نحوه افتتاح حساب معاملاتی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نحوه افتتاح حساب معاملاتی


فارکس در حال حاضر به عنوان یکی دیگر از گزینه های معاملاتی هم برای معامله گران با تجربه و هم برای مبتدیان دیده می شود. بازار فارکس، که بزرگ‌ترین و نقدشونده‌ترین بازار مالی در جهان است، معامله‌گران بیشتری را جذب می‌کند، به‌ویژه مبتدی‌ها، که در تلاش برای درک چگونگی ایجاد درآمد بالقوه آنلاین هستند. به خاطر داشته باشید که معاملات ارزی نیز می تواند منجر به زیان احتمالی شود.

کارگزاران معاملات فارکس به طور گسترده به صورت آنلاین در دسترس هستند و می توانند به معامله گران در هر مرحله از تجربه تجارت خود کمک کنند. با این حال، حساب‌های تجاری گامی مهم در این فرآیند هستند. طبق تعریف، حساب معاملاتی که برای خرید و فروش CFD در دارایی‌هایی از جمله سهام، اوراق قرضه، صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک و ETF استفاده می‌شود، به عنوان حساب کارگزاری شناخته می‌شود. اگر قصد دارید تجارت فارکس را شروع کنید، به خواندن ادامه دهید تا نکات مفیدی در مورد نحوه راه اندازی حساب معاملاتی فارکس دریافت کنید.

به طور کلی 5 مرحله برای افتتاح حساب تجاری وجود دارد:

مرحله ی 1: تعیین کنید چه نوع حساب کارگزاری نیاز دارید

مرحله 2: در مورد ویژگی هایی که می خواهید و در مورد آنها فکر کنید شامل هزینه ها

مرحله 3: تصمیم بگیرید که کدام پادرمیانی بهترین مطابق با نیازهای شما

مرحله 4: شروع کنید فرآیند درخواست

مرحله 5: تجارت را شروع کنید و حساب جدید خود را تامین کنید.

نحوه افتتاح حساب معاملاتی

حساب های کارگزاری چگونه کار می کنند؟

شما می توانید به راحتی و به سرعت یک حساب کارگزاری با بسیاری از کارگزاران آنلاین ایجاد کنید. معمولاً برای رسیدن به این هدف به پول زیادی نیاز ندارید. در واقع، بسیاری از شرکت های کارگزاری به شما اجازه می دهند بدون سرمایه گذاری اولیه یک حساب راه اندازی کنید. با این حال، قبل از باز کردن معامله، باید حساب را تامین کنید. شما می توانید این کار را با انتقال پول از یک حساب کارگزاری دیگر، حساب پس انداز خود یا هر دو انجام دهید.

هیچ محدودیتی برای تعداد حساب های کارگزاری که می توانید باز کنید یا مقدار سالانه پولی که می توانید در آنجا واریز کنید وجود ندارد. معمولاً هیچ هزینه ای برای افتتاح حساب کارگزاری وجود ندارد.

انتخاب حساب معاملاتی فارکس

اول، کارگزاران فارکس آنلاین انواع مختلفی از حساب ها را ارائه می دهند. از آنجایی که هر حساب معاملاتی مزایا، الزامات یا محدودیت های خاص خود را دارد، این امر تصمیمات معامله گران را دشوارتر و حیاتی تر می کند. قبل از افتتاح حساب، معامله گران باید موارد زیر را در نظر بگیرند:

  • مبلغی که قصد دارند به حسابشان واریز کنند
  • ریسک پذیری
  • دسترسی به ابزارهای تجاری پیشرفته
  • تعهد زمان معاملات روزانه

با توجه به نکته اول، انتخاب بسته به سرمایه معامله گران متفاوت خواهد بود. برای راه اندازی یک حساب معاملاتی فارکس، یک کارگزار فارکس CFD ممکن است به سپرده اولیه بزرگتری نسبت به دیگری نیاز داشته باشد. بنابراین، در برخی موارد، داشتن سرمایه اولیه بیشتر می تواند فرصت های بیشتری را باز کند.

همچنین، برخی معامله‌گران حساب‌هایی با سطوح ریسک پایین‌تر را ترجیح می‌دهند. برای مثال، یک عنصر کم خطر، مانند شروع با پول کمتر را در نظر بگیرید.

اینکه معامله گری یک شغل تمام وقت برای معامله گر است یا یک سرگرمی نیز بر تصمیم آنها تأثیر می گذارد. در سناریوی اول، این نشان می دهد که آنها زمان کافی برای کشف ویژگی ها و ابزارهای حساب کاربری دارند.

تصمیم برای ایجاد یک حساب کاربری نیز به اهداف، الزامات و سبک معاملاتی هر معامله گر بستگی دارد.

نحوه افتتاح حساب معاملاتی

نحوه استفاده از اکانت دمو

یک حساب آزمایشی اغلب توسط اکثر کارگزاران آنلاین فارکس ارائه می شود. در واقع، این یک گام مهم در روند بالقوه تبدیل شدن به یک معامله گر موفق است. یک حساب آزمایشی برای معامله گران در دسترس است تا در یک محیط معاملاتی بدون ریسک تمرین کنند. به عبارت دیگر، معامله‌گران می‌توانند استراتژی‌های خود را آزمایش کنند و حتی استراتژی‌های خود را در حین یادگیری نکات و نکات پلتفرم معاملاتی ایجاد کنند.

مهمتر از همه، اکانت های آزمایشی به معامله گران این فرصت را می دهند تا در شرایط و مفاهیم مختلف بازار، تخصص لازم را کسب کنند تا بتوانند قبل از ثبت حساب، آنچه را که ترجیح می دهند، درک کنند.

چه زمانی می توانم یک حساب تجاری باز کنم؟

بنابراین چگونه معامله گران تصمیم می گیرند که آیا تجارت آنلاین را در یک حساب واقعی به جای یک حساب آزمایشی شروع کنند؟

معاملات مداوم برای چندین ماه یا بیشتر

یک استراتژی معاملاتی که در گذشته برای یک معامله گر موفق بوده است ممکن است به این زودی ها به دلیل تغییرات در بازار فارکس موفق نباشد. بنابراین، مدیریت یک حساب فارکس مستلزم توانایی تغییر استراتژی ها و واکنش به موقعیت های بازار است.

چندین تکنیک معاملاتی را امتحان کنید

انواع مختلفی از معامله گران وجود دارد که منجر به انواع تکنیک ها و سبک های معاملاتی می شود. به عنوان مثال معاملات روزانه، اسکالپینگ و معاملات نوسانی وجود دارد. بازرگانان باید تأیید کنند که بهترین گزینه را انتخاب کرده اند. برای دستیابی به این هدف، مردم باید از انتخاب ها و نحوه عملکرد بازار آگاه باشند تا جایگزینی را که با آن احساس راحتی می کنند انتخاب کنند.

تراکنش های موفق تری نسبت به تراکنش های ناموفق در مدت زمان طولانی داشته باشید

درک این نکته بسیار مهم است که تجارت در یک حساب واقعی، برخلاف معامله در یک حساب آزمایشی، شامل سپرده گذاری و معامله با پول واقعی است. رگه ای از معاملات از دست دادن گاهی اوقات می تواند باعث تسخیر احساسات شود که همیشه سودمند نیست.

معاملات خود را دنبال کنید و آنها را برای بهبود آنها تجزیه و تحلیل کنید

این احتمالاً یکی از مهمترین جنبه ها است زیرا معامله گران اغلب مجبورند استراتژی معاملاتی خود را تغییر دهند زیرا کار نمی کند. برای اینکه آنها آن را در نظر بگیرند و در صورت لزوم تغییرات مناسب را ایجاد کنند، باید یک سفر تجاری را حفظ کنند یا معاملات خود را ثبت کنند.

نحوه افتتاح حساب معاملاتی

یک استراتژی معاملاتی قابل اعتماد ایجاد کنید

در نهایت، اگر معامله‌گران استراتژی معاملاتی محکمی نداشتند، راه‌اندازی یک حساب معاملاتی تصمیم آسانی نبود. این به عنوان یک نقطه شروع برای آنها در طول حرفه تجاری آنها خواهد بود.

ایده های بیشتری برای فکر کردن

با پلتفرم معاملاتی و کارگزاری آشنا شوید، سیاست های مدیریت ریسک روشنی داشته باشید و نحوه مقابله با زیان را بدانید.

برای یک حساب IronFX ثبت نام کنید

یک کارگزار شناخته شده جهانی، IronFX بیش از 500 محصول مالی را در اختیار معامله گران قرار می دهد. برای تجارت ارزها، فلزات، شاخص ها، معاملات آتی، سهام یا کالاها، کارگزار پلت فرم MT4 پیشرو در بازار را ارائه می دهد. انواع حساب های مختلف نیز موجود است، از جمله اکانت های شناور زنده، اسپردهای ثابت زنده و حساب های STP/ECN.

علاوه بر این، مدرسه تجارت کارگزار انواع مواد و ابزارهای آموزشی از جمله تلویزیون زنده، وبینار، پادکست و موارد دیگر را ارائه می دهد که همگی برای معامله گران مبتدی و حرفه ای مناسب هستند.

سلب مسئولیت: این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

اشتراک گذاری:

نحوه افتتاح حساب معاملاتی
نحوه افتتاح حساب معاملاتی