در وضعیت عقب افتاده قرار گرفتند. همانطور که انتظار می رفت، دلار همچنان به تقویت خود ادامه داد و سرمایه گذاران موضع ریسک بیشتری داشتند. به طور کلی، عدم اعتماد به اقتصاد وجود دارد و کسب و کارها به دنبال کاهش هزینه ها هستند. چندین شرکت بزرگ نسبت به روزهای سخت در پیش رو هشدار داده اند.

همانطور که بازار به سمتی خاص حرکت می کند، معامله گران علاقه مند می شوند که تا کجا این روند پیش برود و چه زمانی ممکن است شاهد یک معکوس باشیم. یا چه نشانه ای از این که اوضاع برای مدتی به همین منوال ادامه خواهد داشت.

سرمایه گذاری بازارها را هدایت می کند

یکی از مواردی که باید در نظر گرفت این است که چه اتفاقی برای پول می افتد. کسی که دارد آن را خرج نمی کند. تسهیلات بازپرداخت معکوس فدرال رزرو هفته گذشته رکورد جدیدی را ثبت کرد. این تسهیلات جایی است که بانک ها پول «اضافی» تلقی می شود که سپرده گذاران در بانک دارند. اساساً بانک ها بین مقدار پولی که وام گرفته اند و مقدار پولی که سپرده شده است تعادل ایجاد می کنند.
در صورت کاهش وام یا افزایش سپرده ها از مکانیسم repo معکوس استفاده می کنند. اینکه این همه پول در سازوکار وجود دارد نشان می دهد که بانک ها وام نمی دهند و کسانی که نقدینگی دارند آن را خرج نمی کنند. طبیعتاً این فشار نزولی بر بورس وارد می کند و از دلار حمایت می کند.

این پول کجا خرج می شود؟

در یک اقتصاد در حال رشد، کسب و کارها سعی می کنند تا آنجا که می توانند برای فرصت های رشد هزینه کنند. این به معنای خرج کردن پول نقد موجود برای توسعه یا قرض گرفتن پول برای خرید تجهیزات جدید، امکانات و چیزهای دیگر برای رشد تجارت است. آنها به عنوان “کالاهای بادوام” ردیابی می شوند.

به عبارت دیگر، اگر کسب‌وکارها فکر می‌کنند اقتصاد رشد خواهد کرد، هزینه بیشتری برای کالاهای بادوام می‌کنند. این در نهایت چیزی شبیه به یک پیش‌گویی خودشکوفایی است، زیرا اگر همه پول خرج کنند، اقتصاد به طور طبیعی رشد می‌کند. اما اگر کالاهای بادوام کند شوند – یا بدتر از آن، منفی شوند – به این معنی است که رکود در راه است. یا اگر از قبل اینجاست، به این زودی ها از بین نمی رود.

مراقب چه چیزی باشیم

انتظار می رود سفارش کالاهای بادوام ایالات متحده در ماه آگوست به -0.5٪ برسد. نسبت به 0 درصد در ماه جولای. با این حال، سفارشات می تواند تحت تأثیر مخارج دولت قرار گیرد، زیرا دولت ایالات متحده بزرگترین نهاد اقتصادی در جهان است. انتظار می رود کالاهای بادوام، به استثنای دفاعی، به 0.3 درصد در مقایسه با 1.2 درصد در جولای برسد.

به عبارت دیگر، انتظار می‌رود که کالاهای بادوام در کل اقتصاد رشد داشته باشند، اما با سرعت کمتر. انتظار می رود که هزینه های دفاعی ایالات متحده همچنان کند شود. اما می تواند قابل توجه باشد، زیرا هزینه های دفاعی به تنهایی 3.5 درصد از اقتصاد ایالات متحده را تشکیل می دهد. بسیاری از شرکت ها نقش دوگانه ای دارند، مانند بوئینگ، تکسترون، پالانتیر و غیره که می تواند اثرات مضاعفی بر اقتصاد نیز داشته باشد.

بیش از 200 مورد از داغترین CFDهای سهام را با اسپردهای شروع از 0.0 پیپ معامله کنید – همین امروز حساب Orbex خود را باز کنید!