• خانه
  • وبلاگ
  • هفته پیش رو – فدرال رزرو ممکن است به همان سرعتی که انتظار می رود چشمک نزند

هفته پیش رو – فدرال رزرو ممکن است به همان سرعتی که انتظار می رود چشمک نزند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هفته پیش رو - فدرال رزرو ممکن است به همان سرعتی که انتظار می رود چشمک نزندهفته پیش رو - فدرال رزرو ممکن است به همان سرعتی که انتظار می رود چشمک نزند

USDJPY تغییرات احتمالی BOJ را در سال آینده کاهش می دهد

هفته پیش رو - فدرال رزرو ممکن است به همان سرعتی که انتظار می رود چشمک نزند

با افزایش انتظارات بازار برای تغییر سیاست در سال آینده، ین ژاپن در حال بهبود است. بعید است که نشست نهایی بانک مرکزی ژاپن در سال پرحادثه باشد، زیرا کورودا، رئیس کل بانک مرکزی، بارها افزایش نرخ بهره را در کوتاه مدت رد کرده است. اما معامله گران اکنون به فراتر از دوره او نگاه می کنند که در آوریل آینده به پایان می رسد. از آنجایی که قیمت‌های مصرف‌کننده ژاپن در ماه اکتبر به 3.6 درصد افزایش یافت که سریع‌ترین سرعت در 40 سال گذشته است، بازار شرط می‌بندد که جانشین جنگ‌طلب سیاست‌های پولی را تغییر دهد و محرک‌ها را کاهش دهد. در همین حال، ضعف دلار برخی از بادهای مخالف را ایجاد می کند. این جفت به پایین ترین سطح ماه اوت می رود 131.00 با 142.30 به عنوان نزدیکترین مقاومت

USDCAD با کاهش BoC افزایش می یابد

هفته پیش رو - فدرال رزرو ممکن است به همان سرعتی که انتظار می رود چشمک نزند

دلار کانادا کاهش می یابد زیرا BoC ممکن است به انقباض پایان دهد. پس از اینکه بانک مرکزی آمریکا نرخ بهره را به اوج خود یعنی 4.25 درصد در سال 2008 بازگرداند، سیاستگذاران در یک دوراهی قرار دارند. فرماندار مکلم گفت که افزایش بیش از حد نرخ بهره اقتصاد را به سمت رکود سوق می دهد، اما عدم انقباض به اندازه کافی باعث افزایش قیمت ها می شود. بنابراین، CPI این هفته کانادا می تواند راهنمایی قابل توجهی ارائه دهد. با رسیدن نرخ تورم به 6.9 درصد در ماه اکتبر، کاهش نرخ تورم در نوامبر به بانک مرکزی این امکان را می‌دهد که موضع خود را کاهش دهد، البته به قیمت کاهش نرخ بهره. 1.3320 اولین پشتیبانی و 1.3770 هنوز راه طولانی برای رفتن وجود دارد.

XAUUSD با افزایش علاقه به دلار کاهش می یابد

هفته پیش رو - فدرال رزرو ممکن است به همان سرعتی که انتظار می رود چشمک نزند

در حالی که ارزش دلار آمریکا در بانک مرکزی فدرال رزرو افزایش یافت، طلا کاهش یافت. در حالی که بانک مرکزی ایالات متحده مطابق با انتظارات، نرخ بهره را 50 واحد افزایش داد، اصرار جروم پاول، رئیس هیئت مدیره بر افزایش بیشتر در سال آینده، شور و شوق بازار را کاهش داد. علیرغم نشانه‌هایی از کاهش تورم، سیاستگذاران قطعاً نمی‌خواهند این بار اشتباه کنند، حتی اگر به معنای فشار بیشتر باشد، که به نوبه خود باعث می‌شود نرخ بهره در سال 2023 به بالای 5 درصد برسد. از آنجایی که بازده اوراق قرضه دولتی و دلار باعث افزایش تقاضا شد. ، فلز گرانبها ممکن است شروع به از دست دادن حرکت کند. قیمت به مقاومت در 1820 و 1730 اولین پشتیبانی است.

SPX 500 با ادامه سفت شدن مشکل دارد

هفته پیش رو - فدرال رزرو ممکن است به همان سرعتی که انتظار می رود چشمک نزند

با هشدار فدرال رزرو در مورد تمایلات محوری، S&P 500 سقوط کرد. سرمایه گذاران ممکن است شروع به تعجب کنند که آیا پس از کاهش هیجان انگیز تورم در ایالات متحده در ماه گذشته، از خود جلو افتادند یا خیر. تاکید فدرال رزرو بر محدود کردن نرخ بهره برای مدت طولانی‌تر، یادآور این است که چرخه انقباض ممکن است هنوز در نوسان کامل باشد. از نظر عملی، جدا از رکودی که بسیار مورد بحث قرار گرفت، هزینه‌های استقراض بالا به معنای اهرم کمتری در بازار است که پیش‌نیاز رشد است و سرمایه‌گذاران ترجیح می‌دهند روی پول نقدی بنشینند که بتواند در سال آینده 5 درصد بازدهی داشته باشد. شاخص نسبت به اوج سپتامبر به سمت جنوب چرخیده است 4130 و می تواند تست کند 3700.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده