• خانه
  • وبلاگ
  • چشم انداز اشتغال و تولید ناخالص داخلی انگلستان

چشم انداز اشتغال و تولید ناخالص داخلی انگلستان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چشم انداز اشتغال و تولید ناخالص داخلی انگلستان


بازارها هنوز در حال هضم پیامدهای «کوتاه کوچک» صدراعظم هستند. در آخرین اقدام، BOE میزان خرید مجدد مجاز از طریق مکانیسم TECRF را افزایش داد. این مداخله ای است که برای تقویت پوند پس از اعلام اصلاحات مالی انجام شده است. علیرغم بهبودی در اواخر سپتامبر، کابل روند نزولی بلندمدت خود را در برابر دلار از سر گرفت. با این حال، کاهش غیرمنتظره نرخ بیکاری در ایالات متحده تا حد زیادی به آن کمک کرد، که شرط بندی ها را افزایش داد که فدرال رزرو در نشست بعدی خود نرخ ها را 75 واحد پایه افزایش خواهد داد.

اکنون به نظر می رسد نگرانی اصلی در مورد بودجه عدم اطمینان است. در این شرایط، بازار اغلب بدترین ها را در نظر می گیرد. همانطور که ارائه شد، به نظر می رسد بودجه هزینه ها را افزایش می دهد (که طرفدار تورم است) در حالی که مالیات ها را کاهش می دهد (که ثبات مالی دولت را زیر سوال می برد). واکنش ترکیبی این است که انتظار داشته باشیم BOE نرخ ها را با شدت بیشتری برای مقابله با افزایش مورد انتظار در تورم افزایش دهد.

بازگرداندن چیزها به واقعیت

با این حال، بسته به نحوه تأمین مالی «مینی بودجه»، می تواند بسیاری از این نگرانی ها را برطرف کند. مشکل این است که “جزئیات” کلیدی تا اواخر نوامبر در دسترس نخواهد بود و BOE باید قبل از آن در جلسه بعدی خود تصمیم بگیرد. این همچنین سؤالاتی را در مورد اینکه چقدر این طرح خوب برنامه ریزی شده بود، باز می کند، زیرا ظاهراً انتظار طولانی برای یافتن این موضوع است که بودجه برای هزینه از کجا تأمین می شود. این اطمینان را ایجاد نمی کند که دولت برنامه ای برای افزایش هزینه ها و کاهش مالیات ها صادر می کند بدون اینکه ابتدا مشخص کند بودجه آن از کجا تامین می شود.

در همین حال، گمانه زنی ها مبنی بر اینکه دولت هزینه های دولت را برای طیف وسیعی از خدمات، از حقوق بازنشستگی گرفته تا استخدام دولتی، کاهش خواهد داد، بیداد می کند. این امر سرمایه‌گذاران را عصبی می‌کند و احتمالاً باعث می‌شود که حکومتی که قبلاً نامحبوب بوده، محبوبیت کمتری داشته باشد. انتظار می‌رود که حزب کارگر، که پیش از این در نظرسنجی‌ها پیشتاز است، وضعیت مالی را به شدت تغییر دهد.

گرفتن داده ها در دست

مخارج دولت در معیارهای تولید ناخالص داخلی گنجانده شده است، به این معنی که اگر یکی از راه‌های متعادل کردن بودجه، کاهش مخارج دولت باشد، این امر بر معیار اصلی رشد اقتصادی فشار نزولی وارد می‌کند. تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه پایانی در قرائت نهایی مورد بازنگری قرار گرفت و به سختی در 0.2٪ مثبت بود، از قرائت فوری -0.1٪.

روز چهارشنبه، بریتانیا گزارش داد که انتظار می رود تولید ناخالص داخلی اوت به -0.1٪ برسد. در مقایسه با 0.2% در ماه جولای. BOE هشدار داده است که یک رکود در راه است، و اکنون معامله گران بر روی داده های سپتامبر متمرکز شده اند تا ببینند آیا سه ماهه سوم شروع آن خواهد بود یا خیر.

داده های اشتغال

در روز سه شنبه، انگلستان راه اندازی می شود تعداد مدعیان در ماه سپتامبر که انتظار می رود افزایش نسبتاً کمی به 10 هزار نشان دهد از 6.6K به یاد داشته باشید، هرچه این عدد بیشتر باشد، برای بازارها منفی‌تر است، زیرا تعداد افرادی که مزایای بیکاری دریافت می‌کنند را شامل می‌شود.

مجموع اشتغال سه ماهه منتهی به جولای نیز در همان زمان منتشر می شود، اما با وجود پیش بینی غافلگیرکننده بعید است که بازارها را حرکت دهد. کاهش قابل توجه مورد انتظار در اشتغال به دلیل یک دلیل فنی است که تعداد غیرمعمول بالا در آوریل در حال کاهش است.

پیش بینی شما برای تولید ناخالص داخلی آینده چیست؟ آیا به اندازه کافی برای معامله آن احساس اطمینان می کنید؟ اکنون حساب خود را باز کنید!