چگونه یک معامله گر آنلاین فارکس شویم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه یک معامله گر آنلاین فارکس شویم


کارشناسان مالی که در سطح بین المللی ارزها را معامله می کنند به عنوان معامله گران فارکس شناخته می شوند. افرادی که هیجان فرصت گرفتن را دوست دارند و می بینند که چگونه بالقوه سود می کنند، اغلب تصمیم می گیرند که معامله گر فارکس شوند. اگر مایل به کار در محیطی سریع و همیشه در حال تغییر هستید، انتخاب شغل در معاملات فارکس می تواند یک انتخاب جالب و مفید باشد.

مزایای معامله‌گران حرفه‌ای فارکس می‌تواند شامل کار در خانه، یک برنامه زمان‌بندی انعطاف‌پذیر و با شرکت‌های خاص، دریافت دستمزد برای تحصیلشان باشد. معامله گران تازه کار برای شروع به سرمایه گذاری قابل توجهی نیاز ندارند. هر کسی که دارای مهارت های سرمایه گذاری و تحلیلی باشد می تواند به صورت تمام وقت یا پاره وقت در بازار فارکس کار کند، زیرا می توانید بدون آموزش رسمی تجارت را شروع کنید. مراحل تبدیل شدن به معامله گر فارکس در این مقاله پوشش داده شده است.

چگونه یک معامله گر آنلاین فارکس شویم

تعریف معامله گر فارکس

معامله گر فارکس شخصی است که ارزهای خود را در بازار فارکس معامله می کند. آنها همچنین به عنوان معامله گران ارز یا معامله گران ارز شناخته می شوند. معامله گران فارکس می توانند حرفه ای باشند که برای گروهی از مشتریان یا یک موسسه مالی مانند یک کارگزار فارکس CFD کار می کنند، یا می توانند آماتورهایی باشند که به دنبال کسب سود از تجارت خود هستند.

تاجر چه می کند؟

معامله گران فارکس بسته به موقعیتی که دارند وظایف متفاوتی دارند. به عنوان مثال، معامله گران مستقل با خرید و فروش CFD بر روی ارزها مطابق با روند فعلی بازار، درآمد کسب می کنند. معامله گران حرفه ای می توانند برای شرکت ها یا برای مشتریان فردی کار کنند. این معامله گران به جای اینکه فوراً از انتخاب های تجاری خود سود ببرند، حقوق دریافت می کنند.

مراحل تبدیل شدن به یک معامله گر فارکس

اگر می خواهید معامله گر فارکس شوید، مطالعه، تحقیق و تمرین معاملات ضروری است. برای یادگیری نحوه معامله در فارکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. تجارت را تمرین کنید

یک حساب آزمایشی ایجاد کنید تا بتوانید تجارت فارکس را بدون استفاده از پول واقعی تمرین کنید. شما می توانید استراتژی ها و تکنیک های مختلف را تمرین کنید و نتایج احتمالی را می توان نمایش داد. این حساب‌ها به کاربران امکان دسترسی به داده‌های بازار در زمان واقعی و بینش‌های حرفه‌ای را در حالی که یک محیط معاملاتی زنده را شبیه‌سازی می‌کنند، می‌دهند.

2. هدف گذاری کنید.

از آنجایی که نتایج و درآمد در بازار فارکس می تواند ماه به ماه تغییر کند، برنامه ریزی هدف می تواند یک جزء حیاتی باشد. تعیین اهداف بلند مدت و کاهش ریسک از طریق معاملات کوچکتر توسط برخی از معامله گران با تجربه ترجیح داده می شود.

3. میدان را کاوش کنید

شما می توانید با کسب مدرک در یک رشته مرتبط مانند امور مالی مهارت های مفیدی برای استفاده در صنعت ارز به دست آورید. برای درک ارزش سایر ارزها، ممکن است بخواهید آنها را نیز مطالعه کنید.

4. تجارت ارز

بازار فارکس تجارت در جفت ارزهای خاصی را ارائه می دهد. به دلیل نقدینگی بالا یا فروش آسان، ممکن است بخواهید تجارت بین این جفت ها را شروع کنید. همچنین می توانید در زمانی که بازار فعال ترین است، در ساعات اوج مصرف، به معامله فکر کنید.
USD/EUR، USD/AUD، USD/JPY، USD/CAD، USD/CHF و USD/GBP به دلیل نقدینگی بالقوه بالای خود شناخته شده اند.

چگونه یک معامله گر آنلاین فارکس شویم

5. از نرم افزار معاملات خودکار استفاده کنید

معامله گران فارکس می توانند به صورت مستقل یا با استفاده از یک سیستم معاملاتی خودکار معامله کنند. قیمت گذاری ارز در زمان واقعی و سفارشات معاملاتی خودکار که می تواند به معامله گران جدید کمک کند تا تجربه کسب کنند، دو مزیت نرم افزار تنظیم و فراموش کردن است. معامله گران مبتدی فارکس این را مفید می دانند که بسیاری از برنامه های معاملاتی خودکار یک رابط کاربری آسان ارائه می دهند.

6. به دنبال راهنمایی متخصص باشید

یادگیری تاکتیک های معاملاتی یا دریافت کمک معاملات فارکس از یک مربی یا کتاب مرجع می تواند برای معامله گران جدید مفید باشد. اگرچه بازاریابان ممکن است مفاهیم و رویکردهای خود را به صورت جداگانه توسعه دهند، راهنمایی های متخصص می تواند در ابتدا مفید باشد. بسیاری از کارگزاران فارکس آنلاین مطالب آموزشی و تجاری را از طریق وبلاگ ها، ویدئوها یا وبینارها ارائه می کنند تا به مبتدیان و حرفه ای ها کمک کنند.

7. از پلتفرم های معاملاتی پیشرفته استفاده کنید.

معامله گران فارکس که از پلتفرم های معاملاتی باکیفیت مانند MetaTrader 4 (MT4) استفاده می کنند، می توانند مجموعه ابزارهای جامع و پوشش بازار قابل اعتماد را دریافت کنند. به دنبال سیستم های معاملاتی با ویژگی های زیر باشید:

• قابلیت های برتر نمودار
• تجارت خودکار
• تنظیمات شخصی سازی
• اخبار بازار فعلی

8. به تمرین ادامه دهید

شما فرصت های زیادی برای ادامه یادگیری دارید زیرا بازارهای ارز دائما در حال تغییر هستند. ممکن است بخواهید به تمرین با یک حساب آزمایشی ادامه دهید، حتی پس از اینکه تجربه معاملاتی داشتید، به خصوص زمانی که روش‌های جدید را امتحان می‌کنید.

چگونه یک معامله گر آنلاین فارکس شویم

یک معامله گر چه مهارت هایی باید داشته باشد؟

مهارت های سخت و نرم را می توان توسط معامله گران فارکس توسعه داد تا به آنها در کاهش ریسک و بهبود نرخ موفقیت کمک کند. برخی از این موارد عبارتند از:

انتظار

یاد بگیرید که ریسک را پیش بینی کنید تا میزان معاملات باخت را کاهش دهید. از جمله راه های پیش بینی ریسک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • با استفاده از انواع سفارش های خاص مانند توقف شناور و لغو سفارش ها، می توانید از موقعیت خود محافظت کنید (OCO)
  • یک استراتژی معاملاتی برای دستیابی به اهداف خود بر اساس واقعیت ایجاد و اجرا کنید

پژوهش

نمودارهای قیمت، که آخرین قیمت‌های جفت ارز را نشان می‌دهند، اغلب توسط معامله‌گران فارکس برای ارزیابی بازارها استفاده می‌شوند. فاندامنتال و فنی دو اصطلاحی هستند که معامله گران برای توصیف تحلیل خود از آن استفاده می کنند. اولین مورد شامل نظارت بر تحولات اجتماعی، اقتصادی و سیاسی برای پیش بینی چگونگی تأثیر آنها بر ارزها است. مورد دوم شامل تجزیه و تحلیل تکرارهای بازار از الگوها و حرکات است.

صبر

داشتن خویشتن داری و صبر ضروری است، زیرا این ویژگی ها می توانند شما را در قضاوت عاقلانه تجارت راهنمایی کنند. شما می توانید با صبر و حوصله منتظر زمان و قیمت مناسب برای خرید و فروش باشید.

مهارت فنی

مهارت های کامپیوتری می تواند مدیریت پلتفرم ها و برنامه های معاملاتی را در صورت تجارت آنلاین آسان تر کند. برای افزایش دانش خود در دوره کامپیوتر شرکت کنید.

افکار نهایی

مانند سایر اشکال تجارت، تجارت فارکس برای معامله گران قابل دسترس، سرگرم کننده، آموزشی و پر از فرصت است. اما میزان قابل توجهی از خطر را نیز به همراه دارد. یادگیری تجارت در بازار فارکس یا هر شکل دیگری از بازار مالی می تواند چالش برانگیز باشد و کاری نیست که بتوانید در یک روز انجام دهید.

حالا که می‌داند تاجر چیست، چگونه می‌توان تاجر شد؟ و بعد از آن چگونه موفق می شوید؟ این بسیار مهم است که قبل از شروع، بدانید که امیدوارید از تجارت چه چیزی به دست آورید و چگونه موفقیت را اندازه گیری کنید.

IronFX پلت فرم معاملاتی MT4 را به معامله گران ارائه می دهد که به راحتی با مهارت ها و نیازهای معامله گران سازگار است. این کارگزار همچنین یک مدرسه تجاری پیشرفته با طیف گسترده ای از مواد آموزشی فراهم می کند. یک حساب آزمایشی نیز برای معامله گران برای تمرین در دسترس است.

سلب مسئولیت: این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

اشتراک گذاری:

چگونه یک معامله گر آنلاین فارکس شویم
چگونه یک معامله گر آنلاین فارکس شویم