موج اولیه AMZN Ⓐ نزدیک به اتمام

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ


موج اولیه AMZN Ⓐ نزدیک به اتمام

ساختار داخلی AMZN به توسعه یک روند اصلاحی اشاره دارد. این یک زیگزاگ را تشکیل می دهد که از امواج فرعی abc درجه چرخه تشکیل شده است. شاید در پایان سال گذشته، بازار شکل گیری اولین موج عمده a را که یک تکانه صعودی 5 موجی بود، تکمیل کرد.

پس از پایان رشد ناگهانی، قیمت ها شروع به کاهش کردند. این می تواند آغاز یک ساختمان اصلاح نزولی b را نشان دهد. می تواند شکل زیگزاگ Ⓐ-Ⓑ-Ⓒ درجه اولیه را به خود بگیرد.

به احتمال زیاد شاهد کاهش در موج میانی نهایی (5) در مورب پیشرو Ⓐ به 77.07 خواهیم بود. در این سطح، موج (5) در 100% ضربه قبلی (3) خواهد بود.

پس از پایان موج، انتظار داریم قیمت سهام در اصلاح اولیه Ⓑ افزایش یابد.

موج اولیه AMZN Ⓐ نزدیک به اتمام

بیایید به گزینه دوم نگاه کنیم، زمانی که بازار شکل گیری موج اولیه Ⓐ را به پایان رساند. همانطور که در سناریوی اول، به شکل یک مورب پیشرو (1)-(2)-(3)-(4)-(5) است.

در این حالت در قسمت آخر نمودار شاهد افزایش قیمت در داخل اصلاح جانبی Ⓑ هستیم.

موج اصلاحی Ⓑ به شکل یک سه گانه دوگانه میانی (W)-(X)-(Y) خواهد بود. جایی که موج اکشن (W) نیز تا حدی یک WXY زیگزاگی دوگانه است.

شاید دومین موج میانی (X) نیز به پایان رسیده باشد. بنابراین به زودی یک حرکت صعودی در موج نهایی (Y) تا حداکثر 146.85 پیش بینی می شود.

بیش از 200 مورد از داغترین CFDهای سهام را با اسپردهای شروع از 0.0 پیپ معامله کنید – همین امروز حساب Orbex خود را باز کنید!