نفت علیرغم ترس از رکود افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نفت علیرغم ترس از رکود افزایش می یابد


به نظر می رسد که WTI در پی اظهارات وزیر انرژی عربستان سعودی در کارگاه دو روزه اوپک در حال افزایش است. در این گزارش، هدف ما روشن کردن عوامل محرک قیمت WTI، ارزیابی چشم‌انداز آینده آن و نتیجه‌گیری با تحلیل فنی است.

سمینار دو روزه اوپک

برخی را یادداشت می کنیم جالب هست تحولات که در کره بازارهای زیر شروع بر اوپک سمینار دو روزه که از دیروز شروع شد را امارات انرژی وزیر آنها گفتند که می کنند نه بودن اعلامیه هر اضافی داوطلبانه برش می دهد، به طرز قابل توجهی آ فوت کردن، دمیدن به از پادشاهی جاه طلبی ها به رانندگی کره قیمت بالاپس از بیانیه وزیر انرژی عربستان سعودی که اخیر تولید برش می دهد از جانب ریاض و مسکو نشان داده شدهوحدت’. بعلاوه پادشاهی اعلام کرد که خواهند کرد 1 ماه تمدید شد آنها کره تولید برشدر تلاشی آشکار برای طبل بالا کره قیمت. علاوه بر این، انرژی وزیر بیان کرد که “بازار بی توجه نخواهد ماند“، به نظر می رسد نشان می دهد ترک ها که در درک شده وحدت از اوپکهمانطور که عربستان سعودی در تلاش است در حال رشد است قیمتدر حالی که سایر ملل هستند تلاش کردن به در حال رشد است تولیدیا حداقل نگه میدارم آنها در جاری سطوح.

داده های نگران کننده اقتصادی چین

انتشار از از چین PMI خدمات Caixin شکل برای ژوئن که وارد شد کوتاه نسبت به. تا انتظار می رود. عاقبت زوال که در چینی ها اقتصادی فعالیتمی تواند از نگرانی به کره معامله گران همانطور که می توان آن را درک کرد زود توجه علامت که یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان در حال ظهور است ناتوان به چالش اقتصادی رشدپس از آن است بازگشایی پس از یک بیماری همه گیر. علاوه بر این، بر ادامه دارد ژئوپلیتیک ولتاژها بین ایالات متحده و چینمیتوانست تأثیر کره قیمت ها، با چین بیان می کند که خواهند بود کنترل کردن تعداد صادرات برای بعضی ها فلزات که به طور گسترده برای ساخت نیمه هادی ها استفاده می شود. باید اقدامات برای خیر ادامه دهید، ممکن است ببینیم صنعت ساخت چین احساس کنید بار از یک به تدریج جدایش، جدایی از جانب جهان اقتصادهابه اجتناب شود موجود جارو کرد در طاووس پسندیدن آداب از جانب دو اقتصاد بزرگ جهان. بنابراین، در یک اقتصاد کلان تر نمای ما می توانیم ببینیم کره قیمت در حال حرکت کوتاهداده شده از چین وضعیت مثل دنیا بزرگترین کره گوارشی غولباید آنها را اقتصادی مصیبت ها ادامه داد.

پالایشگاه های نفت هند پرداخت ها را با استفاده از یوان چین انجام می دهند.

بر اساس گزارش رویترز، پالایشگاه نفت هندs اعلام کرد که خواهند بود پرداخت نفت روسیه با یوان چین. چنین حرکتی به طور بالقوه می تواند کمک کننده باشد روسیه اجتناب می کنم تحریم هاتحمیل شده توسط آمریکا و متحدانش. علاوه بر این، پتانسیل پنهان کاری تحریم ها، شاید حتی تضعیف کردن تلاش اوپک برای کاهش تولید نفتهمانطور که روسیه در نهایت ممکن است ادامه داد پمپاژ کره بازار در سراسر هند با استفاده از کشور پسندیدن “توزیعهاب که در جهانی است کره بازارها.

ایران به دو نفتکش در خلیج عمان حمله کرد

مطابق با فرماندهی مرکزی نیروی دریایی ایالات متحده ناوگان پنجم ایالات متحدهنیروی دریایی آمریکا روز چهارشنبه جلوگیری کرد ایرانی کشتی های جنگی از جانب گرفتن دو تانکرهای نفت در سواحل عمان به گزارش رسانه های مختلف، ایرانی کشتی های جنگی اخراج شد توجه عکس ها در هر دوی آنها تانکرها اما پس از آن عقب نشینی کرد ناو نیروی دریایی آمریکا در محل رسید. باید بر امنیت یکی از در جهان اکثر بحرانی کره شریان ها بودن مورد سوال قرار گرفتممکن است ببینیم بازار نگرانی ها از یک تهدید به تحویل بر کره موجود ترجمه شده که در بلندتر قیمت برای کالا.

تحلیل فنی

نمودار WTI Cash 4H

نفت علیرغم ترس از رکود افزایش می یابد
  • پشتیبانی: 67.65 (S1)، 66.05 (S2)، 63.00 (S3)
  • مقاومت: 70.15 (R1)، 72.50 (R2)، 75.15 (R3)

به نظر می رسد WTICash همچنان وارد می شود بالا روش. ما از الف حمایت می کنیم گاو نر چشم انداز برای کالا و حمایت از پرونده ما است بالا در حال حرکت خط روند و یک بالا در حال حرکت کانال آغاز شده در 28 امهفتم از ژوئن

بعلاوه RSI نشانگر زیر نمودار 4 ساعته ما نزدیک است در بالا عدد 70 یعنی الف گاو نر بازار خلق و خوی. برای ما گاو نر چشم انداز برای ادامه ما دوست داریم a روشن قطع کردن در بالا 72.50 (R1) مقاومت سطح، با بعدی ممکن است هدف برای گاو نر به طور بالقوه 75.15 (R2) است مقاومت مرحله.

از سوی دیگر، برای یک خرس ها چشم انداز ما دوست داریم a روشن قطع کردن در زیر 70.15 (S1) پشتیبانی می کند سطح، با بعدی ممکن است هدف برای خرس ها به عنوان 67.65 (S2) پشتیبانی می کند پایه. در یک نکته اساسی تر، با اينكه جدید پیدا شده پشتیبانی می کند برای کرهباید نگرانی ها در مورد a رکود اقتصادی بر جهانی است مقیاس بیا برویم نه بودن غافلگیر شدن دیدن مایع طلا معکوس خط سیر.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

مشترک شدن در خبرنامه ما

لطفا توجه داشته باشید که ایمیل شما فقط برای اهداف بازاریابی استفاده خواهد شد. لطفا برای اطلاعات بعدی قوانین خصوصی ما را مطالعه کنید