• خانه
  • وبلاگ
  • هفته پیش رو – فروش دارایی های پرخطر هنوز به پایان نرسیده است

هفته پیش رو – فروش دارایی های پرخطر هنوز به پایان نرسیده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هفته پیش رو - فروش دارایی های پرخطر هنوز به پایان نرسیده استAUDUSD از بالای حاشیه به سمت ایمنی سر می خورد

هفته پیش رو - فروش دارایی های پرخطر هنوز به پایان نرسیده است

دلار استرالیا با کاهش قیمت کالاها به دلیل ترس از رکود کاهش می یابد. آخرین CPI کاهش جزئی تورم سالانه را در ماه اوت نشان داد که ممکن است سیاستگذاران را متقاعد کند که در مسیر درستی هستند. با این حال، افزایش 50 واحدی دیگر نرخ بهره توسط RBA در این هفته می تواند با بدبینی بازار کنار گذاشته شود. معامله گران عصبی ممکن است در بحبوحه فروش دارایی های پرخطر به انباشت دلار امن ادامه دهند. تداوم تضعیف یوان چین به عنوان بزرگترین شریک تجاری استرالیا که از رکود اقتصادی رنج می‌برد، می‌تواند بر قیمت‌های کالاها و وکالت استرالیا تأثیر بگذارد. 0.6260 پشتیبانی بعدی است و 0.6660 اولین مقاومت رو به جلو

NZDUSD بالاتر از ریسک گریزی قرار می گیرد

هفته پیش رو - فروش دارایی های پرخطر هنوز به پایان نرسیده است

دلار نیوزیلند با حاکم شدن حالت ریسک کاهش می یابد. RBNZ قرار است هشتمین افزایش متوالی نرخ خود را با 50 bps دیگر انجام دهد. فرماندار آدریان اور گفت که چرخه انقباض “به خوبی پیشرفت کرده است” اما هنوز به پایان نرسیده است. نرخ پایین بیکاری و تورم بالا همچنان به بانک مرکزی اجازه می دهد تا شرایط سخت تری را اعمال کند. بازار انتظار دارد در ماه نوامبر نرخ بهره 50 واحدی افزایش یابد و نرخ رسمی نقدی به 4 درصد برسد. اگرچه ضعف آشکار کیوی می تواند تورم را تشدید کند، که می تواند به یک مارپیچ نزولی تبدیل شود. این جفت ممکن است از پایین ترین سطح مارس 2020 تسکین مختصری پیدا کند (0.5500). 0.5950 مقاومت در صورت پرش است.

XAUUSD با افزایش ارزش دلار سقوط می کند

هفته پیش رو - فروش دارایی های پرخطر هنوز به پایان نرسیده است

در حالی که شاخص دلار به بالاترین حد خود در دو دهه اخیر صعود می کند، شمش با مشکل مواجه است. انتظارات بیشتر از افزایش نرخ بهره ممکن است حمایت از دلار آمریکا را به قیمت طلا ثابت نگه دارد. تجدید تماس‌های تندرو از سوی مقامات فدرال رزرو، اوج نرخ بهره آمریکا را قابل پیش‌بینی می‌کند. به نظر می رسد 4 درصدی که قبلاً بسیار حدس زده می شد منسوخ شده است. سیاستگذاران روی نرخ کم بیکاری بانکی می کنند تا سیاست پولی را محکم نگه دارند. برآورد متوسط ​​از 19 بانکدار فدرال رزرو نشان می دهد که نرخ بهره تا پایان سال جاری به 4.4 درصد افزایش خواهد یافت. این فلز گرانبها به سمت پایین ترین سطح خود در آوریل 2020 پیش خواهد رفت 1570 و 1700 نزدیکترین مقاومت است.

SPX 500 بالاتر از فرود سخت جهانی قرار می گیرد

هفته پیش رو - فروش دارایی های پرخطر هنوز به پایان نرسیده است

با ادامه صحبت های مقامات فدرال رزرو در مورد سیاست های پولی سخت تر، S&P 500 کاهش یافت. بازار خود را برای افزایش 75 واحدی دیگر آماده می کند. در FOMC در ماه نوامبر. مطمئناً چند عنوان خوب برای اطمینان بخشیدن به سرمایه گذاران وجود دارد. بحران اموال در چین و تشدید جبهه روسیه و اوکراین تنها نگرانی ها از فرود سخت جهانی هماهنگ را تشدید می کند. انعطاف پذیری بازار کار ایالات متحده ممکن است بهترین دوست سرمایه گذاران نباشد، بلکه فدرال رزرو را متقاعد می کند که به راه خود ادامه دهد. در شرایطی که شرکت‌های بزرگی مانند آمازون و اپل تحت فشار هستند، سهام ممکن است بار عمده ریسک گریزی گسترده را متحمل شوند. این شاخص به سمت پایین ترین سطح در دو سال گذشته در حرکت است 3280 و 3800 یک مقاومت جدید است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد AUD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.