قیمت WTI در حال سقوط است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قیمت WTI در حال سقوط است


WTI ترک تحصیل کرد به پایین ترین سطح هشت ماهه در طول جلسه دیروز، تقریبا 82 دلار در هر بشکه سطح به عنوان مواضع سیاست پولی تهاجمی که توسط اکثر اقتصادهای پیشرفته پذیرفته شده است، بر توانایی های جهانی تاثیر بیشتری می گذارد اقتصادی تاخیرهاکه نگرانی ها را در مورد الف افزایش می دهد کند کردن که در جستجو کردن برای کره. در عمل، به نظر می رسد بازار این امکان را رد می کند رکود اقتصادی ضربه زدن به اقتصادهای عمده مصرف کننده نفت، رانندگی جستجو کردن از جانب کالا کوتاه. مسئله در اینجا چیزی نیست که فقط تأثیر بگذارد فدرال رزرو شاهین موقعیت همانطور که برخی از تحلیلگران به اشتباه ذکر می کنند. برعکس، در انقباض پولی سیاست یکی از ویژگی های چند است مرکزی بانک ها در اقتصادهای بزرگ، اما مسائل گسترده تری نیز وجود دارد که یک زیان آور اثر در سراسر جهان اقتصادی رشد. به عنوان مثال، داده‌های تجاری ناامیدکننده که از آن به دست می‌آیند چین همراه با آپدیت شده کووید انسداد در شهرهای بزرگ نمک بیشتری به جراحات اضافه می کنند. در این گزارش، هدف ما روشن کردن کاتالیزورهای محرک قیمت WTI، ارزیابی چشم‌انداز آینده آن و نتیجه‌گیری با تحلیل فنی است.

پویایی تقاضا

حرکت به سوی جستجو کردن کشور از جانب کالا تاکید می کنیم انقباض بر اقتصادی فعالیت که در تولید بخش از کره غول مصرف کننده، چین. لازم به ذکر است که قرائت PMI NBS برای تولید نشان داد که فعالیت های اقتصادی طی شش ماه گذشته به استثنای ماه ژوئن کاهش یافته است. علاوه بر این، مبارزه کارخانه های چینی همچنین با کاهش نرخ رشد صادرات و کاهش شدید تراز تجاری 22 درصدی، در داده‌های تجاری چین در ماه اوت نیز منعکس شد. بدون شک، سیاست کووید صفر چین و در قفل های طولانی تاثیر منفی بر بازده تولید چین دارد. بنابراین، ما انتظار آن را داریم مذاکره اقتصادی فعالیت در بخش تولید چین در واقع ممکن است قابل توجه باشد نامطلوب اثر بر جستجو کردن طرف از کره. علاوه بر این، در اروپا گزارش شده است که آلمان از مقدار افزایشی زغال سنگ برای تولید برق استفاده می کند گاز طبیعی و نفتدر شش ماه گذشته با توجه به جنگ در اوکراین و آلمان وابستگی بر روسی تامین سوخت. در این مرحله، علاوه بر ایده ارائه شده توسط اروپایی ها، تلاش های انجام شده توسط اروپایی ها برای کاهش وابستگی به مسکو را برجسته می کنیم. G7 قیمت نفت روسیه را محدود می کند. با این حال، همانطور که در بالا ذکر شد، به نظر می رسد مشکلات مصرف این کالا با توجه به انقباض افزایش می یابد. سیاست های پولی سراسر دنیا. نگران کننده است که بانک های مرکزی ادامه دادن با نرخ بهره نسبتاً زیاد افزایش می یابد به ترتیب برای محدود کردن فشارهای تورمیکه در اقتصادهای مختلف دنیا وجود دارند. ما این انتظار را داریم ادامه دارد درصد پیاده روی من تهدید می کنم عوامل رشد برای اقتصادهای جهانی، که می تواند منجر به کاهش تقاضا برای نفت.

تدارکات عوامل

در سمت عرضه می توان انتظار داشت تولید کنندگان برای واکنش به چشم انداز کاهش تقاضا برای نفتبا ادامه با a کاهش قابل توجه بر کره تولید سطوح. اما به نظر می رسد که این مورد در مورد دوم صادق نیست اوپک پلاس پاسخ. اتحاد برای تولید نفت با بیان اینکه «به سطح تولید اوپک و کشورهای عضو غیراوپک برای ماه اکتبر 2022 مطابق جدول پیوست به آگوست 2022 باز می گردد، اشاره کرد. تصحیح رو به بالا از 0.1 مگابایت در روز تا تولید مرحله فقط برای ماه سپتامبر 2022 در نظر گرفته شده بود.” تحلیلگران به آن اشاره کردند کاهش تولید اعلام می شوند ناکافی a فقط از a تشکیل شده است پیام نمادین. به نظر ما، کاهش های تصمیم گیری نمی تواند با کاهش تقاضا مقابله کند و اگر به میزان قابل توجهی افزایش نیابد، ممکن است در نهایت اجازه دهد. قیمت نفت به به پایین بکشید. مشخصه است کاهش در بازار نفت آمریکا که تعداد فعال سکوهای نفتی وجود دارد ترک تحصیل کرد در هفته گذشته با توجه به بیکر هیوز، در حالی که موسسه نفت آمریکا اعلام کرد که برای هفته گذشته ذخایر نفت خام آنها دارند زنده شد اساسا به نشانه ای که جستجو کردن نتوانست پیشی بگیرد سطوح تولید. به طور کلی، بازار باید نگران آن باشد سمت تقاضا از جانب کالا باقی می ماند یا حتی در یک سطح اساسی که ما می توانیم آن را تشدید کنیم فشار رو به پایین تمرین می شود قیمت کالا.

اگر سؤال یا نظری کلی در مورد این مقاله دارید، لطفاً مستقیماً به تیم تحقیقاتی ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

سلب مسئولیت:

این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

اشتراک گذاری:

قیمت WTI در حال سقوط است قیمت WTI در حال سقوط است