• خانه
  • وبلاگ
  • چشم انداز طلایی | داده های PCE جذابیت طلا را کاهش می دهد

چشم انداز طلایی | داده های PCE جذابیت طلا را کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چشم انداز طلایی | داده های PCE جذابیت طلا را کاهش می دهد


طلا به کاهش خود در هفته گذشته ادامه داد دلار حمایت تازه‌ای از داده‌های هسته‌ای داغ‌تر از حد انتظار PCE دریافت کرد، که این روایت را تقویت کرد که بانک مرکزی ایالات متحده نیاز به اتخاذ یک سیاست پولی محدودتر برای محدود کردن تورم عمیقاً در اقتصاد ایالات متحده دارد. هدف این گزارش روشن کردن کاتالیزورهای محرک قیمت این فلز گرانبها، ارزیابی چشم‌انداز آینده آن و نتیجه‌گیری با یک تحلیل فنی است.

یک تمبر PCE داغتر از حد انتظار، شرط‌ها را برای سفت کردن تهاجمی‌تر تقویت می‌کند.

جمعه پیش، فدرال رزرو عزیزان تورم متریک، از شاخص اصلی PCE بیش از حد انتظار ظاهر شد و نگرانی‌ها مبنی بر اینکه بانک مرکزی مجبور به افزایش نرخ‌ها بیش از پیش‌بینی اولیه شود، دوباره ایجاد شد. دقیق تر به صورت سالانه شاخص اصلی PCE که بدون احتساب هزینه های سوخت و مواد غذایی نوسان، در ژانویه به 4.7 درصد افزایش یافت، که بالاتر از اجماع بازار بود که انتظار کاهش سرعت تا سطح 4.3 درصد را داشت، اما همچنین بالاتر از 4.6 درصد در ماه قبل بود. را شاخص PCE همچنین به شدت بالاتر از 5.4٪ بود، پیش بینی ها برای کاهش تا 5٪. نتایج به طور موثر نگرانی کمیته را در مورد اینکه فشارهای تورمی به اندازه کافی سریع کاهش نمی‌یابد و ماهیت سخت‌تر آن‌ها می‌تواند یک ریسک ساختاری سیستمی ایجاد کند، در صورتی که به درستی با افزایش نرخ‌ها به درستی مورد توجه قرار نگیرد، تایید کرد. در نتیجه، بازار مجبور شد شرط‌های گمانه‌زنی بیش از حد خوش‌بینانه خود را در مورد توسعه مرکزی فدرال رزرو کاهش دهد و پیش‌بینی‌های خود را تنظیم کند. استحکام – قدرت که در دلار آمریکا در روز جمعه.

از سوی دیگر، طلا به دلیل افزایش هزینه های استقراض برای مدت طولانی به طور غیرعمدی، به شدت کاهش یافت و کاهش هفتگی خود را افزایش داد. در حال رشد است بر هزینه های فرصت از انجام شمش بدون بهره. افزودن سوخت به آتش نتایج ایالات متحده است هزینه های شخصی متریک اعتماد بیشتری به فدرال رزرو یک استدلال برای سیاست های پولی سخت تر در آینده، به عنوان افزایش به سطح 1.8٪ ثبت شد. این را با a جفت کنید اشتغال سرسختانه پایدار بازار که هنوز هیچ شکافی را نشان نمی دهد و احتمالات الف یک موقعیت محدودتر از جانب فدرال رزرو به طور قابل ملاحظه ای بیشتر شده. اعتبار نما را برای a فدرال رزرو سخت تر در ادامه اظهارات لورتا مستر، رئیس فدرال رزرو کلیولند بود، که در یک سخنرانی پس از نتایج PCE گفت: “کوشش بیشتری از طرف فدرال رزرو برای کاهش تورم در این مسیر پایدار به 2٪ نیاز است.” بیشتر، دیروز جفرسون، رئیس فدرال رزرو اظهار داشت. در خوانش هسته مثبت روز جمعه PCE و گفت: “من هیچ توهمی ندارم که پایین آوردن نرخ تورم به 2٪ آسان است” و افزود: “کمیسیون عزم زیادی دارد. من می دانم که متعهد به انجام هر کاری که لازم است هستم،” این سیگنال را به بازار نشان می دهد که برای بیشتر آماده شود.

صورتجلسه FOMC نشانه افزایش بیشتر است

نسخه هفته گذشته هفته گذشته صورتجلسه فدرال رزرو بر عزم متفق القول کمیته برای افزایش بیشتر نرخ ها، اما با سرعت کمتر، تاکید کرد. در عین حال اعضا اذعان کردند خطرات صعودی بر تورم عمیقاً در اقتصاد ایالات متحده ریشه دارد و خاطرنشان کرد که تورم عامل اصلی شکل دادن به آن است سیاست بانک مرکزی چشم انداز. علاوه بر این، اهمیت تصمیم گیری در مورد میزان افزایش نرخ بهره در آینده به داده های ورودی و اینکه آیا وجود دارد یا خیر بستگی دارد. از سرگیری فشارهای تورمی همانطور که به سمت سال 2023 حرکت می کنیم، ممکن است تعدیل در پیش بینی ها وجود داشته باشد نرخ ترمینال. این می تواند به طور ناخواسته باعث شود نقاط بالاتر بر روی آن حرکت کنند نمودار نقطه ایدر نشست مارس انتظار می رود و تحلیلگران پیش بینی می کنند که ممکن است شاهد آن باشیم افزایش میانگین پیش بینی شده به 5.6٪، به این معنی که افزایش 25 واحد پایه دیگری ممکن است وجود داشته باشد. با توجه به نمودار نقطه‌ای دسامبر، بانک مرکزی میانگین نرخ هدف را 5.1 درصد پیش‌بینی کرد، پیش‌بینی که اگر فشارهای تورمی کاهش نیابد یا نتواند مسیر پیش‌بینی‌شده فدرال رزرو را تا سطح 2 درصد حفظ کند، می‌تواند بیشتر مورد بازنگری قرار گیرد. قراردادهای آتی صندوق های فدرال رزرو در حال حاضر با احتمال 77 درصدی برای افزایش 25 واحدی نرخ بهره در نشست مارس همراه با دو افزایش 25 واحدی دیگر در ماه می و ژوئن به ترتیب با 5.25 تا 5.5 درصد به عنوان نرخ هدف تعیین شده است. از نگاه بازار اگر داده‌های دریافتی این دیدگاه را تأیید کند که برای مهار فشارهای تورمی نیاز به افزایش بیشتری است، می‌توانیم شاهد ورود دلار به دلار باشیم و در نتیجه طلا تحت فشار قرار خواهد گرفت. شرایط مالی سخت تر کاهش جذابیت فلز براق از دید سرمایه گذاران

تحلیل فنی

نمودار XAUUSD H4

چشم انداز طلایی | داده های PCE جذابیت طلا را کاهش می دهد
  • پشتیبانی: 1800 (S1)، 1785 (S2)، 1770 (S3)
  • مقاومت: 1820 (R1)، 1835 (R2)، 1850 (R3)

دارم نگاه میکنم XAUUSD نمودار 4 ساعته ما این را مشاهده می کنیم طلا از اوایل فوریه بازنشسته شده است، تحت فشار یک سری از آمارهای اقتصادی ایالات متحده بهتر از حد انتظار که برداشت دلار به قیمت گرانبها. یک را نگه می داریم پیش بینی های نزولی با توجه به اینکه عمل قیمت در محدوده محدود باقی می ماند کانال پایین، تشکیل بالا و پایین پایین تر به عنوان طلا به پایین زمین سفر می کند از پرونده ما پشتیبانی می کند نشانگر RSI در زیر نمودار 4 ساعته ما در حال حاضر مقدار 34 را ثبت می کند روندهای نزولی دور و بر گرانبها. باید خرس ها سلطنت می کنند ممکن است شاهد شکستن قیمت به زیر سطح حمایت 1800 دلاری (S1) باشیم و به 1785 دلار (S2) نزدیک شویم. پایه پشتیبانی. باید گاو نر تسلط پیدا می کندممکن است شاهد شکستی بالاتر از سطح مقاومت 1820 دلاری (R1) باشیم و به 1835 دلار (R2) نزدیک شویم. مقاومت مانع.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.