قیمت نفت نزدیک به 90 دلار متوقف شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
قیمت نفت نزدیک به 90 دلار متوقف شد


WTI به طور خلاصه لمس کرد بشکه ای 90 دلار این هفته به عنوان EIA و API ذخایر نفت خام گزارش شده است سقوط های غیر منتظره بالاتر از انتظارات بازار بود، اما در جلسه دیروز گام های خود را به 88 دلار در هر بشکه رساند تصمیم فدرال رزرو 75 امتیاز پایه با هم اظهارات جنگ طلبانه رئیس فدرال رزرو پاول. با این حال، معامله گران نفت همچنان به مبارزه با مبانی متضاد بر اوپک پلاس عرضه را کاهش داد، تحریم اتحادیه اروپا روی نفت روسیه و بدتر شدن چشم انداز جستجو از جانب چین. علاوه بر این، ترس فزاینده از a رکود اقتصادی بالقوه جهانی، عدم قطعیت اضافی را به معادله وارد کنید. در این گزارش قصد داریم پیشرانه کاتالیزورها را روشن کنیم WTI قیمت، چشم انداز آینده آن را ارزیابی کرده و با یک تحلیل فنی نتیجه گیری کنید.

تصمیم فدرال رزرو نگرانی ها را در مورد تقاضای نفت افزایش می دهد

این فدرال رزرو تحویل داده شده همانطور که انتظار میرفت چهارمین افزایش متوالی نرخ بهره به میزان 75 واحد پایه در جلسه نوامبر برای بالا بردن نرخ وجوه فدرال تا 4٪ رسیدن به سطحی که قبلاً در طول بحران مالی جهانی سال 2008 در تلاش برای کاهش دیده شده بود افزایش تورم به او نزدیک تر است شاخص 2 درصد مرحله. در او همراه بیانیه بر FOMC اذعان کرد که نگرانی های گسترده ای وجود دارد که سرعت افزایش نرخ ها ممکن است آسیب جدی به اقتصاد که می تواند باعث الف شود رکود اقتصادیبیان می کند که اثرات آن را در نظر خواهد گرفت تشدید انباشته سیاست پولی آن. پس از تصمیم گیری، پاول رئیس فدرال رزرو عملا حذف شده است هر نوعی امیدها برای محوری اما یک مورد نقل قول وجود خواهد داشت افزایش های فعلی در حالی که نرخ ها هستند به اندازه کافی محدود کننده و به صراحت اعلام کرد که بانک مرکزی ترجیح می دهند کشش بیش از حد به جای انقباض کمتر، زیرا این امر احتمال افزایش تورم را افزایش می دهد عمیقا ریشه دار در داخل اقتصاد برای مدت طولانی تری. همچنین، فدرال رزرو می بیند نرخ ترمینال نزدیکتر به 5% به جای 4.5٪ تخمین زده شده اولیه، که به معنای وجود دارد زمین بیشتر برای پوشاندن پسندیدن تورم به طور مداوم بالا است و قدرت خرید مصرف کنندگان آمریکایی را کاهش می دهد. در نتیجه، چشم انداز نرخ بهره حتی بالاتر وزن می کند بر جستجو کردن چشم انداز بر کرهبه عنوان اثر رویه های سیاست پولی تهاجمی فدرال رزرو کمک می کند کاهش سرعت فعالیت های اقتصادی در اقتصاد آمریکا و شانس جهانی را افزایش می دهد رکود اقتصادی.

ذخایر نفت آمریکا به طور غیرمنتظره ای کاهش یافت

از سوی دیگر، ذخایر نفت خام آمریکا اشاره کرد افزایش تقاضا برای نفت در هفته گذشته، به عنوان EIA دیروز اعلام شد سقوط غیر منتظره از -3.115 میلیون بشکه در ذخایر، علیرغم انتظار برای ساخت 0.367 میلیون بشکه. علاوه بر این، API ذخایر هفتگی نفت خام نیز روز سه شنبه گزارش شد به طور غیر منتظره سقوط کرد با 6.530- میلیون بشکه در مدت مشابه. همچنین یادآور می شویم که جمعه گذشته تعداد سکوهای نفتی بیکر هیوز نشان داد که تعداد سکوهای نفتی فعال در ایالات متحده با 2 کاهش به مجموع 610 سکو رسیده است که می تواند نشانه دیگری از افزایش تقاضا سطوح، تطابق بر سیر صعودی بر کره قیمت ها در این هفته مشاهده شد.

چین شایعات کاهش محدودیت‌های کووید را رد می‌کند

شایعاتی در اوایل این هفته منتشر شد که چین آماده رفع محدودیت های کووید است در شهرهای بزرگ سرزمین اصلی، امیدها را برای بهبود چشم انداز کلی اقتصاد کشور افزایش می دهد و باعث افزایش در بخش سهام چین می شود. اوایل امروز، دولت این شایعات را رد کردبه صراحت به این استناد می کند سیاست کووید صفر خب بله دست نخورده باقی بماند و بدون شک قرنطینه های کووید را تمدید کرد انتظار می رود قرار دهد فشار بیشتر بر اعتماد مصرف کننده همچنین فعالیت تجاری در چینی ها اقتصاد. در نتیجه، خلق و خوی تغییر کرد بر چشم انداز بر افزونه از جانب کند کردن از جانب دومین مصرف کننده نفت و WTI دوباره ردیابی شد خود مراحل در جلسه امروز به سطح 88 دلار در هر بشکه بازگشت.

کارشناسان تحریم نفت روسیه را از سوی اتحادیه اروپا بی اثر می دانند

این تحریم نفت روسیه توسط اتحادیه اروپا باید اوایل 5 دسامبر شروع شودهفتم و در ماه فوریه کل واردات از کره متوقف خواهد شد. این تحریم تحمیل می کند محدودیت های تحویل باید تانکر نفت حمل و نقل می کند کره بالاتر از آستانه قیمت توافق شده، که به طور غیرمستقیم مالکان کشتی را مجبور می کند مطابق با G7 است سقف قیمت توافق. این تصمیم پس از تشدید وضعیت جنگ در اوکراین و به عنوان دیگری دیده می شود ضد حمله اندازه گیری در محدودیت درآمد ناشی از کره جریان می یابد به روسیه، که برای تأمین مالی تمدید جنگ استفاده می شود. با در نظر گرفتن این موضوع، تحلیلگران و اقتصاددانان بازار معتقدند که این تحریم وجود دارد بدون تاثیر یا بسیار کم بر روی منابع و همچنین قیمت های کرههمانطور که آنها این را پیش بینی می کنند روسیه به راحتی می تواند تغییر مسیر خود محموله ها به شرقعمدتا با هدف غول نفتی سیری ناپذیر چین همراه با هند

تحلیل فنی

WTI H4

قیمت نفت نزدیک به 90 دلار متوقف شد

دارم نگاه میکنم WTICash نمودار 4 ساعته ما عمل قیمت را مشاهده می کنیم سقط نشد بر فراز سطح 90 دلار و در بازداشت قیمت بین 88.88 (R1) مقاومت و 85.17 (S1) پشتیبانی می کند پایه. یک را نگه می داریم عمل قیمت جانبی داده شده پایدارسازی و در همگرایی هر دو کوتاه و طولانی در حال حرکت مقادیر متوسط درست زیر عمل قیمت. این مورد ما را پشتیبانی می کند نشانگر RSI زیر نمودار 4 ساعته ما که در حال حاضر ثبت می کند آ ارزش بر 50 نشان دادن بلاتکلیفی محیط اطراف بر کالا. باید خرس ها کنترل را به دست می گیرندما می توانیم عمل قیمت را ببینیم عقب نشینی در زیر 85.17 (S1) پشتیبانی می کند سطح و به پایه پشتیبانی 81.17 (S2) نزدیک می شود. باید از سوی دیگر، در گاو نر تسلط داشتن بر فراز کالاها جهتما میتوانیم ببینیم قطع کردن بیش از 88.88 (R1) مقاومت سطح و حرکت در نزدیکی سد مقاومت 98.50 (R2).

اگر سؤال یا نظری کلی در مورد این مقاله دارید، لطفاً مستقیماً به تیم تحقیقاتی ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

سلب مسئولیت:

این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

اشتراک گذاری:

قیمت نفت نزدیک به 90 دلار متوقف شد قیمت نفت نزدیک به 90 دلار متوقف شد