• خانه
  • وبلاگ
  • پس از اعلام کاهش تولید اوپک پلاس، قیمت WTI افزایش یافت

پس از اعلام کاهش تولید اوپک پلاس، قیمت WTI افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پس از اعلام کاهش تولید اوپک پلاس، قیمت WTI افزایش یافت


WTI قیمت روشن بود بالا آمدن دیروز، اما در کل اینطور به نظر می رسد ماندن نسبتا پایدار حتی در کوتاه سطوح از ما آخر گزارش پسندیدن قیمت باقی نزدیک به 90 دلار مطابق بشکه. لازم به ذکر است که داده های منتشر شده مربوط به ایالات متحده کره بازار تمایل دارد الف را نشان دهد سستیپسندیدن EIA دیروز، نشان داد که یک ساخته شده بالا بر کره موجودی ها که در ایالات متحده در گذشته یک هفته بر 5,458 میلیون بشکه ها. همچنین API هفتگی خام کره موجودی ها رقم آخر سهشنبهگزارش شده است ساخته شده بالا بر کره موجودی ها برای هفته گذشته، اما پایین تر، در 2.156 میلیون بشکه ها. همچنین یادآور می شویم که جمعه گذشته نانوا هیوز کره دکل شمردن نشان داد که تعداد سکوهای نفتی فعال در ایالات متحده 7 کاهش یافت و رسید 598 که می تواند باشد نشانه بر کوتاه جستجو کردن سطوح. به طور کلی روشن است ارقام در حال بالا آمدن از ایالات متحده به نظر می رسد که نشان می دهد جستجو کردن سطوح آنها نبودند توانا به رسیده است تولید بر کرهکه می توانست داشته باشد حفظ شده است کره قیمت در نسبت فامیلی کم سطوح.

تقاضای بالای بنزین و دلار ضعیف از قیمت نفت حمایت می کند

از طرفی تاکید می کنیم رها کردن بر گازوئیل موجودی ها سطوح، مانند جذب تقریبا -5 میلیون بشکه بود گزارش شده است. این معافیت الف ضمنی بالا جستجو کردن برای گازوئیل این میتواند باشد ترجمه شده به بلندتر جستجو کردن برای خام کره که در آینده با توجه به آن جستجو کردن سطوح برای گازوئیل پیشی گرفت تولید و می توانست استحکام – قدرت پالایشگاه ها به سریعتر تولید سطوح. در همان زمان الف رویترز گزارش تمایل داشت به این معنا باشد قوی انرژی مصرف انتظار می رود برای دوما نیم سالی که می توانست فشار دادن کره قیمت که در در حال آمدن است ماه در صورت تحقق همچنین در یک اساسی مرحله توجه می کنیم که ایالات متحده CPI نرخ ها برای جولای ترک تحصیل کرد کاهش وزن بر دلار آمریکاکه همچنین می تواند پشتیبانی می کند بر دلار نامگذاری شده است کالاج قیمت.

خط لوله نفت دروژبا جریان نفت را از سر می گیرد

خبری که جاری می شود کره از جانب روسیه به اروپا در از سر گرفته شد دوستی خط لوله ممکن است کمک کرده باشد نگه میدارم کره قیمت در کم سطوح. لازم به ذکر است که جریان بود نقض شده است در قسمت جنوبی از جانب خط لوله که میرفت از طریق اوکراین به قطعات بر اروپای مرکزی. این وقفه حوالی یک اتفاق افتاد یک ماه قبل و وجود داشت افزایش اضطراب برای تحویل از جانب کالا به اروپا که می تواند افزایش دهد بحران انرژی که در قاره. این از سرگیری بر مواد مصرفی مایل به کاهش نگرانی های بازار برای طرف عرضه از جانب کالا و بنابراین ممکن است نه قیمت مجاز نفت به بالاتر برود.

توافق هسته ای ایران نزدیک است

همچنین در یک اساسی مرحلهتوجه می کنیم که ایالات متحده و ایران به نظر می رسد در حال نزدیک شدن است آ ممکن است معامله برای ادامه بر ایران هسته ای برنامه. این دو کشورها به نظر نزدیک می شود توافق بر بهبود ایران 2015 هسته ای معاملهپس از یک دور دیگر از گفتگو عملا تمام شده است با نهایی متن موجود تهیه شده توسط اتحادیه اروپا. با وجود برخی ایرانی اعتراضات به متنبرخی وجود دارد درمان خوش بینی که دو کشورها خواهد بود رسیدن یک توافق. در اين لحظه – فعلا متن بوده است فرستاده شد به سرمایه ها برای تصویبکه قرار است دیگری باشد مخاطره آمیز روند. باید دو کشورها در حقیقت رسیده است آ معاملهممکن است ببینیم کره قیمت حذف کردن پسندیدن توافق خواهد شد اجازه می دهد ایران به دوباره وارد کنید بر جهانی است کره بازار پسندیدن عمده بین المللی تامین کننده.

گزارش ماهانه اوپک

همچنین امروز ما یادآور میشویم معافیت از جانب اوپک ماهانه گزارش این می تواند علاقه کره بازرگانان. لازم به ذکر است که اوپک ماهانه کره بازار گزارش (MOMR) بحث می کند عمده سوالات مربوط به جهان کره بازار به خصوص در مورد انتظارات جستجو کردن و تولید سطوح برای آینده سال همچنین کره بازار تعادلکه می تواند تاثیر بگذارد در فروشگاه حالت برای کالاها قیمتهمانطور که می شود اجازه می دهد برای یک بینش، بصیرت، درون بینی که در ممکن است اقدامات از جانب سازمان. اگر گزارش الف را نشان دهد کمیاب در حال رشد است که در جهانی است جستجو کردن برای کره موجود انتظار می رودما میتوانیم ببینیم کالاها قیمت حذف کردندر حالی که الف تنگی که در انتظار می رود تولید سطوح می تواند فشار دهد کره قیمت بلندتر.

تحلیل تکنیکال

WTI H4

پس از اعلام کاهش تولید اوپک پلاس، قیمت WTI افزایش یافت

دارم نگاه میکنم WTICash در نمودار 4 ساعته، شاهد شکسته شدن قیمت در بالا هستیم خط روند نزولی در 10 آغاز شدهفتم اکتبر، افزایش به سمت محدوده 86 دلار، افزایش یافته است سقوط غیر منتظره از داده های هفتگی موجودی نفت خام آمریکا. یک را نگه می داریم سوگیری جانبی با قیمت محدود بین 88.88 (R1) مقاومت و 85.17 (S1) پشتیبانی می کند سطوح، اما با توجه به وقفه اخیر در بالا خط روند نزولی و در نشانگر RSI زیر نمودار 4 ساعته ما که در حال حاضر 57 را نشان می دهد روندهای صعودی خفیف دور و بر کالاممکن است ما را مجبور به تغییر ارزیابی خود کنیم گاو نر آیا شاهد شکستی بالاتر از سطح مقاومت 88.88 (R1) هستیم؟ باید احساسات منفی از سر گرفته می شود و خرس ها کنترل را به دست می گیرندمی‌توانیم شاهد عقب‌نشینی قیمت به زیر سطح حمایت 85.17 (S1) و خط روند نزولی و نزدیک شدن به پایه حمایتی 81.17 (S2) باشیم. از طرف دیگر آیا باید گاو نر بر جهت کالا تسلط داردممکن است شاهد شکستی بالاتر از سطح مقاومت 88.88 (R1) و حرکتی نزدیک به سد مقاومتی 98.50 (R2) باشیم.

اگر سؤال یا نظری کلی در مورد این مقاله دارید، لطفاً مستقیماً به تیم تحقیقاتی ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

سلب مسئولیت:

این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

اشتراک گذاری:

پس از اعلام کاهش تولید اوپک پلاس، قیمت WTI افزایش یافت
پس از اعلام کاهش تولید اوپک پلاس، قیمت WTI افزایش یافت