هفته آینده – آرامش بی قرار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هفته آینده - آرامش بی قرارهفته آینده - آرامش بی قرار

رمضان پاورقی EN

AUDUSD به عنوان RBA کاهش می یابد تا سفت شدن متوقف شود

هفته آینده - آرامش بی قرار

دلار استرالیا کاهش می‌یابد زیرا کاهش مصرف از توقف نرخ ارز حمایت می‌کند. داده‌ها نشان می‌دهد که خانوارها تحت تأثیر سیاست‌های پولی سفت‌تر، با خرده‌فروشی در ماه فوریه بسیار پایین‌تر از حد انتظار هستند. از آنجایی که انتظار می‌رود تاثیر کامل نرخ‌های بهره بالاتر در چند ماه آینده اعمال شود، کاهش بیشتر در هزینه‌های مصرف‌کننده انتظار می‌رود. این به RBA اجازه می دهد تا توقف در افزایش نرخ را توجیه کند. عدم اطمینان در سیستم مالی جهانی می تواند عامل دیگری باشد که می تواند بانک مرکزی را به ماندن در نشست آوریل خود ترغیب کند. 0.6770 مقاومت جدید و 0.6500 نزدیکترین حمایت است.

NZDUSD جلوتر از جلسه RBNZ کنار می رود

هفته آینده - آرامش بی قرار

دلار نیوزیلند پیش از پیش بینی سیاست RBNZ تثبیت می شود. انتظارات تورمی کوتاه مدت همچنان بالای 5.5 درصد و بالاتر از معیار RBNZ باقی مانده است. با توجه به تورم نزدیک به بالاترین سطح سه دهه اخیر و بسیار بالاتر از هدف 2 درصدی، زمان می برد تا نرخ های بهره محدود کننده جادویی خود را در سیستم اعمال کنند. سوال این است که آیا سیاستمداران صبر کافی برای تحمل دارند؟ به گفته اقتصاددان ارشد بانک، داده های قیمت مصرف کننده اکنون باید شواهد ملموسی از روند نزولی نشان دهد، در غیر این صورت بانک مرکزی باید اقدامات بیشتری انجام دهد. این جفت پیشنهادات بالای 0.6090 پیدا کرده است و 0.6370 اولین مانع است.

XAUUSD با جلوگیری از عدم اطمینان معامله گران افزایش می یابد

هفته آینده - آرامش بی قرار

در شرایطی که سرمایه گذاران در مواقع عدم اطمینان شرط بندی می کنند، طلا افزایش می یابد. علیرغم بازگشت تاریخی پول نقد همراه با افزایش نرخ بهره جهانی، این فلز با بازده صفر در مسیر رسیدن به بالاترین رکورد تاریخی قرار دارد. افزایش تقاضای امن به این معنی است که طلا بهترین شاخص احتیاط در بازار است. پس از تلاطم بانکی اخیر، هیچ کس نمی داند در پشت صحنه چه چیزی در حال دمیدن است و چه چیز دیگری می تواند هزینه های استقراض بالاتر را مختل کند. به نظر می رسد که شعار “ایمن بودن بهتر از متاسف بودن” این است که فعالان بازار با آن زندگی می کنند و این فلز گرانبها می توانند از سواری آن لذت ببرند. قیمت به سمت اوج مارس 2022 در سال 2070 با 1920 به عنوان پشتیبانی می رود.

SPX 500 با محو شدن آشفتگی در حال بهبود است

هفته آینده - آرامش بی قرار

S&P 500 در حال بازیابی زیان است زیرا سرمایه گذاران شروع به بازیابی اعتماد می کنند. پس از اینکه First Citizens BancShares سپرده‌ها و وام‌های بانک سیلیکون ولی را گرفت و از فشار بانکی و سرایت احتمالی در سراسر صنعت جلوگیری کرد، احساسات بازار شاهد نشانه‌های تثبیت بیشتری بود. مداخلات سریع فدرال رزرو و وزارت خزانه داری یادآوری می کند که مقامات همچنان آخرین وام دهنده باقی می مانند و حس تجارت معمول را در بازار القا می کنند زیرا به نظر می رسد نوسانات به محدوده طبیعی خود بازگشته است. بازیابی سهام مالی و ریسک پذیری می تواند به شاخص کمک کند تا جایگاه از دست رفته را بازیابی کند. 3800 پشتیبانی جامد و 4180 مقاومت کلیدی است.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد AUD در برابر Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده