• خانه
  • وبلاگ
  • هفته پیش رو – فدرال رزرو قاطعانه ریسک ریسک را حفظ می کند

هفته پیش رو – فدرال رزرو قاطعانه ریسک ریسک را حفظ می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هفته پیش رو - فدرال رزرو قاطعانه ریسک ریسک را حفظ می کندEURUSD نسبت به ECB محتاط کاهش می یابد

هفته پیش رو - فدرال رزرو قاطعانه ریسک ریسک را حفظ می کند

یورو همچنان تحت فشار گسترش FOMC قرار دارد. واقعیت این است که تورم هنوز کاهش نیافته است و موضع جنگ طلبانه فدرال رزرو تنها تاییدی است. نقطه عطف واقعی اوج انتظارات نرخ بهره خواهد بود، اما تا کنون سیاستگذاران اشاره کرده اند که ممکن است بالاتر از حد انتظار باشد. اظهارات لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا، هشدار داد که نمی‌توانند از سیاست تهاجمی فدرال رزرو کپی کنند زیرا شرایط اقتصادی آسیب‌پذیرتر در سراسر بلوک وجود دارد. برای افزایش آسیب، کاهش نرخ ارز به سادگی بر فشارهای تورمی می افزاید. 0.9540 پشتیبانی تازه است و 1.0150 می تواند پیشرفت زوج را محدود کند.

USDCAD در بازار کار قوی کانادا سقوط می کند

هفته پیش رو - فدرال رزرو قاطعانه ریسک ریسک را حفظ می کند

دلار کانادا کاهش نرخ بیکاری کمتر از حد انتظار را کاهش داد. بانک مرکزی کانادا پیشتر در سیاست نرخ بهره خود به سمت دنده پایین تری رفت و اختلاف را با همسایه آمریکایی خود پس از تاکید بانک مرکزی به تعهد خود برای ادامه مسیر افزایش داد. تا زمانی که اصول اساسی بدون تغییر باقی بمانند، جزر و مد ممکن است تغییر نکند. علاقه شکننده به دارایی های پرریسک تر دیوانه ها را تحت کنترل نگه می دارد. ارز وابسته به کالا ممکن است حمایت کمی در انعطاف پذیری قیمت نفت پیدا کند که نشانه ای از خوش بینی بازار در مورد تعادل عرضه و تقاضا است. 1.3990 مقاومت تازه است و 1.3300 پشتیبانی کلیدی

XAUUSD با افزایش بازده اوراق قرضه ضعیف می شود

هفته پیش رو - فدرال رزرو قاطعانه ریسک ریسک را حفظ می کند

پس از اینکه بازدهی خزانه داری به بالاترین حد خود در 15 سال اخیر رسید، طلا سقوط کرد. قیمت گذاری در بازار کاملاً به انتظارات بستگی دارد و مطمئناً تغییری نکرده است. در حالی که معامله گران امیدوار بودند که آخرین افزایش 75 واحد پایه، آغاز پایان چرخه انقباضی باشد، اما ناامید شدند. فدرال رزرو به سادگی تهاجمی افزایش های خود را کاهش داد. عرضه بزرگ به احتمال زیاد با موارد اضافی کوچکتر جایگزین می شود و این نگرانی را ایجاد می کند که فدرال رزرو ممکن است سیاست های خود را در سال 2023 محدود نگه دارد. 1615 اما ممکن است در زیر افسرده باقی بماند 1730.

SPX 500 بدون هیچ نشانه ای از محور فدرال از بین می رود

هفته پیش رو - فدرال رزرو قاطعانه ریسک ریسک را حفظ می کند

S&P 500 پس از اینکه عادی سازی فدرال رزرو در میان مدت بی پایان به نظر می رسد، به سمت جنوب چرخید. بانک می‌تواند دامنه افزایش نرخ بهره را کاهش دهد، اما همچنین می‌تواند بازه زمانی را به پایان برساند. به هر حال، اعتماد به فدرال رزرو پس از لفاظی‌های «گذر» سال گذشته در خطر بود، و اکنون آماده است تا به جای عقب‌نشینی و مشاهده تورم، یک فرود سخت را مجبور کند. افزایش نرخ بیکاری در ماه اکتبر می تواند منجر به افزایش محدود شود. اما پول هوشمند ممکن است همچنان روی دستان آنها بنشیند، زیرا هیچ چیز آلفا گرا نمی تواند ریسک را در این محیط کلان توجیه کند. شاخص به مقاومت برخورد کرد 3920 و 3550 نزدیکترین پشتیبانی است

اخبار معاملاتی مستلزم دسترسی به تحقیقات بازار گسترده است – و این همان کاری است که ما بهترین کار را انجام می دهیم. اکنون حساب Orbex خود را باز کنید.