• خانه
  • وبلاگ
  • هرج و مرج ناشی از SVB سرمایه گذاران را وادار به احتکار طلا کرده است

هرج و مرج ناشی از SVB سرمایه گذاران را وادار به احتکار طلا کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
هرج و مرج ناشی از SVB سرمایه گذاران را وادار به احتکار طلا کرده است


هفته گذشته NFP نتایج تحت الشعاع قرار گرفت سقوط ناگهانی از جانب بانک سیلیکون ولی و تحریف شده است در فروشگاه طرح ها برای فدرال رزرو سفت شدن چرخه. سقوط باعث فرار سرمایه گذاران به طور دسته جمعی به سمت این کشور شد گرانبها کمک می کند تا از کلید 1900 دلاری بالا برود از نظر روانی مرحله. در این گزارش قصد داریم تا کاتالیزورهای محرک را روشن کنیم گرانبها فلز قیمت، چشم انداز آینده آن را تخمین بزنید و با a نتیجه بگیرید تحلیل تکنیکال.

پیامدهای SVB پیش بینی های بازار پول را مختل می کند

اجماع بازار در مورد فدرال رزرو گردشگری مسیر رو به جلو از هفته گذشته به شدت تغییر کرده است. ذیل پاول رئیس فدرال رزرو نظرات، بازار چشم انداز خود را تغییر داد، منعکس کننده شاهین چشم انداز از جانب فدرال رزروبعد از درب برای یک راهپیمایی با قدر بیشتر باز کن. در نتیجه، شاهد هستیم که بازار پیش‌بینی‌های خود را تغییر داده و برای آن آماده می‌شود 50 امتیاز پایه پیاده روی در جلسه مارس درست بعد SVB سقوط – فروپاشی با این حال، بازار به سرعت پیش بینی های خود را برای افزایش 50 واحدی کاهش داد و تصمیم گرفت 25 امتیاز پایه پیاده روی سناریوبازگشت به قبل از پاول انتظارات گفتاری بعد از آخر هفته و فدرال رزرو، FDIC و در خزانه داری اداره یک تصمیم مشترک برای ورود و اطمینان از آن سپرده گذاران آنها قصد داشتند پول خود را پس بگیرند، ما شاهد چرخش کامل 180 درجه ای در بازار بودیم و سناریوی 25 نقطه پایه را با هم رد کردیم و در نهایت قیمت گذاری به گونه ای بود که فدرال رزرو خواهد شد در انتظار بماند در جلسه مارس اوایل امروز، بازار به طور مساوی تقسیم شده بود راهپیمایی وجود ندارد و 25 امتیاز پایه سناریوهای در انتظار گزارش تورم پیام اصلی این مشاهدات این است که با نزدیک شدن به بازار، هیچ ایده ای در آینده ندارد نشست فدرال رزرو و توسعه بیشتر توسط SVB مورد همراه با نتایج حیاتی ایالات متحده متصل داده ها ممکن است برای برآوردهای دقیق تر مورد نیاز باشد.

فدرال رزرو در حال اجرای یک مکانیسم حفاظتی BTFP برای سرکوب این بیماری است

در طول آخر هفته از FED، FIDC و وزارت امور مالی برای حفظ تلاش های فوق العاده ای انجام داد ثبات و حاوی وحشت بی مورد در بازار و تصمیم به آمدن با تصمیم به حفاظت از پول سپرده گذاران بدون بیمه در SVB. علاوه بر این، فدرال رزرو از ایجاد برنامه جدید وام دهی بانکی خود به نام خبر داد برنامه بانکی برای تامین مالی مدت دار یا BTFP به اختصار. این تسهیلات به بانک‌ها این امکان را می‌دهد که «پیش‌ها را از فدرال رزرو برای مدت حداکثر یک سال از طریق تعهد خزانه ها، اوراق قرضه با پشتوانه وام مسکن و دیگر بدهی پسندیدن وثیقه. با اجازه دادن به بانک ها برای تعهد اوراق قرضه خود، آنها می توانند پاسخ به برداشت مشتری بدون اینکه مجبور باشند اوراق قرضه خود را با ضرر بفروشند بانک سیلیکون ولی هفته گذشته انجام داد و باعث شد به بانک بدوWSJ گزارش داد.

حرکت هیولا در بازده اوراق قرضه باعث افزایش جریان به فلزات گرانبها می شود

بازده اوراق قرضه روی یک بودند سقوط آزاد حالت برای چهار روز گذشته، با بازدهی 2 ساله آمریکا غواصی فوق‌العاده با بیش از 100 امتیاز پایه، از اوج 5.07 درصدی که سه‌شنبه گذشته شکل گرفت و حمایتی در حدود سطح 4 درصد پیدا کرد. به طور مشابه، در معیار بازدهی 10 ساله خزانه داری ایالات متحده به 3.5 درصد کاهش یافت که بیش از 50 واحد پایه در مدت مشابه کاهش یافت. اینها بی ثبات حرکت می کند منعکس کنند بازار نگرانی ها برای ممکن است سرریز از جانب سقوط SVB در سراسر صنعت بانکداری و در نتیجه سرمایه گذاران به امن فرار کردانحراف قابل توجه ورودی ها به گرانبها. لذا مشاهده کردیم طلایی قیمت چرخش از 1800 دلار پایین و فراتر از آن روانی کلیدی سطح 1900 دلار در سه جلسه، ضبط یک بی اعتقاد 5.5٪ سود. باید ترس از سرایت ادامه دارد و بازده اوراق قرضه به سمت جنوب ادامه می دهدممکن است ببینیم طلایی قیمت است رانده بلندتربه اوج در اوایل فوریه نزدیک تر است.

چاپ CPI چسبندگی فشارهای تورمی را برجسته می کند

اوایل امروز آخرین مهر CPI ایالات متحده نشان می دهد که فشار تورمی آنها دارند راحت شد اما همچنان بالاتر از هدف 2 درصدی بانک مرکزی است. هم در ماه و هم در سال سرفصل نرخ های CPI مطابق انتظاراتبه ترتیب 0.4% و 6.0% گزارش شده است. تائیدیه بر کند کردنهر چه نرخ CPI اصلی پیش بینی ها را شکست داد تا به 0.5٪ افزایش یابد، بالاتر از انتظارات بازار 0.4٪ و دوباره منتشر شد. چسبنده طبیعت بر تورم زا فشار. این نتایج قبل از سقوط SVB به احتمال زیاد بازارها را به افزایش 50 واحدی از سوی فدرال رزرو سوق می دهد، اما با توجه به پیامدهای بانک سیلیکون ولیبر F F F در حال حاضر 85% احتمال را در سناریویی که در آن اختصاص می دهد فدرال رزرو 25 واحد افزایش یافت. نتایج کمترین تأثیر را بر روی داشت پول سبزهر چه طلا به دست آورد کشش با وجود پرش به داخل بازده اوراق قرضه تحلیلگران درون روز و چپ گیج شدند. با این حال، فعالان بازار توجه خود را معطوف خواهند کرد مدیر فدرال بومن نظرات امروز که به راحتی اول است کارمند فدرال رزرو صحبت کردن پست بر هرج و مرج SVB و می تواند در رابطه با آن مشاوره بدهد نیات فدرال رزرو.

تحلیل فنی

نمودار XAUUSD H4

هرج و مرج ناشی از SVB سرمایه گذاران را وادار به احتکار طلا کرده است
  • پشتیبانی: 1900 (S1)، 1885 (S2)، 1870 (S3)
  • مقاومت: 1915 (R1)، 1930 (R2)، 1945 (R3)

دارم نگاه میکنم XAUUSD نمودار 4 ساعته ما در حال تماشای آن هستیم دویدن هیولایی از طلا تخریب همه قبل ما مقاومت سطح اعتماد سرمایه گذاران متزلزل شد عواقب SVB و آنها را هدایت کرد دارم میدوم به بر گرانبها برای محافظت از خود در برابر عفونت دیگر یک را نگه می داریم چشم انداز صعودی جانبداری برای میله ها داده شده کانال صعودی و همچنان که نگرانی های توزیع همچنان در بازار به گردش در می آید. از پرونده ما پشتیبانی می کند RSI نشانگر در زیر نمودار 4 ساعته ما، که در حال حاضر مقدار 77 را ثبت می کند، برجسته می شود احساسات صعودی شدید که اطراف را احاطه کرده است فلز گرانبها. با این حال، ما می خواهیم به این نکته اشاره کنیم حرکت وجود دارد بود بیش از اندازه همانطور که به وضوح از وقفه های متعدد بر فراز حد بالا از جانب بولینگر دستهبنابراین ما می خواهیم سناریوی a را برجسته کنیم تصحیح احتمالی پایین تر در کوتاه مدت یا حداقل برای یک دوره تثبیت. همچنین شایان ذکر است که دوره 100 در حال حرکت میانگین به نظر می رسد بالاتر از میانگین متحرک دوره 200 شکسته شود و اگر اینطور باشد، شکل گیری صلیب طلایی میتوانست علامت به گاو نر که بیشتر انتظار می رود. باید گاوها همچنان به تسلط خود ادامه می دهندما میتوانیم ببینیم قطع کردن بیش از نزدیکترین سال 1915 (R1). مقاومت سطح و رویکرد به سال 1930 (R2) مقاومت مانع. همچنین نیاز به افراطی شرایط فرار همچنان بازار را آزار می دهد، ممکن است شاهد اقدام قیمت باشیم بالاتر رفتننزدیک به 1945 (R3) مقاومت قاطع مرحله. باید از سوی دیگر، در خرس ها بعهده گرفتن بر ابتکار عملما می توانیم شکستن زیر را ببینیم کانال صعودیموفقیت نهایی 1900 (S1) پشتیبانی می کند سطح و حرکت رو به پایین نزدیک به 1885 (S2) پایه پشتیبانی. که در فوق العاده فرار شرایط ممکن است شاهد کاهش قیمت نیز باشیم زمین پایین و نزدیک به 1870 (S3) پشتیبانی می کند پایه.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.