چقدر برای شروع معامله نیاز دارید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چقدر برای شروع معامله نیاز دارید


پاسخ ساده به این سوال زیاد نخواهد بود. با کارگزاران فارکس که شرایط معاملاتی رقابتی، دسترسی به پلتفرم‌های معاملات آنلاین و منابع آموزشی رایگان را ارائه می‌دهند، تقریباً هر کسی با اتصال اینترنتی قابل اعتماد می‌تواند تجارت فارکس را شروع کنید از راحتی خانه خود و با پول کم.

نسل جوان معامله گران در بازارهای مالی بسیار خوش بین هستند و می خواهند کنترل امور مالی خود را در دست بگیرند. از آنجایی که بسیاری از کارگزاران با حداقل سپرده‌های 50 یا 100 دلاری، دسترسی به طیف گسترده‌ای از بازارها را ارائه می‌دهند، جای تعجب نیست که افراد بیشتر و بیشتری در حال تجارت فارکس هستند.

تعداد فزاینده ای از معامله گران نیز در مورد این صنعت بسیار واقع بین شده اند و دانش بهتری از مزایا و معایب تجارت به دست آورده اند. بدیهی است که مانند هر چیز دیگری در زندگی، هیچ کس یک شبه تاجر یا میلیونر نمی شود. البته ممکن است استثناهایی هم وجود داشته باشد، اما همه اینقدر خوش شانس نیستند. تجارت به هنری تشبیه شده است که به خلاقیت، انتخاب های هوشمندانه، ذهن باز و انعطاف پذیری نیاز دارد. همچنین مستلزم داشتن سرمایه، زمان و دانش است. بسیاری از آنها به معامله گران حرفه ای تبدیل می شوند و تجارت را شغل و منبع اصلی درآمد خود می کنند، در حالی که برخی دیگر از تجارت به عنوان یک سرگرمی و حاشیه استفاده می کنند. هر کاری که انتخاب کنید، متوجه خواهید شد که تجارت فارکس آنقدر که تصور می‌کنید گیج‌کننده نیست و آنطور که برخی می‌خواهند آسان نیست.

شخصی که به نمودار فنی نگاه می کند و به این موضوع اشاره می کند که چقدر باید تجارت را شروع کنید

معامله با اهرم

تجارت در بازار فارکس به طور فزاینده ای محبوب شده است، و این تا حدی به این دلیل است که اکنون همه می توانند با سرمایه کمتری به دلیل اهرم مشارکت کنند. کارگزاران مختلف دسترسی به اهرم بالاتری را ارائه می دهند، به این معنی که با مقادیر کم می توانید ارزش بسیار بالاتری از معاملات را در یک جفت ارز خاص کنترل کنید.

با این حال، اگر یک معامله گر جدید هستید، ممکن است بخواهید از معامله با اهرم بالا اجتناب کنید زیرا خطرات افزایش می یابد و ممکن است متحمل ضررهای احتمالی شوید. همچنین باید یک برنامه مدیریت ریسک مناسب داشته باشید تا از شما در برابر خطرات غیرضروری ناشی از حرکت ارز محافظت کند.

همانطور که شروع به معامله می کنید و استراتژی های مختلف معاملاتی را آزمایش می کنید، به آرامی این احساس را خواهید داشت که معاملات چگونه کار می کند و به چه سرمایه ای نیاز خواهید داشت. همانطور که بیشتر تمرین می کنید، احساس اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت و به طور بالقوه می توانید به سطحی برسید که بتوانید به طور منظم از مهارت های معاملاتی خود درآمد کسب کنید.

معاملات فارکس با پول کم

معامله فارکس فقط با 100 دلار البته امکان پذیر است. با این حال، ممکن است انتخاب های محدودی داشته باشید و بازدهی بالقوه شما نیز ممکن است کم باشد. این می تواند به شما امکان دهد آب را آزمایش کنید و احساسی نسبت به بازار پیدا کنید، اما در نهایت ممکن است نیاز به افزایش ریسک داشته باشید. شما باید اهداف روشنی داشته باشید و احساسات خود را کنار بگذارید. زمانی که به تازگی شروع به کار کرده اید و دنبال سودهای بزرگ تر هستید، بسیار آسان است که به خطر بیفتید و در نهایت بیش از آنچه در نظر داشتید، ریسک کنید. گاهی اوقات بهتر است وقت خود را صرف کنید و روی یک حساب آزمایشی تمرین کنید، استراتژی خود را آزمایش کنید و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

مردی در حال تایپ کردن روی لپ‌تاپ خود با تصویری از نمودار فنی مربوط به اینکه چقدر باید تجارت را شروع کنید

برای شروع معاملات فارکس به چه مقدار پول نیاز دارم؟

هر معامله گر متفاوت است، با موقعیت های متفاوت، وجوه موجود، دانش، اهداف و توانایی های متفاوت. باید بدانید که هر معامله‌گری آرزوهای متفاوتی دارد و می‌تواند ریسک‌های کم و بیش را بپذیرد، بنابراین هنگام معامله، شما تنها قاضی در مورد اینکه چه چیزی می‌توانید خرج کنید و به کجا می‌خواهید بروید، هستید. تجارت مستلزم ریسک است، به همین دلیل است که می تواند پاداش دهنده باشد. همه نمی توانند این خطرات را بپذیرند، بنابراین درک این موضوع شما را ثابت نگه می دارد و آماده می کند تا با قدرت و اعتماد به نفس عمل کنید.

با بسیاری از کارگزاران فارکس، معامله گران این توانایی را دارند که معاملات فارکس را با مقدار کمی پول – حتی به اندازه 50 دلار – شروع کنند. همانطور که گفته شد، هنگام استفاده از سرمایه کم محدودیت هایی وجود دارد زیرا گزینه های کمتر و فضای کمتری برای جابجایی وجود دارد. شاید بهتر باشد از مقداری استفاده کنید که با آن راحت‌تر باشید، که به شما امکان می‌دهد کارهایی را که انجام می‌دهید انجام دهید و روندهایی را که برایتان مهم هستند معامله کنید، در حالی که از مدیریت ریسک مناسب استفاده می‌کنید. یک قانون سرانگشتی خوب برای مدیریت ریسک این است که از قبل تصمیم بگیرید که چقدر می خواهید در یک معامله ضرر کنید تا همیشه آماده باشید و بتوانید موقعیت های کافی برای دنبال کردن استراتژی خود را باز کنید.

اطمینان حاصل کنید که قبل از اینکه پول زیادی خرج کنید، به تمام سوالاتی مانند اینکه اهداف معاملاتی شما چیست، به چه چیزی می خواهید برسید و چقدر پول برای دستیابی به آن هزینه کنید، پاسخ داده اید. آیا می توانید آن پول را از دست بدهید یا بهتر است قبل از اینکه بتوانید بیشتر از دست بدهید، کمتر از آن استفاده کنید؟

یک طرح معاملاتی نیز ضروری است زیرا تعیین می کند که کدام ابزارهای مدیریت ریسک را قرار دهید. اگر نمی توانید به اهداف خود برسید، شاید باید زمان بیشتری را صرف تمرین کنید. زمان به نفع شماست، فقط تحقیق کنید و استراتژی های خود را آزمایش کنید و زمانی که آماده شدید از زمان و پول خود عاقلانه استفاده خواهید کرد.

مردی می نویسد و نمودار بلوکی که افزایش قیمت را نشان می دهد و نشان می دهد که چقدر باید تجارت را شروع کنید

آیا تجارت شغل یا سرگرمی شماست؟

تجارت می تواند زندگی شما را بگیرد، بنابراین باید بدانید که چقدر زمان می خواهید به فعالیت مورد علاقه خود اختصاص دهید. برخی از معامله گران ترجیح می دهند برای مثال در ساعات خاصی معامله کنند. همچنین می توانید برای توسعه برنامه معاملاتی خود، تحقیق در مورد بازارها و کسب اطلاعات بیشتر وقت بگذارید.

معاملات روزانه ممکن است دشوار باشد و همچنین مهم است که برای مرور معاملات خود وقت بگذارید و استراحت کنید، برنامه خود را دوباره ارزیابی کنید و دوباره تمرکز کنید.

بازار فارکس در بین معامله گران روزانه محبوب است زیرا 24/5 باز است، نقدینگی بالایی دارد و فرصت های زیادی را برای معامله گران مبتدی و حرفه ای فراهم می کند. اگر می خواهید در مورد فارکس و همچنین سایر بازارهای مالی اطلاعات بیشتری کسب کنید، به وب سایت IronFX بروید و برخی از تحلیل ها و مقالات کارشناسان ما را مطالعه کنید.

سلب مسئولیت: این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

اشتراک گذاری:

چقدر برای شروع معامله نیاز دارید چقدر برای شروع معامله نیاز دارید