هفته آینده – Dead Cat Bounce

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هفته آینده - Dead Cat Bounceهفته آینده - Dead Cat Bounce

USDJPY در زیر بالاترین سطح 24 سال گذشته معامله می شود

هفته آینده - Dead Cat Bounce

ین ژاپن با سیگنال های دولت برای مداخله در بازار تثبیت می شود. افزایش سریع نرخ بهره در سراسر جهان اشتهای سرمایه گذاران برای دارایی های ژاپن را کاهش داده است. مقامات ژاپنی نگرانی خود را از کاهش شدید اخیر ارز ابراز کرده اند. وزیر دارایی خاطرنشان کرد که گزینه‌هایی برای جلوگیری از خونریزی ین باز است، زیرا تورم وارداتی می‌تواند احساسات مصرف‌کننده و کسب‌وکار را کاهش دهد. بررسی اخیر نرخ‌های معامله‌گران توسط BoJ نشان می‌دهد که سیاست‌گذاران به دقت بازار را زیر نظر دارند و به گمانه‌زنی در مورد مداخله بالقوه دامن می‌زنند. این جفت به بالاترین سطح در 24 سال اخیر نزدیک می شود 147.50. 138.00 پشتیبانی تازه است

GBPUSD بر نگرانی های رکود تورمی لغزش می یابد

هفته آینده - Dead Cat Bounce

با افزایش هزینه بدهی، پوند ضعیف می شود. بازارها انتظار دارند بانک انگلستان نرخ بهره را حداقل 50 واحد افزایش دهد. آخرین داده ها نشان می دهد که قیمت های مصرف کننده برای اولین بار در یک سال کاهش یافته است. این امر می تواند بانک مرکزی را وادار کند که برای خفه کردن تورم، اقدامات سختگیرانه خود را دو برابر کند. با این حال، حتی اگر BoE به باشگاه امتیاز پایه 75 بپیوندد، ارز ممکن است کمی تسکین پیدا کند زیرا ترس از رکود تورمی افزایش می یابد. بار بدهی ناشی از بسته حمایتی انرژی دولت بریتانیا می تواند بر تقاضای سرمایه گذاران برای دارایی های استرلینگ تأثیر بگذارد. جفت محدود شده است 1.1700 و به سمت 1.1100.

XAUUSD برای دلار آمریکا باثبات مبارزه می کند

هفته آینده - Dead Cat Bounce

طلا در حال از دست دادن درخشش خود است زیرا وزن یک دلار آمریکا را احساس می کند. پس از تورم بیش از حد انتظار ایالات متحده، معامله گران ممکن است بر این باور باشند که فدرال رزرو به شوک درمانی خود برای تحت کنترل درآوردن قیمت ها ادامه خواهد داد. صحبت از 100 واحد پایه در میان فعالان بازار بازگشت و شاخص دلار را به بالاترین سطح دو دهه خود بازگرداند. در بحبوحه افزایش سریع بازدهی خزانه داری، جذابیت بدون بازدهی این فلز همچنان رو به کاهش خواهد بود. FOMC شاهین این هفته تجمع اخیر را به عنوان پرش گربه مرده تایید خواهد کرد. شمش وارد قلمرو نزولی زیر 1680 شد. 1580 s بعدی است 1730 به عنوان اولین مقاومت

ایالات متحده 500 به دلیل بادهای معکوس اقتصادی می لغزد

هفته آینده - Dead Cat Bounce

S&P 500 مسیر خود را معکوس می کند زیرا سرمایه گذاران برای یک افزایش فوق العاده بزرگ نرخ بهره در ایالات متحده آماده می شوند. بازار باید متوجه شده باشد که داده‌های اخیر در مورد تورم و خرده‌فروشی دلیلی برای ترمز فدرال رزرو برای سفت‌کردن آن‌ها ندارد. همچنین خبرهای خوبی برای کاهش خلق و خوی مضطرب وجود دارد. هشدارهای بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول درباره کاهش رشد جهانی ممکن است همچنان سرمایه‌گذاران را از دارایی‌های ریسکی دور کند. در همین حال، انقباض در بخش املاک چین، که یک چهارم تولید ناخالص داخلی این کشور را تشکیل می دهد، به ترس طرفداران از رکود طولانی مدت دامن می زند. این شاخص به پایین ترین سطح ماه ژوئن در 3650 و 4120 یک مقاومت جدید است.

اخبار معاملاتی مستلزم دسترسی به تحقیقات بازار گسترده است – و این همان کاری است که ما بهترین کار را انجام می دهیم. اکنون حساب Orbex خود را باز کنید.