• خانه
  • وبلاگ
  • هفته پیش رو – داده های مشاغل ایالات متحده که نوسانات را آغاز می کند

هفته پیش رو – داده های مشاغل ایالات متحده که نوسانات را آغاز می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هفته پیش رو - داده های مشاغل ایالات متحده که نوسانات را آغاز می کندجدول

EURUSD منتظر یک کاتالیزور جدید است

یورو دلار

یورو از سوی بانک مرکزی اروپا (ECB) قاطعانه حمایت می شود. برای جفت ارزی که بیشترین معامله را داشته باشد، موضوع سال جدید این خواهد بود که بانک مرکزی اروپا با چه سرعتی سوراخ سیاست پولی را می بندد. معامله گران از نگرانی در مورد افزایش قیمت انرژی و هزینه های استقراض شانه خالی کردند.

تبلیغات NFP از 6 ژانویه

حرکت سیاست‌گذاران اروپایی به یک خط محدود تورم و افزایش سریع نرخ‌های بهره منجر به بهبود گسترده ارز واحد شد و انتظارات متوسط ​​برای شدت افزایش فدرال رزرو را پیچیده‌تر کرد. بازار پس از بی‌حالی تعطیلات به یک کاتالیزور نیاز دارد و چند دقیقه از FOMC و حقوق و دستمزد غیرکشاورزی می‌تواند باعث شکست شود. 1.0800 مقاومت کلیدی است و 1.0450 پشتیبانی.

USDCAD تثبیت می شود در حالی که بازار بدون ریسک باقی می ماند

USDCAD

دلار کانادا به دلیل احساسات شکننده بازار کاهش یافت. دیوانه محاصره شده هنوز از جنگل بیرون نیامده است، زیرا همچنان با چندین باد مخالف روبرو می شود. احساسات محتاطانه دارایی‌های ریسک را تحت فشار نگه داشته است و قیمت‌های پایین نفت نتوانسته کف قیمتی موثری را فراهم کند. از آنجایی که سرمایه گذاران برای عدم اطمینان اقتصاد کلان در سال 2023 آماده می شوند، ممکن است به قیمت دلار کانادا حساس به ریسک، به جذابیت ایمن تر دلار بچسبند، در حالی که موضع جنگ طلبانه نسبی فدرال رزرو ممکن است به برتری اولی کمک کند. داده های شغلی دوگانه این هفته می تواند باعث نوسانات و شکست در بالا شود 1.3800 ممکن است روند صعودی را از سر بگیرد. 1.3330 نزدیکترین پشتیبانی است

XAUUSD با اعتقاد کمی در حال بهبود است

XAUUSD

با کاهش شدید دلار آمریکا به دلیل کمبود کاتالیزور، طلا افزایش یافت. نرمی دلار در میان انتظارات افزایش آهسته نرخ بهره توسط فدرال رزرو باعث افزایش تقاضا برای فلز زرد شد. در همین حال، تصمیم چین برای بازگشایی مرزهای خود در ژانویه این امیدواری را ایجاد کرد که بزرگترین مصرف کننده طلا در بازار فیزیکی اشتهای خود را به دست آورد. با بازگشت نقدینگی به بازار در هفته اول سال، نوسانات ممکن است افزایش یابد. یک ریسک نزولی، بازار کار ایالات متحده است که به طور فزاینده ای انعطاف پذیر است، که دلار را بالا می برد و گاوهای طلا را از خود جلب می کند. 1875 مقاومت بعدی است و 1725 پشتیبانی تازه

SPX 500 با مشکل مواجه است زیرا فدرال رزرو ممکن است چشمک نزند

US500

S&P 500 با نگرانی سرمایه گذاران در مورد انقباض طولانی مدت، کاهش یافت. تعطیلات به فعالان بازار آرامش بخشید، اما سال جدید ممکن است با چالش هایی همراه باشد. با تصمیم فدرال رزرو برای خنک کردن بازار کار و کاهش فشار دستمزدها، حقوق و دستمزد غیرکشاورزی کاتالیزور اصلی آینده خواهد بود. این قرائت ثابت می‌تواند نگرانی‌هایی را ایجاد کند که بانک مرکزی برای غلبه بر بازار کار فشرده زمان بیشتری نیاز دارد و بازار نزولی را گسترش می‌دهد. در همین حال، تلاش چین برای بازگشایی شک و تردیدهایی در مورد بهبود زنجیره تامین جهانی ایجاد می کند. شاخص به مقاومت برخورد کرد 4130 و می تواند تست کند 3700.

اخبار معاملاتی مستلزم دسترسی به تحقیقات بازار گسترده است – و این همان کاری است که ما بهترین کار را انجام می دهیم.

باز کردن یک حساب زنده