• خانه
  • وبلاگ
  • هفته پیش رو – سود ممکن است هزینه نرخ های بهره بالا را نشان دهد

هفته پیش رو – سود ممکن است هزینه نرخ های بهره بالا را نشان دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هفته پیش رو - سود ممکن است هزینه نرخ های بهره بالا را نشان دهدنمودار

یورو دلار با کاهش تورم تثبیت می شود

نمودار EURUSD

یورو ثابت می ماند در حالی که تورم کاهش می یابد. با کاهش قیمت نفت و گاز، اروپا می تواند زمستان وحشتناکی را پشت سر بگذارد. نرخ تورم در منطقه یورو در ماه دسامبر به طور موثر کاهش یافت، که به سیاست گذاران کمک می کند. کاهش فشار این انتظارات را برانگیخته است که بانک مرکزی اروپا ممکن است جدول زمانی سخت‌گیری خود را دوباره ارزیابی کند. چشم انداز افزایش 25 واحدی در ماه مارس پس از افزایش 50 واحدی در ماه بعد، می تواند اقدام قیمت را به جلو سوق دهد. اگر داده ها حاکی از آن باشد که عوامل بنیادی اقتصادی مانع از رکود می شوند، ارزش پول واحد افزایش بیشتری خواهد داشت. جفت برای آزمایش است 1.1100 با 1.0510 به عنوان یک تکیه گاه تازه

USDCAD انتظار یک افزایش دیگر BoC را دارد

نمودار USDCAD

دلار کانادا با شرط بندی بازار برای افزایش ۲۵ واحدی از BoC ثابت می ماند. به دلیل کاهش قیمت نفت، تورم در دسامبر بیش از حد انتظار کاهش یافت. اما اجزای اصلی، به استثنای غذا و انرژی، بالا باقی ماندند، که نشان می دهد فشارها، به ویژه از سوی بازار کار فشرده، همچنان ادامه دارد. عملکرد قیمت محدود به محدوده نشان می دهد که معامله گران انتظار دارند هر دو بانک مرکزی به اوج نرخ بهره خود نزدیک شوند. از آنجایی که به نظر می رسد نرخ های بهره آنها پشت سر هم حرکت می کند، فرصت کمی برای انجام معاملات وجود دارد. چیزی که ممکن است ایالات متحده را متمایز کند، ممکن است انعطاف پذیری آن در صورت یک رکود خفیف باشد. این زوج کف زمین را آزمایش کردند 1.3230 و 1.3680 مقاومت کلیدی است.

UKOIL با تزلزل اقتصاد جهانی با مشکل مواجه است

نمودار UKOIL

قیمت نفت برنت کاهش یافت زیرا آمارهای ضعیف اقتصادی بازار را تحت تأثیر قرار داد. عملکرد ضعیف در سراسر طیف کالایی نشان می دهد که معامله گران هنوز نگران هزینه های اقتصادی ناشی از تشدید گسترده سیاست ها هستند. داده های ضعیف از بزرگترین مصرف کنندگان احساسات بازار را مختل کرد. تولید ناامید کننده تولید ایالات متحده، ترس از فرود نرم تحت فشار را افزایش می دهد. در حالی که چین بدترین رشد خود را از سال 1976 به ثبت رساند و تولید ناخالص داخلی در سال گذشته تنها 3 درصد افزایش یافت. در همین حال، افزایش غیرمنتظره ذخایر نفت آمریکا تعادل را به نفع عرضه تغییر داد. محدوده قیمت بین 70.00 و 89.00.

SPX 500 سقوط می کند زیرا درآمد ممکن است ناامید شود

نمودار US500

S&P 500 پایین تر است زیرا بازار برای روند نزولی درآمد با تأثیر کامل نرخ های بالاتر آماده می شود. محیط کلان کمکی نمی‌کند، با داده‌های ضعیف اقتصادی و اظهارنظرهای جنگ‌طلبانه فدرال رزرو که ترکیبی کاملاً نزولی را ارائه می‌کند. انقباض مطمئناً با کاهش قیمت‌های تولیدکننده و خرده‌فروشی‌ها توسط CPI آسیب‌های خود را به همراه داشته است. گزارش تولید ناخالص داخلی ضعیف می تواند نگرانی های رکود را بیشتر کند. این در حالی است که اصرار برخی مسئولان بر افزایش نرخ های بالای 5 درصد، نگرانی هایی را در مورد افزایش نرخ ها افزایش می دهد. در نهایت، آنها برای حذف برچسب “انتقالی” از مشکل تورم بسیار کند ارزیابی شدند. شاخص سقوط می کند 3770. 4100 مقاومت کلیدی باقی می ماند.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد EURUSD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده