ممکن است روندهای ثابت اما صعودی رخ دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ممکن است روندهای ثابت اما صعودی رخ دهد


طلایی قیمت روشن بود بالا آمدن از زمان ما آخر گزارش با این حال به نظر می رسد که باقی بماند تنبل داده شده یک آشنا عدم فعالیت از جانب پول سبز طی چند روز گذشته

را منفی همبستگی از این دو تجارت ابزار دوباره بالا آمد جمعه پسندیدن گرانبها فلز قیمت انصراف داد که در پاسخ به دلار آمریکا تقویت کردن. را رانندگی استحکام – قدرت پشت جنبش آزادی بود ایالات متحده استخدام گزارش برای جولایکه برخی را نشان داد محکم نرخ ها و ارقام برای ایالات متحده استخدام بازار که در گذشته ماه.

این مشخصه بود که NFP شکل من کردم نه رها کردن پسندیدن انتظار می رودبجای پرش به دو برابر بر عدد بر مکان های کار بر بازار انتظار می رود بودن منتشر شد، به 528 هزار رسید. همچنین بیکاری درصد چک کردن پایین که به این معنی است که ایالات متحده استخدام بازار باقی تنگ و در میانگین سود رشد درصد ماند بدون تغییر بجای تاخیر انداختن پایین به صورت سالانه همانطور که بود انتظار می روددلالت بر آن دارد حقوق و دستمزد باید ادامه دهد علوفه تورم زا فشار که در ایالات متحده اقتصاد.

بر سطح پولیرهایی افزایش انتظارات بازار برای فدرال رزرو به ادامه داد به افزایش قیمت در یک سرعت سریع. در ادامه متذکر می شویم که مدیر فدرال بومن بیان کرد که 75 نقطه پایه دیگر افزایش نرخ بهره تو باید در نظر گرفته شده از جانب فدرال رزرو به تورم را کاهش می دهد به 2%.

به طور کلی و داده شده که نیات فدرال رزرو به تخلیه بر بازار از جانب نقدینگی مازاد ماندن بدون تغییرحتی با خطر از جانب اقتصاد آمریکا ورود a رکود اقتصادیما میتوانیم ببینیم احساسات بازار باقی مانده است حاضر به ریسک کردنکه می توانست پشتیبانی اولیه بر دلار آمریکا و از این طریق من وزن کم می کنم بر فلز براقبا در نظر گرفتن این نیز نیات مشابه توسط گسترده تر بیان شد عدد بر بانک های مرکزی با توجه سفت شدن به مربوطه خود سیاست های پولی.

را بعدی بزرگ تست انتظار می رود باشد معافیت از جانب ایالات متحده CPI نرخ ها برای جولای فردا 10هفتم از اوت را عنوان نرخ ها انتظار می رود که کند کردن هر دو از a ماه به ماه مرحله و همچنین از یک سال در سطح سال و به ترتیب به 0.2 درصد به صورت ماهانه و 8.7 درصد به صورت سالانه می رسد. باید واقعی نرخ ها کند کردن همانطور که انتظار می رفت، می تواند علامت آ بزرگ من برنده ام برای فدرال رزرو و هست تلاش ها به محدود کردن تورم زا فشار.

به این ترتیب فشار بر فدرال رزرو برای ادامه دادن به پیاده روی نرخ ها در یک سریع سرعت میتوانست سبکیپسندیدن کند کردن می تواند به این معنی باشد تورم وجود دارد اوج گرفت و ممکن است وجود داشته باشد آغاز شده به چرخش به عقب پایین به بانک هدف بر 2 درصد در سال. بر بازار واکنش سطح معافیتاگر پیش بینی ها هستند من متوجه شدممیتوانست من وزن کم می کنم بر دلار آمریکا و در همان زمان تقویت طلایی قیمتداده شده دو ابزار منفی همبستگی.

از سوی دیگر، گرانبها فلز را می توان در الف یافت نسبتا عجیب و غریب موقعیت همانطور که به عنوان یک نیز استفاده می شود پرچین ابزار برای تورمدر حالی که افزایش یافت نوسان شاید حاضر برای میله ها در همان زمان، به خصوص باید واقعی نرخ ها متفاوت از بازار انتظارات.

بر سطح پایهما می خواهیم توجه داشته باشیم ولتاژها که در ایالات متحدهپیوندهای خویشاوندی و به خصوص نیات چین بر فراز تایوان. مشخصه که وزیر خارجه تایوان وو هشدار داد اوایل امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی که “چین وجود دارد استفاده شده بر مته ها … به آماده شدن برای تهاجم بر تایوانمطابق با رویترز و زنگ زد “حمایت بین المللی به آنها صلح را حفظ می کنند و ثبات در سراسر بر تنگه تایوان“.

لازم به ذکر است که تایوان تنگه ها از شلوغ ترین مسیرهای حمل و نقل در سراسر جهان و ولتاژها میتوانست فعالیت های تجاری را متوقف کند. تاکید می کنیم اثرات نامطلوب احتمالی برای چشم انداز اقتصاد جهانی از یک عملیات نظامی احتمالی بر چین که در تایوان بلکه از فرصت بر مجازات های اضافی موجود مستقر شده است در مقابل چین از جانب ایالات متحده.

تحلیل تکنیکال

نمودار XAUUSD H4

  • پشتیبانی می کند: 1770 (S1)، 1750 (S2)، 1722 (S3)
  • مقاومت: 1795 (R1)، 1813 (R2)، 1845 (R3)

طلایی قیمت گل سرخ از زمان ما آخر گزارش با این حال به نظر می رسد بازدید آ سقف در 1795 (R1) مقاومت خط و مطمئن شد پایین از جانب تصحیح و تثبیت کننده کمی کوتاه.

ما تمایل داریم که a جانبداری برای گذشته از جنبش از جانب گرانبها قیمت فلز بین 1770 (S1) پشتیبانی می کند خط و در 1795 (R1) مقاومت خط در حال حاضر. البته باید توجه داشت که RSI نشانگر پایین تر از ما نمودار 4 ساعته بر فراز خواندن بر 50بنابراین برخی از گاو نر روندها نباید ما را گمراه کند تعجبدر نظر گرفتن و استوار بلندتر فرورفتگی ها و قله ها که مشخص می کنند گرانبها فلز قیمت عمل از 21 امSt از جولای

همچنین بیانگر آن است گاو نر روندها است متقاطع از حساس ترها 20 در حال حرکت میانگین بر فراز 200 عادت زنانه در حال حرکت میانگین. از سوی دیگر، بالا و کوتاه بولینگر گروه ها به نظر می رسد نزدیک شدنکه برخی را پیشنهاد می کند کوتاه نوسان برای گرانبها فلز قیمت.

لطفا این را در نظر داشته باشید اصول اولیه و در معافیت از جانب CPI ایالات متحده نرخ ها برای جولای میتوانست تغییر می کنم طلایی جهت به هر حال بسته به نتیجه. باید گاو نر ممکن است شاهد شکستن قیمت طلا باشیم 1795 (R1) مقاومت خط که صعود آن را به 4 محدود کردهفتم در ماه اوت و تلاش برای 1813 (R2) مرحله که نگه داشت گاو نر در خلیج، در 4thهفتم از جولای حتی امتیاز بیشتری هم می گیریم 1845 (R3) مقاومت مانع که هیچ کدام را ندیده بود قیمت عمل از 23rd از ژوئن

باید خرس ها ما انتظار داریم طلایی قیمت در ابتدا برای نقض 1770 (S1) پشتیبانی می کند خط که موضع خود را در برابر آن حفظ می کند پایین فشار اعمال شده توسط قیمت شمش در 5هفتم و 8هفتم اوت و هدف 1750 (S2) پشتیبانی می کند مرحله. اگر S2 شکسته شود، ما به عنوان هدف بعدی ممکن یاد می کنیم خرس ها بر 1722 (S3) پشتیبانی می کند یک مانع.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

اشتراک گذاری:

ممکن است روندهای ثابت اما صعودی رخ دهد
ممکن است روندهای ثابت اما صعودی رخ دهد