نحوه شروع تجارت CFD در سهام

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه شروع تجارت CFD در سهام


تجارت آنلاین CFD روی سهام

معاملات آنلاین سهام یکی از راه های معامله در بازار سهام است. این شامل خرید و فروش سهام CFD از طریق یک پلت فرم معاملات آنلاین یا برنامه تلفن همراه است.

از طریق معاملات آنلاین سهام و معاملات مشتقه معروف به DZR (Contracts for Difference) می توانید به راحتی به بازار سهام برخی از شرکت های بزرگتر و مشهور مانند آمازون و گوگل.

CFD توافقی برای مبادله تفاوت در قیمت دارایی پایه است. شما هرگز در واقع مالک سهام اصلی نیستید، اما حدس می زنید که آیا قیمت سهام بالا می رود یا کاهش می یابد. اگر فکر می کنید ارزش سهام کاهش می یابد، می توانید یک موقعیت فروش باز کنید (خروت کنید). با این حال، اگر معتقدید که قیمت سهم افزایش می‌یابد، می‌توانید یک موقعیت خرید (go long) باز کنید.

نحوه شروع تجارت CFD در سهام

نحوه شروع تجارت CFD در سهام به صورت آنلاین

برنامه ریزی سهام آنلاین معاملات CFD شامل سه مرحله است:

انتخاب یک کارگزار آنلاین

قبل از اینکه بتوانید آنلاین معامله کنید، باید یک کارگزار آنلاین CFD را انتخاب کنید. کارگزاران آنلاین مختلف سطوح مختلف کمک، انواع حساب و سایر خدمات را نیز ارائه می دهند. در انتخاب کارگزار باید به چند نکته توجه کنید:

  • کمیسیون و کارمزد کم
  • قابلیت اطمینان – زمانی که می خواهید با حداقل خرابی سیستم معامله کنید
  • یک پلت فرم معاملاتی قابل اعتماد برای مشاهده مظنه ها، نمودارها و ثبت سفارش

باز کردن و راه اندازی یک حساب کاربری

هنگامی که در یک کارگزار آنلاین حساب باز می کنید، باید به سوالاتی در مورد دانش سرمایه گذاری و تاریخچه مالی خود پاسخ دهید. دلیل این امر این است که کارگزاران باید تعیین کنند که آیا شما برای حساب مورد نظر خود مناسب هستید یا خیر. همچنین باید اطلاعات شخصی خود را ارائه دهید.

تجارت خود را انجام دهید

پس از افتتاح حساب و سرمایه گذاری آن، می توانید تجارت را شروع کنید.

هنگام شروع تجارت آنلاین، باید کارگزاری را انتخاب کنید که متناسب با اهداف سرمایه گذاری، نیازهای آموزشی و سبک یادگیری شما باشد. انتخاب یک کارگزار برنده جایزه متناسب با نیازهای شما می تواند به معنای تفاوت بین سود بالقوه و زیان احتمالی باشد.

بدیهی است که هیچ راه قطعی برای تضمین بازده وجود ندارد، اما راهی وجود دارد که با انتخاب کارگزار تجارت آنلاین که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد، خود را تنظیم کنید.

نحوه شروع تجارت CFD در سهام

بهترین بستر برای معامله CFD در سهام

MetaTrader 4 بهترین پلتفرم معاملاتی روزانه برای مبتدیان در نظر گرفته می شود زیرا می توان آن را به راحتی بر اساس نیازهای معاملاتی و الزامات معاملاتی سفارشی کرد.

شما می توانید MetaTrader 4 را در ویندوز، آیفون، اندروید و هر مرورگر وب از طریق یک بروکر آنلاین دانلود کنید و موقعیت ها را باز و بسته کنید و معاملات خود را مدیریت کنید. معامله گران حرفه ای همچنین می توانند از ویژگی های پیشرفته تری مانند Expert Advisors (EAs) استفاده کنند و همچنین معاملات خود را با استفاده از الگوریتم های خاص به صورت خودکار انجام دهند.

چرا معامله گران MT4 را انتخاب می کنند

دلایل مختلفی وجود دارد که معامله گران پلتفرم MT4 را بهترین پلتفرم برای معامله CFD روی سهام می دانند.

آسان برای درک

رابط بصری و داشبورد ساده MT4 آن را به بهترین پلت فرم معاملات روزانه برای مبتدیان تبدیل کرده است. زیرا نمودارها، اندیکاتورها یا قیمت ها به راحتی در دسترس هستند و اطلاعات به صورت ساده و کاربرپسند ارائه می شود.

یک پلت فرم قابل اعتماد برای تجارت CFD در سهام

MT4 یک انتخاب قابل اعتماد برای معامله گران در سراسر جهان است زیرا پلت فرم معاملات آنلاین عملکرد پایدار و عملیات ایمن را ارائه می دهد.

دانلود آسان

یکی دیگر از دلایلی که MT4 به عنوان بهترین پلتفرم معاملات سهام در نظر گرفته می شود این است که می توان آن را به راحتی در هر دستگاهی دانلود کرد.

نحوه شروع تجارت CFD در سهام

مزایای تجارت آنلاین CFD روی سهام

معاملات آنلاین سهام CFD راهی برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض رشد اقتصادی جهانی و همچنین یک شرکت فردی فراهم می کند.

CFD ها، که مشتقات اهرمی هستند، به شما این امکان را می دهند که در مورد تغییرات قیمت سهام بدون داشتن مالکیت فیزیکی سهام حدس و گمان کنید. برای اینکه در معرض دید کامل بازار قرار بگیرید، فقط باید یک سپرده کوچک واریز کنید. به یاد داشته باشید که اگرچه اهرم پتانسیل افزایش سود شما را فراهم می کند، اما می تواند ضرر شما را نیز افزایش دهد.

یک حساب آزمایشی با یک کارگزار قابل اعتماد باز کنید

یکی از بهترین راه‌ها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد معاملات آنلاین CFD سهام، باز کردن یک حساب آزمایشی و تجارت CFD سهام با IronFX، رهبر تجارت آنلاین برنده جوایز جهان است. می‌توانید تجارت آنلاین CFD را روی سهام در یک حساب آزمایشی تمرین کنید تا زمانی که برای افتتاح یک حساب معاملاتی واقعی آماده شوید.

سلب مسئولیت: این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

اشتراک گذاری:

نحوه شروع تجارت CFD در سهام نحوه شروع تجارت CFD در سهام