• خانه
  • وبلاگ
  • چشم انداز طلایی | طلا با وجود افزایش بازده اوراق قرضه افزایش یافت

چشم انداز طلایی | طلا با وجود افزایش بازده اوراق قرضه افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چشم انداز طلایی | طلا با وجود افزایش بازده اوراق قرضه افزایش یافت


طلا موفق شد روی آن کلیک کند دو هفته باخت هفته گذشته، با وجود تثبیت نسبی، به سطح 1850 دلار صعود کرد پول سبز و شاهین تماس های مختلف مقامات فدرال رزرو که این دیدگاه را تقویت می کند ایالات متحده بانک مرکزی برای مقابله با آن باید به تلاش‌های محدودکننده پولی خود ادامه دهد یک دنده فشار تورمی. در این گزارش قصد داریم تا کاتالیزورهای محرک را روشن کنیم فلزات گرانبها قیمت، چشم انداز آینده آن را ارزیابی کرده و با یک تحلیل فنی نتیجه گیری کنید.

شهادت پاول رئیس فدرال رزرو توجه بازار را به خود جلب می کند

امروز سه شنبه هفتم استهفتم اسفند و فردا چهارشنبه 8هفتمفعالان بازار توجه خود را معطوف خواهند کرد پاول رئیس فدرال رزرو سخن، گفتار در کمیته بانکی سنا و کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، به ترتیب، به دنبال سرنخ هایی در مورد اینکه بانک تا چه حد نرخ ها را برای مقابله با آن افزایش خواهد داد. مشکل تورم. سر از فدرال رزرو در جلسه شش ماهه بانک مرکزی شهادت خواهد داد سیاست های پولی گزارش، و با توجه به مقاله WSJ، پاول “احتمالاً توسط قانونگذاران سوال خواهد شد که آیا یک حرکت نیم درصدی در نظر گرفته شده است.” در حال حاضر، بر اساس آخرین FFF، بازار به سناریویی که بانک مرکزی با آن ادامه می دهد، 77 درصد احتمال می دهد. امتیاز 25 امتیاز پایه پیاده روی در جلسه مارس اگر رئیس علامت دهد که الف افزایش 50 واحد پایه فرصت است و پیام خود را با الف می رساند عزم شاهینکه بازار را مجبور می کند موقعیت خود را تعدیل کند، بنابراین ممکن است شاهد آن باشیم دلار ورودی دریافت می کند که ممکن است علت آن باشد گرانبها به راه دادن برخی از آخرین او سود. چشم انداز شرایط مالی سخت تر از سوی فدرال رزرو جذابیت آن را کاهش می دهد فلز براق از دید سرمایه گذاران هفته گذشته چندین FOMC سیاست تولید کنندگان نظرات خود را در مورد اینکه چگونه بانک باید با در نظر گرفتن داده های اقتصادی اخیر حرکت کند، بیان کردند. دیلی، رئیس فدرال رزرو سانفرانسیسکو در آخر هفته اظهار داشت: «بازگرداندن ثبات قیمت وظیفه ماست و این همان چیزی است که مردم آمریکا انتظار دارند. به طوری که FOMC در دستیابی به این هدف مصمم باقی می‌ماند»، موضعی جنگ‌طلبانه اتخاذ می‌کند و با واکنشی تهاجمی‌تر مانند گذشته کنار می‌آید. داده های PCE اشاره کرد که تورم به آن سرعتی که آنها انتظار داشتند کاهش نمی یابد. کشکاری، رئیس فدرال رزرو مینیاپولیس، گفت که او “ذهن باز” باقی می ماند و در مورد اقدامات سیاست پولی، انقباض بیش از حد را به کم انقباض ترجیح می دهد. والر، رئیس فدرال رزرو اشاره کرد که بازار کار قوی، روندهای قوی در مخارج مصرف کننده و تورم داغتر از حد انتظار، منعکس کننده “اعتدال” یا شواهدی از سرد شدن اقتصاد نیستند و گفت: “ما نمی توانیم خطر احیای تورم را به خطر بیندازیم.” باید انجام شود.

گزارش مهم اشتغال ایالات متحده برای استخراج یا حفاری طلا

این جمعه بازار مجبور است با جدیدترین ها مبارزه کند نتایج اشتغال برای ماه فوریه، پس از ماه گذشته گزارش انفجار که معامله گران را بر آن داشت تا ارزش خود را کاهش دهند شرط بندی های گمانه زنی بیش از حد خوش بینانه برای فدرال رزرو کمتر شاهینکه قابل توجه بود ورودی ها به پول سبز و رنگ آمیزی شد گرانبها. بر اساس پیش بینی ها، بازار انتظار دارد دستمزد غیر کشاورزی این رقم پس از اضافه شدن 517000 شغل جدید در ژانویه به 200000 نفر در این ماه کاهش خواهد یافت. اگر رقم واقعی انتظارات را برآورده کند، ممکن است ببینیم دلار تحت فشار قرار گرفتن و در مقابل cf طلا پشتیبانی دریافت کنید البته شایان ذکر است که آمار اشتغال 200 هزار نفری با میانگین های تاریخی مطابقت دارد. بازار کار آمریکا باقی سالم و توانایی خود را برای ایستادن قوی در بین الف نشان می دهد نرخ بهره بالا محیط. توجه خود را به نرخ بیکاری همانطور که انتظار می رفت، اجماع بازار نشان داد که نرخ ثابت در 3.4٪، نزدیک به پایین ترین سطح رکورد باقی مانده است، که دیدگاه های اشتغال ثابت در ایالات متحده را تأیید می کند. از نظر میانگین نرخ سود ساعتی سالانه، بازار شتابی را به 4.7 درصد نسبت به 4.4 درصد در ماه قبل پیش‌بینی می‌کند و اگر نرخ واقعی با انتظارات مطابقت داشته باشد، به طور مؤثر تأیید می‌کند که فشار تورمی یک خطر سیستماتیک برای اقتصاد ایالات متحده ایجاد می کند و در نتیجه از آن حمایت می کند دلار و تحت فشار قرار دادن فلز براق. به طور کلی، انتظار می‌رود که نتایج، پشتیبانی را در این زمینه فراهم کند فدرال رزرواستدلال برای ادامه افزایش نرخ بهره به عنوان بازار کار هنوز ترک نشان نداده است، اجازه می دهد بانک مرکزی تمرکز صرفاً بر حفظ یک هیولای تورم زا سرکوب شده و تحت کنترل است و از تثبیت عمیق آن در اقتصاد ایالات متحده جلوگیری می کند. باید ببینیم NFP این رقم فراتر از انتظارات است که نظر الف را تقویت می کند سیاست شاهین پاسخ فدرال رزرو و صدمه دیده است گرانبهابه عنوان چشم انداز شرایط مالی سخت تر مرطوب کردن بر درخواست از جانب فلز براق. برعکس، باید NFP این رقم انتظارات را برآورده نمی کند، ما می توانیم ببینیم میله ها در چشم سرمایه گذاران بدرخشد.

تحلیل تکنیکال

نمودار XAUUSD H4

چشم انداز طلایی | طلا با وجود افزایش بازده اوراق قرضه افزایش یافت
  • پشتیبانی: 1835 (S1)، 1820 (S2)، 1805 (S3)
  • مقاومت: 1855 (R1)، 1870 (R2)، 1890 (R3)

دارم نگاه میکنم XAUUSD نمودار 4 ساعته ما این را مشاهده می کنیم طلا شکست کانال پایین در 28 امهفتم فوریه بالا رفت و به سطح مقاومت 1855 (R1) رسید و در حال حاضر در تلاش است تثبیت نزدیک به 100 و 200 روز میانگین های متحرک. یک را نگه می داریم گذشته از با توجه به اینکه عمل قیمت کف را شکسته است خط روند صعودی توسط 28 آغاز شدهفتم فوریه، با قیمت محدود آن بین سطوح 1835 (S1) و 1855 (R1). این نشانگر RSI در حال حاضر در حال ثبت خواندن 51 نمایش است بلاتکلیفی اطراف کالا ما همچنین می خواهیم توجه داشته باشیم که سخنرانی های برنامه ریزی شده امروز و فردا توسط پاول رئیس فدرال رزرو همراه با تعیین کننده NFP گزارش در روز جمعه می تواند بر دیدگاه بازارها تأثیر بگذارد و ایجاد کند نوسان برای قیمت فلز درخشان، بسته به نظرات و مطالب مربوطه. باید گاو نر ابتکار عمل داشته باشید و هزینه را هدایت کنید طلاممکن است شکست نهایی را بالای 1855 ببینیم (R1) مقاومت سطح و حرکت نزدیک به 1870 (R2) مقاومت مانع. زیر فوق العاده فرار شرایط ممکن است شاهد افزایش قیمت در نزدیکی سطح 1890 (R3) باشیم. از طرفی مجبورید خرس ها غالب است، ممکن است شاهد شکستی به زیر 1835 باشیم (S1) پشتیبانی می کند سطح و حرکت نزدیک به 1820 (S2) پایه پشتیبانی. به طور مشابه، ما توجه می کنیم که در شرایط بسیار ناپایدار ممکن است شاهد باشیم طلا سقوط بیشتر پایین تر، نزدیک تر به سطح حمایت 1805 (S3).

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.