نیروهای منفی به قیمت WTI ضربه می زنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نیروهای منفی به قیمت WTI ضربه می زنند


قیمت نفت بلافاصله پس از یک بحث بحث برانگیز به سطوحی که قبلاً در دسامبر 2021 دیده شده بود، سقوط کرد گزارش وال استریت ژورنال نشان داد که اوپک پلاس می توان کاهش جزئی خود منبع تغذیه خروجی برش می دهد برای مقابله با کسری ایجاد شده توسط حد بالایی در انتظار قیمت های G7 بر نفت خام روسیه. نه تنها این، بلکه همچنین رفع محدودیت‌های سخت‌تر کووید که در چین هنگامی که پرونده ها از سر گرفته می شوند، برچیده شد امیدها برای افزایش یافت کره جستجو کردن از جانب یک غول نفتی و بگذارش روی شعله ترس ها برای سنگین جهانی است اقتصادی کاهش می یابد. در این گزارش قصد داریم پیشرانه کاتالیزورها را روشن کنیم WTI قیمت، چشم انداز آینده آن را ارزیابی کرده و با یک تحلیل فنی نتیجه گیری کنید.

عفونت های کووید در چین به طور قابل توجهی در حال افزایش است

بازگشایی خوش بینی به سرعت از بین رفت این هفته به عنوان کووید موارد عفونت همچنان در شهرهای بزرگ چین ظاهر می شود. به‌ویژه پایتخت‌های استان‌های بزرگ مانند گوانگژو و شیجیان‌هوانگ با هم پکن محدودیت های شدیدتری را معرفی کرد در تلاش برای سرکوب موارد در حال افزایش. علاوه بر این، مقامات اعلام کردند که شهر ژنگژو نیز قرار است این روز جمعه یک قرنطینه موثر برای 6 میلیون ساکن خود اعمال کند. بدون شک ادامه دارد انسداد رنگ کردن آ یک عکس تاریک برای سمت تقاضای نفت برای دومین اقتصاد بزرگ جهان. همچنین روز چهارشنبه، مقامات چینی بیش از 31000 مورد جدید ابتلا به کووید را اعلام کردند که بالاترین میزان از اوج ماه آوریل و بر اساس گزارش‌ها است. اندام ها ماندن مصمم در مهر زدن خارج از در مقیاس ملی شیوع. در نتیجه، آخرین تحولات تحت فشار قرار می گیرند تاجران کالا برای ارزیابی مجدد و تجدید نظر در هر شرط بندی بر روی هر قیمت کوتاه مدت افزایش قیمت نفت. همه چیز در نظر گرفته شود، ماندگار افزونه بر اقدامات سختگیرانه میتوانست قیمت نفت را پایین نگه می دارد همانطور که مقامات چینی به اجرای آنها ادامه می دهند سیاست کووید صفر دستور کار، که چشم انداز اقتصادی کشور را تیره می کند.

گزارش وال استریت ژورنال به افزایش نوسانات افزود

اوایل این هفته گزارشی از مجله ی وال استریت ظاهر شد با بیان اینکه بر اساس اوپک پلاس نمایندگان، کارتل نفت برنامه ریزی می کند خروجی آن را افزایش دهددر تلاش برای مقابله با اتحادیه اروپا تحریم روس ها کره. قیمت نفت خام به شدت کاهش یافتهمانطور که اخبار حاکی از آن بود که گروه تحت رهبری عربستان سعودی از قول خود عقب نشینی می کند و تا حدی اعلامیه قبلی خود را تغییر می دهد کاهش تولید عرضه با 2 میلیون بشکه در روز. با این حال، این کاهش به اندازه کافی دوام نیاورد، زیرا شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان، وزیر انرژی عربستان سعودی، به طور خاص، همانطور که توسط فایننشال تایمز گزارش شده، اعلام کرد که «کاهش فعلی 2 میلیون بشکه در روز از اوپک پلاس تا پایان سال 2023 ادامه دارد و در صورت نیاز به انجام اقدامات بیشتر از طریق کاهش تولید برای ایجاد تعادل در عرضه و تقاضا، ما همیشه آماده ورود هستیم. رد بی قید و شرط شایعات. در نتیجه، قیمت نفت به سرعت زمین از دست رفته را بازیافت، به محدوده معاملاتی قبلی خود باز می گردد. در گذشته، روایت ارائه شده توسط وال استریت ژورنال بعید به نظر می رسید که تحقق یابد، همانطور که بارها در گذشته شنیده ایم. از کارتل نگرانی ها در رابطه با اختلاف قیمت نفت خام و هست اصول اولیهو همچنین هشدارهای احتمالی مستقیم مداخله اگر قیمت کمتر از پیش بینی سازمان باشد. با این حال، بازار یک بار دیگر نشان داد که برای ارزیابی اطلاعات دریافتی جدید سریع عمل می کند و مسیر را بر این اساس تنظیم می کند و برآمدگی مشاهده شده گواهی بر آن است. با این حال و گذشتن رویداد فرار، قیمت نفت آنها همچنان هستند دارای تمایل منفی برای در ادامه طرف بد با نزدیک شدن به مهلت سقف قیمت اتحادیه اروپا در اوایل دسامبر

تحلیل تکنیکال

WTI Cash H4

نیروهای منفی به قیمت WTI ضربه می زنند

با نگاهی به نمودار 4 ساعته WTICash، حرکت قیمت را مشاهده می کنیم زمین پایینبه اختصار شکستگی پایین تر از خط حمایت 76.00 (S1) اما به سرعت به سطح 78.00 که در حال حاضر معامله می شود، بازگشت. یک را نگه می داریم چشم انداز نزولی جانبداری برای اقدام قیمت آینده از WTI و حمایت از پرونده ما است نشانگر RSI زیر نمودار 4 ساعته ما که خوانش 35 را نشان می دهد روندهای نزولی در اطراف بر کالا. همچنین متذکر می شویم که قیمت در حال حاضر نزدیک است حد پایین بولینگر گروه ها و دلالت بر آن دارد خرس ها تحت کنترل هستند بر جهت روغن. باید خرس ها حاکم است، ممکن است به طور قطعی شاهد اقدام قیمت باشیم شکستگی زیر 76.00 (S1) پشتیبانی می کند سطح و به سمت پایین تر به پایگاه پشتیبانی 73.00 (S2) می رود، سطحی که قبلاً در اواخر دسامبر 2021 دیده شده بود. گاو نر از سوی دیگر ابتکار عمل را به دست بگیرید کالاها جهت، ممکن است شاهد شکست بالای 80.00 (R1) باشیم. مقاومت سطح و نزدیک شدن به مقاومت 85.00 (R2). مانع.

اگر سؤال یا نظری کلی در مورد این مقاله دارید، لطفاً مستقیماً به تیم تحقیقاتی ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

سلب مسئولیت:

این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.