• خانه
  • وبلاگ
  • معامله گران طلا منتظر تصمیم فدرال رزرو برای نرخ بهره هستند.

معامله گران طلا منتظر تصمیم فدرال رزرو برای نرخ بهره هستند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
معامله گران طلا منتظر تصمیم فدرال رزرو برای نرخ بهره هستند.


طلا ماند نسبت فامیلی بدون تغییر از هفته گذشته به عنوان ترس بازار از یک رکود اقتصادی من دوباره دارمبه نظر می رسد، طلایی یک فرود قرار داده شد صبر کن و در زمان این گزارش در حدود سطح 1985 دلار معامله می شد. پس از کمتر از حد انتظار مقدماتی ایالات متحده تولید ناخالص ملی نرخ برای Q1بازار ترس ها از یک رکود اقتصادی دوباره بودند مرتفع و در زمان این گزارش به نظر می رسد که براق فلز حرکت می کند در a گذشته از حرکت همانطور که بازارها انتظار دارند فدرال رزرو علاقه درصد تصمیم در مورد چهار شنبه و در آمار اشتغال ایالات متحده در روز جمعه. در این گزارش، هدف ما روشن کردن کاتالیزورهای محرک قیمت فلز گرانبها، ارزیابی چشم انداز آینده آن و نتیجه گیری تحلیل تکنیکال.

داده های اقتصادی مختلط ارزش ها را از بین می برد

را داده های اقتصادی مختلط ناشی از ایالات متحده آسان تر کرده است حرکت پهلوی طلابا گرانبهاماندن در صبر کن نزدیک به 1985 دلار مرحله همانطور که این کلمات نوشته شده است. آخرین پنج شنبه تولید ناخالص داخلی ایالات متحده برای Q1 بسیار آمد کوتاه نسبت به. تا انتظار می رودبا نرخ واقعی 1.1٪، در ترکیب با هسته PCE نرخ های دریافتی بلندتر نسبت به. تا من پیش بینی می کنم به صورت سالانه در ماه مارس، تاکید کرد عاقبت زوال که در اقتصادی رشد و در حال انجام است فشار تورمی بالا که در اقتصاد آمریکا، به ترتیب. علاوه بر این، اظهارات وزیر خزانه داری یلن ممکن است فراهم کرده باشند موقت پشتیبانی می کند برای طلامانند “تاریخ X” برای آمریکا بدهی خود را نکول خواهد کرد ممکن است در اولین فرصت 1 ژوئن باشدSt. را مرتفع ترس ها از جانب آمریکا بدهی خود را نکول می کندآسان ساخته شده است ورودی ها به گرانبها با توجه به او فروشگاه بر ارزش صفت و به عنوان چنین می تواند پیدا کند نگهداری کوتاه مدت تا زمانی که موضوع حل شود. علاوه بر این، دوباره ترس های بانکی در اطراف فروپاشی جمهوری اول دوباره مشتعل شود ترس ها از یک بانکداری بحران در ایالات متحده، که اجازه داد طلا به بزرگ می کنم بر دلارهای سبز ضعیف تربا توجه به او وضعیت پناهگاه امن در زمان افزایش بی ثباتی مالی. با این حال، ما توجه داشته باشید که پیام از جی پی مورگان روز دوشنبه که خریداری شد جمهوری اولبه نظر می رسد موقت راحت شد فشار بر بانکداری بخش، بنابراین بسته بر سود ساخته شده توسط طلا. بعلاوه تولید ISM ایالات متحده داده های ماه آوریل که روز دوشنبه منتشر شد، طراحی شده آ قوی تر بیش از حد انتظار تولید خروج از جانب بیش از حد تحلیلگران انتظاراتدر نتیجه خود را تجدید می کند اعتماد به نفس که در اقتصاد آمریکا از آنجایی که پتانسیل a رکود اقتصادی بود تحقیر شده. به طور کلی، اطلاعیه های مالی هفته گذشته باعث کاهش جریان های ورودی کوتاه مدت به این کشور شد گرانبها فلزپسندیدن بازار نگرانی ها از یک رکود اقتصادی بود مرتفعاگرچه اعلامیه های مالی متناقض افزایش یافت عدم قطعیت در بازار در حالی که معامله گران مشتاقانه منتظر آن هستند تصمیم FOMC نرخ بهره.

معامله گران طلا منتظر تصمیم فدرال رزرو برای نرخ بهره هستند

را فدرال رزرو به دلیل آزادی آنها علاقه درصد تصمیم در مورد چهار شنبهبا قراردادهای آتی فدرال رزرو در حال حاضر الف را فرض می کند احتمال 92 درصد که فدرال رزرو اراده بالا بردن نرخ بهره از 25 امتیاز پایه. آ اعتبار سنجی از جانب 25 امتیاز پایه انتظارات یا 50 پایه غیرمنتظره نقطه پیاده رویمی تواند افزایش دهد ورودی ها به پول سبز و لکه دار کردن بر گرانبها به خاطر آنها منفی همبستگی. از سوی دیگر، باید شما فدرال رزرو تعجب بازارها و در نه تصادفی که او ماندن را انتخاب می کند صبر کنممکن است ببینیم طلا سر به فلک کشیده زمان گذشته بالا 2050 دلار و نزدیک به آن اوج تمام دورانبا حروف بزرگ کردن a ضعیف تر پول سبز. با اينكه تاجران طلا ممکن است علاقه بیشتری داشته باشد جهت های رو به جلو آزاد شده از فدرال رزروکه در آن باید الف منفی اقتصادی چشم انداز ارائه شود، می تواند بیشتر تغذیه کند ترس ها از یک رکود اقتصادیدر حالی که یک باید مثبت اقتصادی چشم انداز بودن منتشر شده است می تواند آن را آسان تر کند ورودی ها به پول سبز به عنوان یک سرمایه گذار اعتماد به نفس است پاسخ دادمنجر به خروجی ها از جانب گرانبها. در نهایت نگاه به گذشته تصمیم فدرال رزرو فعالان بازار خواهند کرد تغییر مکان آنها توجه به داده های اشتغال ایالات متحده بر جمعهبا تاکید شدید بر رقم حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده برای آوریل یعنی ارائه شده است به کاهش به سطوح آخرین بار در فوریه 2021. در صورت ارائه شده است ارقام هستند تحقق یافتما میتوانیم ببینیم پول سبز در ادامه کاهش وزنمنجر به ادامه ورودی ها که در میله ها در حالی که الف بهتر از آنچه در نظر گرفته شده است شکل میتوانست تقویت بر دلار و از این طریق من وزن کم می کنم بر گرانبها.

تحلیل فنی

نمودار XAUUSD H4

معامله گران طلا منتظر تصمیم فدرال رزرو برای نرخ بهره هستند.
  • پشتیبانی: 1975 (S1)، 1940 (S2)، 1900 (S3)
  • مقاومت: 2005 (R1)، 2040 (R2)، 2075 (R3)

طلایی به نظر می رسد قیمت در یک ادامه می یابد گذشته از روش پس از گزارش هفته گذشته، شکستن زیر بالا خط روند در 19هفتم آوریل و در حال حاضر تشکیل شده است گذشته از کانال. ما تمایل داریم من حفظ می کنم آ خنثی چشم انداز برای میله هاقیمت کافی است عمل باقی در داخل بر مرز ها از جانب کانال، باقی مانده است محدود بین 1975 (S1) و 2005 (R1) سطوحبا RSI نشانگر نزدیک به خواندن 50 باقی می ماند. برای a گاو نر چشم انداز برای اتفاق افتادن ما دوست داریم a روشن قطع کردن در بالا 2005 (R1) مقاومت مانع و حرکت به 2040 (R2) مقاومت خط از سوی دیگر، باید شما خرس ها ما خواهان دیدن یک وقفه واضح خواهیم بود در زیر پشتیبانی می کند در سطح 1975 (S1) با پتانسیل بعدی هدف برای خرس ها مانند 1940 (S2) پشتیبانی می کند پایه. با این حال، ما توجه می کنیم که اعلامیه های مالی مورد انتظار این هفته می تواند به شدت تأثیر بر شمش طلا’با قیمت در هر دو جهتبنابراین احتیاط توصیه می شود.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

مشترک شدن در خبرنامه ما

لطفا توجه داشته باشید که ایمیل شما فقط برای اهداف بازاریابی استفاده خواهد شد. لطفا برای اطلاعات بعدی قوانین خصوصی ما را مطالعه کنید