هفته پیش رو داره میاد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هفته پیش رو داره میادجدول کشورها

کلاس کارشناسی ارشد 728 در 90 [EN]

یورو دلار عقب نشینی می کند زیرا بانک مرکزی اروپا ممکن است کند شود

نمودار EURUSD

یورو سقوط می کند زیرا بانک مرکزی اروپا ممکن است در مسیر نهایی انقباض قرار گیرد. برخی از سیاستگذاران به افزایش نهایی نرخ بهره تا پایان تابستان پس از افزایش شدید 375 واحد پایه طی ده ماه گذشته اشاره کرده اند. با انعکاس واکنش بازار به چرخش فدرال رزرو ایالات متحده، تمرکز شرکت کنندگان به این معطوف شد که تا چه مدت نرخ بهره بالا باقی بماند. داده های تورم آتی ممکن است گذر همه این افزایش ها را نشان دهد و تعادل را کاهش دهد. در همین حال، کاهش اختلاف بین بانک‌های مرکزی می‌تواند اشتیاق به ارز واحد را کاهش دهد. زن و شوهر به سمت حرکت می کنند 1.0540 و 1.1080 یک مقاومت جدید است.

USDCHF پس از اظهارات جنگ طلبانه فدرال رزرو بهبود می یابد

نمودار USDCHF

دلار آمریکا در حال بازیابی مقداری زیان است زیرا کمپین فدرال رزرو برای عادی سازی نرخ های بهره هنوز به پایان نرسیده است. اظهارات اصرار پراکنده مقامات مبنی بر اینکه بانک مرکزی باید در سیاست های پولی سفت تر پیش برود، دلار را امیدوار نگه داشت. شاهین‌هایی مانند نیل کشکاری، رئیس فدرال رزرو مینیاپولیس، استدلال کرده‌اند که ممکن است لازم باشد نرخ‌ها به ۶ درصد برسد تا تورم به هدف ۲ درصدی بازگردد. در حالی که این محدوده هنوز مورد بحث است، سوگیری آشکار نسبت به نرخ های بهره بالاتر می تواند به بهبود ارزش دلار کمک کند زیرا ممکن است بازار در سیاست قیمت گذاری بیش از حد فروش داشته باشد. 0.9100 نزدیکترین مقاومت است و 0.8820 روی زمین برای شناور نگه داشتن جفت.

UKOIL در آستانه نشست اوپک تثبیت می شود

نمودار UKOIL

در حالی که بازار در انتظار حرکت بعدی تولیدکنندگان در نشست آینده اوپک پلاس است، نفت خام برنت تثبیت شده است. هشدار وزیر انرژی عربستان سعودی نسبت به فروش کوتاه مدت به عنوان اشاره ای به کاهش بیشتر تولید در نشست 4 ژوئن تلقی شد که باعث افزایش پیشنهادها در این روند شد. در سمت تقاضا، مذاکرات سقف بدهی ایالات متحده ممکن است یک مانع موقت باشد و یک توافق بالقوه به زودی خوش بینی بسیار مورد نیاز را به بازار نسبتاً رکود تزریق می کند. با این حال، به طور کلی، داده های قوی از ایالات متحده می تواند ترس از رکود اقتصادی عمیق تر را کاهش دهد. 80.50 اولین مقاومت برای بالا بردن و سطح روانی است 70.00 یک پشتیبانی کلیدی است.

S&P 500 با افزایش عدم قطعیت عقب نشینی می کند

نمودار US500

S&P 500 پیشرفت خود را متوقف می کند زیرا آسمان به دلیل ترکیبی از عدم اطمینان اقتصادی و ژئوپلیتیک ابری باقی می ماند. انتظارات برای افزایش نرخ بهره بسیار بالا است و صداهایی نشان می دهد که توقف ممکن است پایان کمپین افزایش را نشان ندهد و بازار بر روی یک سوم شانس افزایش ۲۵ واحد پایه در ماه ژوئن شرط بندی می کند. در همین حال، با توجه به اینکه ضرب‌الاجل سقف بدهی اول ژوئن برای نگه‌داشتن سرمایه‌گذاران کافی نیست، بدتر شدن روابط تجاری بین ایالات متحده و چین لایه دیگری از عدم قطعیت را به ریسک قیمت‌گذاری دارایی‌ها اضافه کرد و بهانه‌ای را به خرس‌ها داد تا دوباره رشد کنند. 4050 نزدیکترین پشتیبانی و 4310 مقاومت پیش رو

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد EURUSD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده