• خانه
  • وبلاگ
  • نفت خام در حال بهبود از پایین ترین سطح سالانه است

نفت خام در حال بهبود از پایین ترین سطح سالانه است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نفت خام در حال بهبود از پایین ترین سطح سالانه است


اوایل این هفته قیمت نفت کاهش یافت به پایین ترین سطح خود در سال جاری، به شدت پایین کشیده شده است اعتراضات فوران در خیلی ابتدایی چینی ها شهرهای بیش از اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از کووید، به احساسات سرمایه گذاران و چشم انداز کلی ناشی از چین آسیب می رساند. با این حال، قیمت به سرعت پرش کردن بعد از ذخایر نفتی در ایالات متحده بزرگتر از حد انتظار گزارش شده است برداشت ها. اکنون توجه بازار به آینده معطوف شده است اوپک جلسه 4 دسامبرهفتم و نهایی شدن سقف قیمت پیشنهاد از جانب G7 برای نفت خام روسیه در روز دوشنبه، پنجمهفتم از دسامبر در این گزارش، هدف ما روشن کردن کاتالیزورهای محرک قیمت WTI، ارزیابی چشم‌انداز آینده آن و نتیجه‌گیری با تحلیل فنی است.

اعتراضات در سرزمین اصلی چین آغاز شد

هفته گذشته متوجه شدیم که مقامات دولتی اعلام کردند محدودیت های سخت تر به عنوان پاسخی به رشد موارد عفونت کووید و نارضایتی در میان شهروندان در زیر سطح موج می زد. اوایل این هفته، ماس اعتراضات پشت سر هم چینی ها شهرها با توجه به اقدامات سختگیرانه دولت، باعث می شود قیمت نفت به شدت کاهش می یابد به پایین ترین سطح خود در سال جاری رسید. نه فقط ناآرامی مدنی بلکه بیشتر کاهش می دهد که در چینی ها تولید فعالیت ها چشم انداز تقاضا را در دومین مصرف کننده بزرگ نفت جهان مخدوش کرده است. با این حال، امروز به نقل از مقامات چینی از نرم شدن موضع در برابر محدودیت ها خبر دادند. شارژ با امید برای افزایش تقاضا جلوتر از ملت اگر محدودیت‌های کووید کاسته شود، ممکن است شاهد افزایش حمایت از قیمت نفت باشیم و افزایش یابد.

ذخایر نفت خام افزایش یافته است کاهش های مورد انتظار

از سوی دیگر، ذخایر نفت خام آمریکا اشاره کرد در حال رشد است که در کره جستجو کردن در هفته گذشته، به عنوان EIA دیروز اعلام شد بر خلاف انتظار، بزرگ رها کردن 12.5- میلیون بشکه در ذخایر آمریکا، بزرگترین کاهش از ژوئن 2019، علیرغم انتظار برای کاهش تنها -2.75 میلیون بشکه. علاوه بر این، API ذخایر هفتگی نفت خام گزارش شده در روز سه شنبه نیز به یک بزرگتر از انتظار می رود جذب، پیش بینی ها برای مدت مشابه 7.8- میلیون بشکه پیش بینی شده بود. انتظارات برای -2.4 میلیون بشکه بود. کاهش غیرمنتظره سهام در هر دو قرائت، واکنش‌هایی را برانگیخت برگشت از جانب کالاها قیمت از پایین ترین سطح سالانه خود.

نشست اوپک پلاس روی تمرکز

در 4هفتم دسامبر، اوپک+ قرار است شورا تشکیل جلسه دهد و معامله گران نفت بازار را برای هرگونه تحول در آن رصد کنند پیش بینی کاهش عرضه از جانب کارتل نفت. اوایل این هفته، خام کره قیمت یافت پشتیبانی می کند پس از اعتراضات گسترده در شهرهای چین، بازارها به این باور رسیدند که بزرگترین صادرکننده نفت این کار را خواهد کرد من دخالت می کنم دوباره در بازارها، به عنوان دیدگاه کلان از چین بدتر می شود و باعث قابل توجهی می شود خطرات منفی در صحنه اقتصاد جهانی. با توجه به آنچه گفته شد، برخی از تحلیلگران بر این باورند که تغییر سیاست در واکنش به تحولات اخیر در چین بعید است و انتظار دارند که کارتل من حفظ می کنم خود خروج سهمیه ها بدون تغییر. از سوی دیگر، گروه G7 انتظار می رود نهایی شود سقف پیشنهادی در قیمت نفت خام روسیه روز بعد، 5هفتم در دسامبر، و بر اساس گزارش وال استریت ژورنال که اوایل امروز منتشر شد، این گروه سقف 60 دلار در هر بشکه را به 27 کشور عضو منطقه یورو پیشنهاد کرده است و در انتظار تصویب است. انتظار می رود سقف پیشنهادی برای اعضایی مانند لهستان که قبلاً گفته بود قیمت باید بسیار پایین تر باشد، واکنش منفی ایجاد کند. از سوی دیگر، به طور بالقوه می تواند سبکی نگرانی ها که روسیه می توان من جواب میدهم از جانب تحویل برش اگر قیمت خیلی پایین باشد به طور کلی، سرمایه گذاران به نظارت بر تحولات و ارزیابی داده های دریافتی منتهی به اعلامیه ها ادامه خواهند داد.

تحلیل تکنیکال

WTI Cash H4

نفت خام در حال بهبود از پایین ترین سطح سالانه است

با نگاهی به نمودار 4 ساعته WTICash، عملکرد قیمت را مشاهده می کنیم برگشت از خودش سال تا به امروز سطوح پایین و شکستن خط روند نزولی ایجاد شده در 11هفتم از نوامبر یک را نگه می داریم نمای کنار جانبداری برای اقدام قیمت آینده از WTI با این حال، با توجه به شکست اخیر خط روند نزولی، توجه می کنیم که اگر عمل قیمت در نهایت از سطح مقاومت 82.00 (R1) بشکند، ممکن است مجبور شویم رتبه ما را به صعودی تغییر دهید. اندیکاتور RSI در زیر نمودار 4 ساعته ما، 65 را ثبت کرد که به آن اشاره می کند روندهای صعودی دور و بر کالا. باید گاوها از شتاب مثبت استفاده می کنندممکن است به طور قطعی شاهد اقدام قیمت باشیم شکستگی بیش از 82.00 (R1) مقاومت سطح و هدف 85.00 (R2) مقاومت مانع. از طرفی مجبورید خرس ها ابتکار عمل کالاها جهتممکن است شاهد شکست به زیر سطح حمایت 77.00 (S1) و نزدیک شدن به 73.80 (S2) باشیم. پشتیبانی می کند پایه.

اگر سؤال یا نظری کلی در مورد این مقاله دارید، لطفاً مستقیماً به تیم تحقیقاتی ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

سلب مسئولیت:

این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.