هفته آینده – سود شک و تردید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هفته آینده - سود شک و تردیدهفته آینده - سود شک و تردید

با کاهش بودجه بریتانیا، GBPUSD بهبود می یابد

هفته آینده - سود شک و تردید

پوند به عقب باز می گردد زیرا نخست وزیر جدید احساس ثبات را به ارمغان می آورد. صدراعظم سابق سوناک نخست وزیر بریتانیا می شود در حالی که استرلینگ از فاجعه بودجه بهبود می یابد. راهنمایی‌های جدید مرتبط با امور مالی به سرمایه‌گذاران برای برنامه‌های بهتر برای مقابله با بحران اقتصادی فزاینده امید می‌دهد. احتمال افزایش نوسانات تا زمان بودجه جدید در اواسط نوامبر وجود دارد. در حال حاضر، همه نگاه‌ها به BoE است تا ۷۵ امتیاز پایه افزایش دهد که می‌تواند استرس بیشتری را به اقتصاد بیافزاید. این افزایش تا کجا می تواند پیش برود بستگی به نحوه عملکرد سیاست های مالی و پولی در این دوران پرتلاطم دارد. 1.1700 اولین مقاومت است و 1.0950 پشتیبانی تازه

AUDUSD در RBA پایین ضعیف می شود

هفته آینده - سود شک و تردید

دلار استرالیا کاهش یافت زیرا RBA ممکن است به کاهش سرعت تسهیلات پولی ادامه دهد. جهش اخیر بیشتر به عقب نشینی دلار آمریکا مربوط می شود تا تغییر در احساسات. انتظار می رود RBA با افزایش ۲۵ واحد پایه دیگر در این هفته، پای خود را از روی پدال بردارد. با این حال، با رسیدن تورم به بالاترین حد در 32 سال گذشته، سیاستگذاران تحت فشار هستند تا قاطعیت خود را حفظ کنند. ریسک صعودی افزایش 50 واحد پایه خواهد بود. با این حال، تضاد با فدرال رزرو آمریکا، که می تواند به چهارمین افزایش متوالی 75 واحدی نرخ بهره منجر شود. در ماه نوامبر، می تواند ارز استرالیا را در رکود و پایین نگه دارد 0.6530. پایین بیایید 0.6200 منجر به 0.6000 خواهد شد.

UKOIL تقاضای ثابت خود را حفظ می کند

هفته آینده - سود شک و تردید

با وجود نگرانی‌های اقتصادی، قیمت نفت برنت افزایش یافت زیرا تقاضا همچنان قوی است. قطعا خوش بینی در هوا وجود دارد. نگرانی‌های مربوط به رکود اقتصادی با امیدواری معامله‌گرانی که به موضع کمتر تندروانه‌تر از سوی فدرال رزرو در بحبوحه داده‌های ضعیف‌تر آمریکا داشتند، کاهش یافت. رکورد صادرات نفت خام ایالات متحده نشان می دهد که تقاضای جهانی حفظ شده است. در همین حال، سقف قیمتی متحدان غربی بر نفت روسیه ممکن است تأثیر محدودی داشته باشد زیرا برای حفظ عرضه طراحی شده است. با این حال، رشد کند در چین، بزرگترین مصرف کننده انرژی در جهان، می تواند یک مانع بزرگ میان مدت باشد. قیمت بین ادغام می شود 84.00 و 105.00.

NAS 100 با محو شدن احساسات ریسک مبارزه می کند

هفته آینده - سود شک و تردید

نزدک برخی از ضررها را به امید بازگشت در چرخه انقباض فدرال رزرو جبران کرد. اخبار بد این روزها خبر خوبی است. نشانه‌های کاهش رشد بزرگ‌ترین اقتصاد جهان، انتظارات از افزایش مداوم نرخ بهره توسط بانک مرکزی را کاهش می‌دهد. فشار بانک کانادا می تواند این امید را ایجاد کند که فدرال رزرو ممکن است به نقطه محوری نزدیک شود. عقب نشینی در بازده اوراق قرضه دولتی می تواند نقدینگی بیشتری را به سمت دارایی های پرریسک هدایت کند. اگر ریسک پذیری سرمایه گذاران بازدهی داشته باشد، نام های فناوری حساس به رشد اولین کسانی هستند که سود می برند. تا آن موقع، 12000 یک مانع کلیدی است و احتیاط می تواند شاخص را به سطح روانی برساند 10000.