• خانه
  • وبلاگ
  • معاملات CFD روی نفت؟ در اینجا آخرین اخبار است

معاملات CFD روی نفت؟ در اینجا آخرین اخبار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
معاملات CFD روی نفت؟ در اینجا آخرین اخبار است


قیمت نفت به پایین‌ترین سطح خود از فوریه سقوط کرده است و از زمانی که عربستان سعودی، روسیه و سایر تولیدکنندگان بزرگ نفت موافقت کردند با افزایش اندک عرضه موافقت کردند، در حوالی زمان حمله روسیه به اوکراین، نزدیک به سطوح خود در نوسان بود.

قیمت نفت برنت در اوایل ماه اوت به زیر 94 دلار در هر بشکه رسید. بر اساس داده‌های بازار، آخرین باری که نفت خام برنت به چنین پایین‌هایی دست یافت، در فوریه و حوالی آغاز جنگ روسیه و اوکراین بود.

برای یادگیری هر آنچه که باید در مورد قیمت گاز و نفت برای تجارت آنلاین نفت بدانید، ادامه مطلب را بخوانید.

معاملات CFD روی نفت؟ در اینجا آخرین اخبار است

قیمت بنزین در حال کاهش است پس از اوج گرفتن در ژوئن

در ایالات متحده، قیمت بنزین از زمانی که در ژوئن به بیش از 5 دلار در هر گالن رسید، کاهش یافته است. این کاهش نشان دهنده تعدادی از عوامل مختلف است:

  1. تقاضای ضعیف برای بنزین به دلیل هزینه های بالا، برخی از رانندگان را از جاده دور نگه داشته است.
  2. کاهش قیمت جهانی نفت در ماه های اخیر
  3. تعدادی از ایالت ها مالیات بر بنزین را تعلیق می کنند.

کاهش قیمت بنزین نیز نشانه مثبتی برای اقتصاد است، زیرا کسب‌وکارها با فشار کمتری برای انتقال هزینه‌های انرژی به مشتریان خود مواجه می‌شوند که به مشکل تورم کشور می‌افزاید.

قیمت نفت در 2 ماه گذشته سقوط کرده است

قیمت نفت در دو ماه گذشته کاهش یافته است و برنت و WTI بیش از 20 درصد از ژوئن کاهش یافته است. در واقع، پس از جهش شدید پس از حمله روسیه به اوکراین، قیمت نفت به زمین بازگشت.

چرا قیمت نفت در حال کاهش است؟

ترس از رکود، انعطاف پذیری روسیه و کاهش تقاضا مقصر کاهش قیمت نفت است.

اقتصاد جهان در حال کند شدن است

عامل اصلی کاهش قیمت ها، ترس فزاینده از سقوط اقتصادهای بزرگ جهان به رکود در مقطعی در سال آینده است.

هنگامی که اقتصادها کند می شوند، تقاضا برای انرژی به طور طبیعی کاهش می یابد. ماه گذشته، داده ها نشان داد که اقتصاد ایالات متحده برای دو سه ماهه اول سال متوالی کوچک شده است. به نظر می رسد بریتانیا و منطقه یورو نیز وارد رکود شدیدی شوند.

برخی تحلیلگران می گویند که قدرت دلار بر تقاضای جهانی و کاهش قیمت ها نیز تاثیر گذاشته است. نفت خام به دلار قیمت گذاری می شود و افزایش قیمت دلار در سال جاری این کالا را برای برخی خریداران بسیار گران کرده است.

تولید روسیه همچنان قوی است

تولید روسیه قوی تر از انتظار تحلیلگران باقی ماند. تحریم‌ها علیه روسیه پس از تهاجم این کشور به اوکراین در اواخر فوریه، بسیاری را بر آن داشت تا انتظارات خود را برای تولید این کشور به شدت کاهش دهند و تاجران نفت را بر آن داشت تا قیمت‌ها را افزایش دهند.

با این حال، کاهش مورد انتظار در تولید روسیه هنوز محقق نشده است. روسیه فروش خود را به هند و چین افزایش داد و تقاضای داخلی در تابستان قوی بود. این بدان معناست که روغن بیشتری از حد انتظار برای چرخش وجود دارد.

رانندگان آمریکایی در خانه می مانند

در مورد تقاضای نفت، نشانه‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد تقاضای نفت به اندازه‌ای که بسیاری انتظار می‌رفتند، قوی نیست، حتی قبل از کاهش پیش‌بینی‌شده رشد. طبق گزارش اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده، تقاضای بنزین در هفته منتهی به 8 جولای کمترین میزان از سال 1996 بوده است.

تحلیلگران در مورد چشم انداز قیمت گاز و نفت اختلاف نظر دارند

وال استریت مطمئن نیست که آیا قیمت‌ها به کاهش خود ادامه می‌دهند یا دوباره باز می‌گردند.

تحلیلگران سیتی گروپ می گویند در صورتی که رکود اقتصاد جهانی را تحت تاثیر قرار دهد، قیمت ها ممکن است تا پایان سال به 65 دلار کاهش یابد. حتی بدون رکود، سیتی انتظار دارد قیمت ها تا پایان سال به حدود 85 دلار کاهش یابد.

سلب مسئولیت:

این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

اشتراک گذاری:

معاملات CFD روی نفت؟ در اینجا آخرین اخبار است
معاملات CFD روی نفت؟ در اینجا آخرین اخبار است